Komentarze (692)
Prezes PiS na miesięcznicy do protestujących: Te róże to symbol nienawiści i głupoty
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • Ell Kamillo

  Oceniono 26 razy 22

  on ma laksę zamiast mózgu i penisa z bakelitu.Cały ten PiS to sekta i należy ją zlikwidować albo zdelegalizować, a potem zlikwidować.

 • almagus

  Oceniono 32 razy 22

  PiS wykonał napad na Polaków!

  Miesięcznica „Misiewicza” 50 000+ !

  Idzie bezprawie.
  Ja cię załatwię.
  Idą oszuści.
  Prymas odpuści.
  To miesięcznica.
  Kler i prawica.
  To nie „polegli”.
  To ci podlegli.
  To dominacja.
  W żałobie demokracja.

  2017-05-10 almagus
  almagus.blox.pl/html

 • konigin

  Oceniono 19 razy 19

  Ze tez nie spadl z tej drabinki jak tak zapluwal sie w nienawisci. Ale jest nadzieja, ze krew go zaleje albo jakis udar trafi.

 • remo29

  Oceniono 19 razy 19

  > Przyjdzie czas(...) wielkiej klęski tych, którzy nienawidzą Polski

  Też tego panu życzę. Szczerze życzę klęski za tą nienawiść.

 • alexanderson

  Oceniono 17 razy 17

  Ten człowiek inaczej nie potrafi - od kilkunastu lat co najmniej w każdej swojej wypowiedzi na jakimkolwiek forum musi kogoś opluć, obrzygać i obsikać. Zarówno konkretne osoby, jak całe grupy społeczne. Kaczyński to największe chamidło w polskiej polityce, naczelny żul RP. A do tego jedyne wśród pierwszoplanowych polityków prawdziwie resortowe dziecko i komuch, o których tak lubi przynudzać. Karmi się wyłącznie nienawiścią, a jego jedyną receptą na życie jest otaczanie się jeszcze większymi niż on miernotami, które sens swojego istnienia znajdują w płaszczeniu się przed swoim bożkiem. Zdechnie to na szczęście bezpotomnie i oby jak najszybciej - tego mu w duchu polskiego pseudokatolicyzmu życzę jak najszczerzej.

 • franek-janek

  Oceniono 19 razy 17

  Nie jest dobrze, jak juz sami swoi, PiSowcy kpia z Prezesa mowiac ze jest wielki!

 • Wojciech Karcz

  Oceniono 17 razy 17

  ZRÓBMY AKCJĘ = poczta kwiatowa dla kaczora - prosze wysyłać na zolibórz i na nowogrodzką z dedykacja - POMSCIMY TWEGO BRATA - BEDZIESZ SIEDZIAŁ !!!

 • xandx

  Oceniono 17 razy 17

  pewnie że wielki...... a nawet największy z pisowskich faszystów...... dlatego najwyżej będzie wisiał...... niżej broszka i maliniak........

 • pepper-salt

  Oceniono 16 razy 16

  Ja sądzę, że to ten mały hitlerek nienawidzi Polski bo prze do jej zguby. Co za szczyt hipokryzji!

 • cedet

  Oceniono 16 razy 16

  Jak zwykle jaro ma miesiączkę i MĘCZY się. Poczekaj MIERNOTO, a przyjdzie czas, że będziesz mógł sobie te MIESIĄCZKI razem z ANTKIEM robić DOŻYWOTNIO w TWORKACH !!!!!

 • joris

  Oceniono 16 razy 16

  Biedny,maly, sfrustrowany, niezrealizowany gej

 • mamagda3

  Oceniono 15 razy 15

  Jak patrzę na członków rządu biorących udział w tym sekciarskim rytuale, to po prostu oczom nie wierzę.

 • earthboundmisfit

  Oceniono 15 razy 15

  "Przyjdzie czas pełnej prawdy, upamiętnienia i wielkiej klęski tych, którzy nienawidzą Polski"

  Ano przyjdzie. Najpóźniej po najbliższych wyborach do Sejmu.

  "Te róże to symbol nienawiści i głupoty"

  Te róże, zakłamany, nikczemny karle, to ulubione kwiaty pani Marii. Twojej bratowej, jakbyś nie wiedział, o kogo chodzi.

 • marywil2012

  Oceniono 15 razy 15

  ... jeszcze więc ten wielki moment nie nadszedł. Jeszcze wróg kopie dołki pod wielkim prezesem? Pod jego wielką ideą? I jeszcze nie nadszedł moment tygrysiego skoku, nad głowami zdumionej Europy i wyczekującego jego prawd Świata? Jak to możliwe, że jesze nie teraz, że jeszcze czekać musimy na chwilę epifanii i poznania prawdy ostatecznej? Czyżby wrogowie byli tacy potężni, że nawet wielkości prezesa nie pozwalają nam w pełni ujrzeć?

 • Maria Bobrowska

  Oceniono 14 razy 14

  Kaczyński ma nowego wroga nienawistną białą różę ,ciekawe czy te tulipany Maria z całym szacunkiem dla śp.pamięci też byłyby nienawistne.Na następnej miesięcznicy powinno być więcej białych róż .Jak Jarosława biała róża rozgrzewa do czerwoności to jest z nim nie najlepiej.

 • xsawer

  Oceniono 14 razy 14

  To dzisiejsze czarne podium zamiast drabinki przypominało katafalk lub... szafot.

 • pyosalpinx

  Oceniono 16 razy 14

  Co dzis bredzil ten stary grzyb ? ...ze prawda coraz blizej ? ...juz za chwileczke juz za momencik.....

 • chumski

  Oceniono 16 razy 14

  Właśnie takie kontrmanifestacje nakręcają Jarka.
  Gdyby ich nie było nie miałby o kim psioczyć , wtrącilibyście mu argument z ręki.
  A tak to ma cały czas o czym mówić ,i w dupie ma śmierć brata i innych jemu chodzi tylko i wyłącznie o sianie nienawiści.
  Szkoda że jego starzy nie stosowali prezerwatyw.

 • praskiso

  Oceniono 14 razy 14

  Jesteśmy coraz bliżej prawdy. Nieprawdaż ????

 • quinquedactylus

  Oceniono 13 razy 13

  Nienawistnik dobrze zna się na nienawiści. A głupotę ma wszechobecną u swoich tyłkowcisków..

 • hristomoltisanti

  Oceniono 13 razy 13

  Przyjdzie czas rozliczenia kaczej szajki . Będziesz cienko piszczał nienawistny starcze razem ze swoimi marionetkami !

 • jojo148

  Oceniono 13 razy 13

  A oto, co misjonarz, ksiądz Stanislaw Walczak sądzi o rocznicowych modlitwach Kaczyńskiego pod Pałacem Prezydenckim - z wywiadu dla Gazety Wyborczej 18 marca 2017;
  On (Kaczyński) nie umie nawet modlić się.Bo nie można stać pod Palacem Prezydenckim,wyć z nienawiści i mówić:
  "Modlę się tutaj a wy mi przeszkadzacie".
  Modlitwa ma być rozmową z Bogiem, twarzą w twarz a nie manifestacją polityczną. Ktoś powinien przypomnieć Kaczyńskiemu, co Jezus powiedział o modlitwie:"Gdy sie modlicie, nie bądźcie jak obłudnicy. Oni lubią w synagogach i na rogach ulic wystawać i modlić się, żeby sie ludziom pokazać. Ty zaś, gdy chcesz się modlić, wejdź do swej izdebki i zamknij drzwi".

 • p.a.f.1970

  Oceniono 15 razy 13

  Kaczor to człowiek chory z nienawiści, tyle jadu dawno nie słyszałem ... 💀💀💀

 • heko77

  Oceniono 13 razy 13

  Doskonała nowa nazwa tego cyrku comiesięcznego,przypadkiem czy nie wypowiedział Paweł Wroński.Od dzisiaj to jest- MĘCZENNICA SMOLEŃSKA

 • 7rybek

  Oceniono 12 razy 12

  Te imprezy pod pałacem mają tyle wspólnego z żałobą co wyjazd Lecha do Katynia. To i tamto to cyniczna gra polityczna. Lech chciał wygrać wybory, Jarosław to samo. Tylko smutek ogarnia, że Polacy tacy naiwni.

 • lm648

  Oceniono 12 razy 12

  PSYCHOL ciągnie nasz kraj na dno ! ! !

 • hastatrespasos

  Oceniono 12 razy 12

  Ten zaskroniec (żeby nie powiedzieć zas...niec) właśnie bredzi że białe róże obrońców demokracji to symbol nienawiści. Bydlak, który językiem nienawiści chciałby mordować każdego komu nie po drodze z nim, jak zwykle swe kryminalne intencje, słowa i czyny przypisuje przeciwnikom. Nie, najgorszy potomku nie tylko Piasta Kołodzieja, ale Adasia i Ewki, NIE ZWYCIĘŻYSZ! Nie rzucisz na kolana przed sobą ani Europy, ani narodu polskiego. Nie zmusisz wszystkich aby wierzyli w twoje, i takich jak ty sam twoich zboczeńców, brednie o rzekomym zamachu na twojego brata. Wśród twoich oponentów nie ma ANI BRATOBÓJCÓW, ani komuchów, ani złodziei – a twoją dyktaturę liczni tacy szmaciarze podtrzymują. Twoje cyrkowe miesiączki to nie żaden hołd dla 96 LUDZI, ofiar waszego szaleństwa, a skandaliczna anarchizacja społeczeństwa, podżeganie rodaków do bratobójczej rzezi. Tam gdzie z drabinki dla niepełnosprawnych chcesz odwrócić uwagę od swej współodpowiedzialności za tragedię smoleńską, zamiast pomnika Lecha K., wcześniej niż myślisz, stanie POMNIK OFIAR TWOICH REPRESJI!

 • nastka250

  Oceniono 12 razy 12

  Czy ten drabinkowy kurdupel długo tak może bredzić o prawdzie? Załatwili sobie miesięcznice do 2020 roku ale kaktus mi wyrośnie jak kurdupel w 2020 roku będzie na wolności a nie u czubków gdzie jego miejsce.

 • homer101

  Oceniono 12 razy 12

  Ale odjechał . Łaaaaaaaaaaaaaaał. W Kocborowie mają jeszcze miejsca na 17-tce.

 • obatelwolski

  Oceniono 14 razy 12

  Doczekasz się światełka w tunelu,żoliborski konusie,a prawda o katastrofie dawno została wyjaśniona.

 • fragola50

  Oceniono 12 razy 12

  I kto tu nienawidzi Polski?

 • optymus58

  Oceniono 18 razy 12

  DLACZEGO ja widzac INACZEJ POLSKE NIZ KACZYNSKI MAM BYC TYM KTORY WEDLUG KACZORA KACZYNSKIEGO NIENAWIDZI SWOJEJ OJCZYZNY ...POLSKI....??????
  KONSTYTUCJA zapewnia mi WOLNOSC SLOWA...MYSLI...SUMIENIA!!!!
  Jaroslawie KACZYNSKI !!!!!....Kto nie szanuje drugiego CZLOWIEKA bez wzgledu na .........SAM NA TAKI SZACUNEK NIE ZASLUGUJE ....IDZ DO DIABLA!!!!

 • julia.gewitter

  Oceniono 11 razy 11

  Mam wrazenie, ze choroba prezesa postepuje. Nie bierze lekow albo prestaly dzialac. Ma obled w oczach. I kiedy ta prawda o smolensku bedzie. Bo zapowiada i zapowiada a prawdy jak nie bylo tak nie ma. Nie wiem, czy warto jeszcze na nia czekac.

 • krzywelustro

  Oceniono 11 razy 11

  "Te róże to symbol nienawiści i głupoty."

  Takie same róże stały dookoła trumien podczas pogrzebu na Wawelu, podobne dobry pan skladał tam również później przy pewnym sarkofagu.

 • pyffello114

  Oceniono 11 razy 11

  Dla zrozumienia motywów działania Jarosława Kaczyńskigo trzeba koniecznie zapoznać się z charakterystyką pana prezesa, którą naszkicował Jarosław Gowin w wywiadzie dla tygodnika "Wprost" w lipcu 2012 roku ,:
  "To stuprocentowy cynik(...). Fanatyczna wiara w słuszność celów usprawiedliwia w jego oczach sięganie po dowolne środki.Nie ma w polskiej polityce człowieka równie bezwzględnego jak on".
  Tak, to ten sam Jarosław Gowin, który dzisiaj patrzy Kaczyńskiemu z psią pokorą w oczy i czeka na jego polecenia.

 • oppy

  Oceniono 11 razy 11

  Kocham psychoprawicowy folklor religijno-zamachowy oraz drabinkowe występy Mściciela Smoleńskiego, który po raz trylionowy zapowiada rychłe ujawnienie Pełnej Prawdy (w odmianie sztucznomgielnej, meaconingowej, sabotażowej, helowej, trotylowej lub termobarycznej)!

 • jasna0ster

  Oceniono 11 razy 11

  jeszcze trochę tej ciemnoty niestety w Polsce mają, spijają kłamliwe słowa Jarusia,klaskając jak głupki w łapki, ale.....kiedyś może się przekonają wreszcie, że król jest nagi

 • jedreks63

  Oceniono 11 razy 11

  Jarek idzie do zwycięstwa, Jarek dochodzi do prawdy, już niedługo dojdzie do ..... no właśnie, dojdzie ??
  Może gdyby chociaż raz doszedł to by tak nie p...lił bez sensu. Niech mu ktoś powie że nie trzeba iść żeby dojść, że to się inaczej robi niż chodząc !!!!!!!!!!!!

 • matri3x

  Oceniono 13 razy 11

  Jakiś "durny" ksiądz na religii wyjaśniał sens krzyża słowami "Ojcze przebacz im.." a nie kojarzył go z JADEM I NIENAWIŚCIĄ. No ale pewnie był w błędzie skoro "biskup" Jędraszewski (i wielu podobnych na stołkach) ma odmienne zdanie

 • vomitorium1

  Oceniono 11 razy 11

  " ... zgodnie z którą miesięcznice mają charakter "cykliczny"."
  pan prezes
  ma periody
  (jak pablo picasso)

 • goupille

  Oceniono 10 razy 10

  - Przyjdzie czas pełnej prawdy, upamiętnienia i wielkiej klęski tych, którzy nienawidzą Polski - mówił podczas apelu pamięci prezes PiS Jarosław Kaczyński.
  Mówi o sobie i swojej sekcie. Brawo Ty!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX