"Gotowa na wszystko" - "Newsweek" przygląda się sylwetce Holeckiej [W TYGODNIKACH]

Rafał A. Ziemkiewicz w "Do Rzeczy" porównuje ideologię LGBT do bolszewizmu i nazizmu, w "Newsweeku" osoby zbliżone do szefowej "Wiadomości" opowiadają o Danucie Holeckiej, a "Wprost" publikuje listę 100 najbogatszych Polaków. Co jeszcze znajdzie się w najnowszych numerach tygodników?
Okładka tygodnika 'Newsweek' z 17-23.06.2019 Okładka tygodnika 'Newsweek' z 17-23.06.2019 Źródło: Newsweek

W "Newsweeku" o "babci Danusi" czyli Danucie Holeckiej

W najnowszym numerze tygodnika "Newsweek" jeden z głównym materiałów poświęcony jest szefowej "Wiadomości" Danucie Holeckiej. "Jak niezbyt zdolna dziennikarka (...) zabiega o karierę, sławę i względy polityków PiS" - czytamy na okładce. Oprócz tego znajdziemy tekst o tym, jak Grzegorz Schetyna zamierza pokonać PiS w jesiennych wyborach parlamentarnych, a także przeczytamy, dlaczego Polacy pokochali psychotropy.

Okładka tygodnika 'Do Rzeczy' z 17-23.06.2019 Okładka tygodnika 'Do Rzeczy' z 17-23.06.2019 Źródło: Do Rzeczy

"Do Rzeczy" porównuje ideologię LGBT do nazizmu

Głównym artykułem najnowszego numeru "Do Rzeczy" będzie tekst Rafała A. Ziemkiewicza o "homoterrorze". "Ideologia LGBT jest równie obłędna, równie chora i potencjalnie równie zbrodnicza jak bolszewizm i nazizm" - pisze dziennikarz. W tygodniku znajdziemy też rozważania Piotra Semki o proniemieckości władz Gdańska i przemyślenia Grzegorza Kucharczyka o kondycji zachodniej cywilizacji związanej z kultem Eucharystii.

Okładka tygodnika 'Sieci' z 17-23.06.2019 Okładka tygodnika 'Sieci' z 17-23.06.2019 Źródło: Sieci

"Sieci" o filmie Sekielskich jako elemencie kampanii wyborczej

"Sieci" w tym tygodniu przyjrzą się filmowi Tomasza i Marka Sekielskich i zastanowią się, czy premiera "Tylko nie mów nikomu" była elementem kampanii wyborczej. Znajdziemy tam również omówienie dwóch marszów, które odbyły się w Warszawie - Parady Równości i Marszu dla Życia i Rodziny - a także rozmowę z Pawłem Borysem, prezesem Polskiego Funduszu Rozwoju o planie Morawieckiego i polskiej gospodarce.

Okładka tygodnika 'Wprost' z 17-23.06.2019 Okładka tygodnika 'Wprost' z 17-23.06.2019 Źródło: Wprost

100 najbogatszych Polaków według "Wprost"

Na łamach najnowszego numeru tygodnika "Wprost" znajdzie się lista 100 najbogatszych Polaków, a wśród nich 19 nowych nazwisk. Dodatkowo, Agata Jankowska przyjrzy się zjawisku nadużywania w Polsce instytucji świadka koronnego, a Anna Gielewska porozmawia z Januszem Noskiem, byłym szefem Służby Kontrwywiadu Wojskowego, o aferze taśmowej.

Więcej o:
Komentarze (55)
"Gotowa na wszystko" - "Newsweek" o Danucie Holeckiej [W TYGODNIKACH]
Zaloguj się
 • damtek

  Oceniono 45 razy 35

  Ćwierćgłówek krzyczy o LGBT, zabrania dziecku malowania tęczy, a na koszulce napis "Polski my Naród, polski lud" czyli fragment "Roty" autorstwa Marii Konopnickiej , która była lesbijką. Paradne.
  TomWu/twitter

 • antropoid

  Oceniono 38 razy 32

  Gdyby drukowano przemyślenia Kononowicza, nie różniły by się poziomem intelektualnym i wiedzą od tego, co ubździ się w kaczanie ziemkiewicza.

 • jackanapes

  Oceniono 39 razy 29

  - Jak pani trafiła do telewizji?
  - Nie wiem… nie pamiętam… było dużo alkoholu, do domu już miałam wracać…

 • polakadam

  Oceniono 31 razy 21

  Karnowskie wykryły spiskowca Sekielskiego. Szkoda że nie są tacy wnikliwi w wykrywaniu pedofilii w kościele. W pisowskiej Polsce nawet bałwan może zostać dziennikarzem.
  A i tak są bardzo przewidywalni. Zawsze napiszą że pis jest dobry a opozycja zła. Nie warto czytać żeby się o tym dowiedzieć.

 • damtek

  Oceniono 29 razy 21

  Poznańska kuria musi do poniedziałku wydać prokuraturze dokumenty księdza pedofila. Ale nie dość, że odmawia, to jeszcze lawiruje. Teraz mówi, że dokumenty są w Watykanie, lecz wcześniej nie chciała ich wydać, zasłaniając się „tajemnicą zawodową”.
  Jerzy Bokłażec/twitter

 • belferka131313

  Oceniono 25 razy 17

  Wiadomości są coraz gorsze. Swoje lata mam i pamiętam "propagandę sukcesu" w PRL. Tamto to był mały Pikuś w porównaniu z tym , co Holecka prezentuje w TV. Ta paniusia zapomina, że mimo niskiego poziomu oświaty w Polsce , nie jest to jednak poziom Rzepy z Baraniej Głowy w "Szkicach węglem" ONA WSTYDU NIE MA

 • varranzcomodo242

  Oceniono 19 razy 15

  Trudno się takiej Holeckiej dziwić. W normalnych warunkach kariery by nie zrobiła, a tak PIS jest jeszcze trochę porządzi i taka pseudodziennikarka ustawi się do końca życia. Nie musi martwić się co potem. Tym bardziej, że na jakiekolwiek zmiany się nie zanosi.

 • lukasz_patrykus

  Oceniono 20 razy 14

  Sorry ale dlaczego ci wszyscy prawicowy tak się fascynują i podniecaja homoseksualizmem? Przecież to już jakąś obsesja tych Edków jest... No przecież 80% hierarchów w Watykanie to geje! Dajcie tym kolesiom w koronkach, kapach na 10 metrów i kapeluszach z pomponikami w końcu spokój.... Im się i tak już pod dudami pali

 • andrzej.duxa

  Oceniono 27 razy 13

  "Głównym artykułem najnowszego numeru "Do Rzeczy" będzie tekst Rafała A. Ziemkiewicza o "homoterrorze".

  cieple chlopaki z "odrzeczy" znaja te problemy od podszewki

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX