Tygodnik pyta z okładki, "czy Gdańsk chce do Niemiec?". Obok nieżyjący prezydent [W TYGODNIKACH]

Zmiany klimatu, film "Polityka" Patryka Vegi i Adam Bodnar, który "ślepnie na prawe oko" - między innymi o tym przeczytamy w najnowszych numerach tygodników. Co jeszcze w nich znajdziemy?
Okładka tygodnika 'Sieci', 1.07.2019 Okładka tygodnika 'Sieci', 1.07.2019 Źródło: Sieci

"Sieci": Czy Gdańsk chce do Niemiec?

'Sieci' w tym tygodniu pochylą się nad Gdańskiem i jego 'przedziwnym stosunku do polskości, wolności i obecnego rządu'. Poświęcą temu tematowi dwa teksty: reportaż i wywiad z Jarosławem Sellinem. Co więcej, dziennikarze przyjrzą się temu, jak politycy opozycji traktują wyborcę PiS po wyborach do Parlamentu Europejskiego. Znajdzie się także miejsce na komentarz dotyczący protestu na rzecz klimatu 13-letniej Ingi Zasowskiej.

Okładka tygodnika 'Newsweek', 1.07.2019 Okładka tygodnika 'Newsweek', 1.07.2019 Źródło: Newsweek

"Newsweek" o globalnym ociepleniu

Głównym zagadnieniem najnowszego numeru tygodnika 'Newsweek' są zmiany klimatu i globalne ocieplenie. Przeczytamy m.in. rozmowę z psycholożką dr Magdaleną Budziszewską o lękach związanych z globalnym ociepleniem. Oprócz tego 'Newsweek' zastanawia się, jak pokonać Jarosława Kaczyńskiego i odsunąć PiS od władzy, a także przybliży, jak wyglądała Polska latem 1939 roku, tuż przed wybuchem II wojny światowej.

Okładka tygodnika 'Do Rzeczy', 1.07.2019 Okładka tygodnika 'Do Rzeczy', 1.07.2019 Źródło: Do Rzeczy

Według "Do Rzeczy" Adam Bodnar "ślepnie na prawe oko"

Okładkę najnowszego numeru 'Do Rzeczy' poświęca Adamowi Bodnarowi. Według dziennikarzy tygodnika Rzecznik Praw Obywatelskich 'ślepnie na prawe oko'. Temu poświęcony jest artykuł 'Rzecznik przywilejów lewicy'. Przeczytamy również artykuł o planach opozycji pokonania PiS w Senacie oraz rozważania na temat nowego filmu Patryka Vegi zainspirowanego polską polityką.

Okładka tygodnika 'Wprost', 1.07.2019 Okładka tygodnika 'Wprost', 1.07.2019 Źródło: Wprost

Patryk Vega we "Wprost": Każdy polityk po kilku latach pracy staje się socjopatą

'Wprost' główny temat numeru poświęca Patrykowi Vedze i jego najnowszemu filmowi 'Polityka'. W rozmowie z tygodnikiem zdradza, dlaczego zdecydował się zrobić taki film oraz dlaczego - według niego - wpłynie on na wynik wyborów. Przeczytamy również o wojnie sztabów między Krzysztofem Brejzą i Joachim Brudzińskim. Z kolei w wywiadzie z Adamem Bielanem europoseł wytłumaczy, dlaczego chciałby, aby Jarosław Kaczyński został premierem.

Więcej o:
Komentarze (165)
Tygodnik pyta z okładki, "czy Gdańsk chce do Niemiec?". Obok nieżyjący prezydent [W TYGODNIKACH]
Zaloguj się
 • krynolinka

  Oceniono 58 razy 46

  Żeby tych padalców w Sieci, śrubokręt popieścił prądem, gorszych krwiopijców to chyba w Polsce nie ma. Jeszcze chwila i zaczną pisać o korytarzu eksterytorialnym do Berlina z Gdańska. A może już napisali? Łajdusy!

 • jxl82

  Oceniono 51 razy 39

  Sieci-"czy Gdańsk chce do Niemiec?". Wątpliwe. Natomiast pewne jest, że siostry Karnowskie chcą jeszcze bliżej Jarkowego cycuszka.

 • swru

  Oceniono 54 razy 38

  Jeżeli rządu katotalibanu potrwają jeszcze parę lat to większość szanujących się miast będzie chciało do Niemiec. Nikt normalny nie chce żyć w szariacie. Ludzie mają dość pełzania na kolanach przed Watykanem i Rydzykiem.

 • justas32

  Oceniono 42 razy 34

  Takiego chamstwa i manipulacji ze strony obozu PiS już dawno nie widziałem !!! Chyba ze 2 tygodnie ...

 • mam.swoj.mozg.2

  Oceniono 37 razy 29

  Nazwa mówi sama za siebie - wŚmieci, tylko tam można wrzucić to propagandowe łajno.

 • cztery0000ziobra

  Oceniono 41 razy 29

  Gdańsk chce do Polski. Nie do Wolski!

 • next-mcgyver2

  Oceniono 36 razy 24

  Tak, jako mieszkaniec Gdańska wolałbym żeby moim prezydentem była Angela Merkel, a nie Andrzej Duda. I to chyba nie jest tylko moja opinia w Gdańsku. Tyle w temacie.

 • kuba161048

  Oceniono 33 razy 23

  Totalne kretyństwo w Sieci , gratulacje .

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX