TVP dysponuje tajnym filmem, który ma pogrążyć Tuska? [W TYGODNIKACH]

Wywiad z Andrzejem Dudą, plany Donalda Tuska dotyczące polskiej polityki oraz tajny film dokumentalny, który ma pogrążyć szefa Rady Europejskiej w chwili, gdy ten zdecyduje się wrócić na krajowe podwórko - m.in. o tym przeczytamy w najnowszych numerach tygodników.
Najnowsza okładka tygodnika 'Newsweek' Najnowsza okładka tygodnika 'Newsweek' Fot. Gazeta.pl / Newsweek

"Newsweek" o tajnym filmie dokumentalnym na temat Tuska

Tygodnik "Newsweek" w najnowszym numerze pochyli się nad tajnym filmem dokumentalnym skrywanym "w piwnicy TVP", który ma być pokazany publiczności w momencie, kiedy Donald Tusk zdecyduje się wrócić do polskiej polityki. Według dziennikarzy gazety film "ma pokazać byłego premiera w jak najgorszym świetle".

Jak czytamy w NaTemat, film wyreżyserowała Ewa Świecińska, bliska znajoma członkini zarządu TVP Marzeny Paczuskiej, autorka słynnego filmu "Pucz" i druga reżyser "Smoleńsk". 

Film przedstawia Tuska jako Polakożercę, przyjaciela Putina odpowiedzialnego za śmierć Lecha Kaczyńskiego i reszty polskiej delegacji lecącej do Smoleńska. (...) Pojawiły się stwierdzenia, że Tusk jest politycznym dzieckiem Wałęsy, który brał pieniądze nawet od byłych ubeków 

- opisuje portal.

Najnowsza okładka tygodnika 'Wprost' Najnowsza okładka tygodnika 'Wprost' Fot. Gazeta.pl / Wprost

"Plan Tuska" i kulisy rekonstrukcji rządu

W najnowszym wydaniu tygodnika "Wprost" przeczytamy m.in. o planie Donalda Tuska, który będzie budował społeczną listę do Senatu. "Wciąż nie wyklucza startu w wyborach prezydenckich" - czytamy w zapowiedzi artykułu.

Co więcej, we "Wprost" znajdzie się też miejsca dla opisania kulisów rekonstrukcji rządu, która odbędzie się w tym tygodniu. Przeczytamy również m.in. o tym, dlaczego w kolejnych stanach USA uchwalane jest bardzo restrykcyjne prawo antyaborcyjne oraz jak rodzice reagują na coming out swoich dzieci.

Najnowsza okładka tygodnika 'Sieci' Najnowsza okładka tygodnika 'Sieci' Fot. Gazeta.pl / Sieci

Andrzej Duda o pedofilii i rzucaniu palenia

Tygodnik "Sieci" oferuje nam w tym tygodniu pierwszy powyborczy wywiad z Andrzejem Dudą. Prezydent mówi m.in. o tajemnicach sukcesu PiS, atakach na Kościół, walce z pedofilią czy rzucaniu palenia. Oprócz tego publicyści tygodnika komentują wyniki wyborów do Parlamentu Europejskiego - zastanawiają się m.in. nad rekordowym w dziejach III RP poparcia dla prawicy oraz analizują sposób prowadzenia kampanii przez opozycję.

Najnowsza okładka tygodnika 'Do Rzeczy' Najnowsza okładka tygodnika 'Do Rzeczy' Fot. Gazeta.pl / Do Rzeczy

"Do Rzeczy" o Unii Europejskiej, Beacie Szydło i kulturze śmierci

Głównym tematem najnowszego numeru tygodnika "Do Rzeczy" będzie wizja zmiany kursu Unii Europejskiej w stronę poglądów prawicowych. O tym przeczytamy w tekście "Jaka Unia po wyborach?". Przyjrzymy się również fenomenowi Beaty Szydło, która zdobyła w wyborach do Parlamentu Europejskiego rekordową liczbę głosów, a także przeczytamy rozmowę z Wesleyem J. Smithem, jednym z czołowych działaczy amerykańskiego ruchu na rzecz 'ochrony życia".

Więcej o:
Komentarze (199)
TVP dysponuje tajnym filmem, który ma pogrążyć Tuska? [W TYGODNIKACH]
Zaloguj się
 • ruchla

  Oceniono 71 razy 59

  No może być ciężko. Jeżeli posiadają dowód, że Tusk miał telewizor Rubin, to jest skończony. A jeżeli na dodatek rodzice prali w pralce Wiatka. To pogrzebion na amen.

 • wawiak57

  Oceniono 54 razy 50

  Ewa Świecińska i Marzena Paczuska, obie panie nadają się na terapię u psychiatry. O kompleksach wynikających z kompletnego braku urody nie wspomnę.

 • antropoid

  Oceniono 61 razy 45

  NIC NOWEGO - komuchy z PiS próbują Tuska zniszczyć odkąd tylko dorwały się do koryta.
  Jedyne co osiągnęły - samokompromitacja :)

 • lisamonika

  Oceniono 47 razy 35

  Tusk najbardziej zasluguje na szacunek sposrod politykow. Nie niszczcie madrego Polaka.

 • idioteka-narodowa

  Oceniono 42 razy 34

  Tusk nie wybudował 2 srebrnych wież w Warszawie, nie okradł bratanicy męża,nie kradł ze spółek SP kasy na fundację im.blizniaka itp.itd. Możecie pisie szczury p.D.Tuska w d.. pocałować.

 • justas32

  Oceniono 40 razy 26

  Po wyborach TVP powinna zostać zlikwidowana i zbudowana od nowa jako jeden niezależny kanał ...

 • lisamonika

  Oceniono 32 razy 22

  Nie budzi watpliwosci ze Tusk jest najbardziej doceniany i podejmuje najlepsze decyzje dla kraju. Wrzaski Pis-u nie zmienia tego.

 • wo151

  Oceniono 31 razy 21

  Cyprian Kamil Norwid - "Myśli o Polsce i Polakach":
  Str. 57 „My pochodzimy ze społeczeństwa jedynego na globie, w którym nie ma ani jednego czymkolwiek bądż wyższego obywatela, który by zelżonym od rodaków albo upoliczkowanym i nawet obitym nie był”
  I na koniec przykra konkluzja: /str.54/:
  „Jestem zmęczony uczuciem obrzydzenia dla całego społeczeństwa polskiego, złożonego z lalek bez woli i serca, modlących się i robiących zbrodnie”.
  I jak tego Norwida lubić?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX