Natychmiastowa odpowiedź na akcję Gazeta.pl. "Pracownice laboratorium oddają całe serce"

Akcja Gazeta.pl, wspierająca pracowników ochrony zdrowia, spotkała się z natychmiastowym odzewem. Na Facebooku i mailem dostaliśmy liczne zdjęcia ratowników medycznych, pracowników laboratoriów i lekarzy.
Wspieramy Was Wspieramy Was Marta Kondrusik

"Czas powiedzieć stop"

Lekarzu, pielęgniarko, ratowniku medyczny, diagnosto, pracowniku sanepidu, pracowniku ochrony zdrowia - napisz do nas na adres: redakcjagazetapl@agora.pl. Pokaż nam, jak wygląda Wasza codzienna praca, podziel się z nami swoją perspektywą. Oddajemy Wam nasze łamy, bo to jest dziś nasza misja. Nie jesteśmy w stanie pojechać na front wojny z wirusem i relacjonować, jak wygląda walka z pandemią. Byłoby to nieodpowiedzialne i niebezpieczne. Wysyłajcie do nas nagrania, zdjęcia, informacje, raporty z codziennej walki z COVID-19. Tylko Wy możecie pokazać, jak podstępny jest koronawirus. Tylko Wy możecie nam wskazać, jak możemy Was teraz wesprzeć.

Pracownicy ochrony zdrowia Pracownicy ochrony zdrowia Hanna Żminkowska

Pani Hanna

W czwartek zaapelowaliśmy do pracowników ochrony zdrowia, by pokazali nam oraz naszym czytelnikom, jak wygląda ich codzienna praca. Odzew przyszedł bardzo szybko. Na zdjęciu pani Hanna, która pod postem na Facebooku napisała "Myślę, że nie ma co tłumaczyć. Przecież oni i tak wiedzą lepiej jak pracujemy..."

Pracownicy ochrony zdrowia Pracownicy ochrony zdrowia Czytelniczka Gazeta.pl

Medycy w czasie epidemii

Tutaj kolejne zdjęcie medyczki.

Pracownicy ochrony zdrowia Pracownicy ochrony zdrowia Wioletta Domagalska

Pracownice laboratorium

Następne zdjęcie z Facebooka Gazeta.pl. "Pracownice laboratorium szpitala Strusia codziennie oddają całe serce i siły. Pacjent dla nas jest zawsze na pierwszym miejscu" - czytamy w wiadomości pani Wioletty.

Pracownicy ochrony zdrowia Pracownicy ochrony zdrowia Czytelnik Gazeta.pl

Ratownicy medyczni

Dostaliśmy też zdjęcia od ratowników medycznych ze Śląska.

Ratownicy medyczni
Czytelnik Gazeta.pl

Więcej o: