"Gotowa na wszystko" - "Newsweek" przygląda się sylwetce Holeckiej [W TYGODNIKACH]

Rafał A. Ziemkiewicz w "Do Rzeczy" porównuje ideologię LGBT do bolszewizmu i nazizmu, w "Newsweeku" osoby zbliżone do szefowej "Wiadomości" opowiadają o Danucie Holeckiej, a "Wprost" publikuje listę 100 najbogatszych Polaków. Co jeszcze znajdzie się w najnowszych numerach tygodników?
Okładka tygodnika 'Newsweek' z 17-23.06.2019 Okładka tygodnika 'Newsweek' z 17-23.06.2019 Źródło: Newsweek

W "Newsweeku" o "babci Danusi" czyli Danucie Holeckiej

W najnowszym numerze tygodnika "Newsweek" jeden z głównym materiałów poświęcony jest szefowej "Wiadomości" Danucie Holeckiej. "Jak niezbyt zdolna dziennikarka (...) zabiega o karierę, sławę i względy polityków PiS" - czytamy na okładce. Oprócz tego znajdziemy tekst o tym, jak Grzegorz Schetyna zamierza pokonać PiS w jesiennych wyborach parlamentarnych, a także przeczytamy, dlaczego Polacy pokochali psychotropy.

Okładka tygodnika 'Do Rzeczy' z 17-23.06.2019 Okładka tygodnika 'Do Rzeczy' z 17-23.06.2019 Źródło: Do Rzeczy

"Do Rzeczy" porównuje ideologię LGBT do nazizmu

Głównym artykułem najnowszego numeru "Do Rzeczy" będzie tekst Rafała A. Ziemkiewicza o "homoterrorze". "Ideologia LGBT jest równie obłędna, równie chora i potencjalnie równie zbrodnicza jak bolszewizm i nazizm" - pisze dziennikarz. W tygodniku znajdziemy też rozważania Piotra Semki o proniemieckości władz Gdańska i przemyślenia Grzegorza Kucharczyka o kondycji zachodniej cywilizacji związanej z kultem Eucharystii.

Okładka tygodnika 'Sieci' z 17-23.06.2019 Okładka tygodnika 'Sieci' z 17-23.06.2019 Źródło: Sieci

"Sieci" o filmie Sekielskich jako elemencie kampanii wyborczej

"Sieci" w tym tygodniu przyjrzą się filmowi Tomasza i Marka Sekielskich i zastanowią się, czy premiera "Tylko nie mów nikomu" była elementem kampanii wyborczej. Znajdziemy tam również omówienie dwóch marszów, które odbyły się w Warszawie - Parady Równości i Marszu dla Życia i Rodziny - a także rozmowę z Pawłem Borysem, prezesem Polskiego Funduszu Rozwoju o planie Morawieckiego i polskiej gospodarce.

Okładka tygodnika 'Wprost' z 17-23.06.2019 Okładka tygodnika 'Wprost' z 17-23.06.2019 Źródło: Wprost

100 najbogatszych Polaków według "Wprost"

Na łamach najnowszego numeru tygodnika "Wprost" znajdzie się lista 100 najbogatszych Polaków, a wśród nich 19 nowych nazwisk. Dodatkowo, Agata Jankowska przyjrzy się zjawisku nadużywania w Polsce instytucji świadka koronnego, a Anna Gielewska porozmawia z Januszem Noskiem, byłym szefem Służby Kontrwywiadu Wojskowego, o aferze taśmowej.

Więcej o: