W "Do Rzeczy" o tym, że "Szwecja będzie kalifatem", Kukiz w kilku publikacjach [W TYGODNIKACH]

"Wprost" opublikuje ranking Najbardziej Wpływowych Polek, "Newsweek" zajmuje się postacią ks. Jankowskiego, a muzyk Jerzy Grunwald w "Do Rzeczy" wieszczy, że "Szwecja będzie kalifatem" - o tym będzie można przeczytać w poniedziałkowych wydaniach tygodników.
'Do Rzeczy' z 4 marca 2019 'Do Rzeczy' z 4 marca 2019 mat. prasowe

"Do Rzeczy" o "szwedzkim kalifacie"

Najnowsze "Do Rzeczy" na okładce cytuje Jerzego Grunwalda, polskiego muzyka, który przez wiele lat mieszkał w Szwecji. Jak wskazuje Grunwald: - Uciekłem ze Szwecji przed imigrantami. Szwecja będzie kalifatem.

Oprócz tego w numerze rozmowa z Pawłem Kukizem, w którym ma ujawnić, o czym rozmawia z Jarosławem Kaczyńskim, Zbigniewem Ziobrą i Andrzejem Dudą. Na łamach tygodnika Tomasz Terlikowski ma natomiast "miażdżyć raport w sprawie pedofilii w polskim Kościele".

'Newsweek' z 4 marca 2019 'Newsweek' z 4 marca 2019 mat. prasowe

Prałat Jankowski tematem "Newsweeka"

W "Newsweeku" także o Pawle Kukizie - tygodnik wskazuje, że najbliższe wybory do Parlamentu Europejskiego mogą być dla tego polityka "ostatnią szarżą". "Na początku roku Kukiz ogłosił, że w 2019 przechodzi do kontry wobec PiS. Ma żal do Jarosława Kaczyńskiego, że rozbił mu klub parlamentarny i próbuje przeciągnąć narodowców na swoją stronę" - czytamy w zapowiedzi.

Natomiast tematem okładkowym jest postać prałata Henryka Jankowskiego, wokół którego znowu jest głośno. "Wojna o pomnik księdza Henryka Jankowskiego dzieli Polskę. Jedni widzą w nim pedofila i agenta SB. Drudzy - bohatera oraz ofiarę wojny w Kościołem i żadne fakty ich nie przekonają" - pisze Renata Grochal.

'Wprost' z 4 marca 2019 'Wprost' z 4 marca 2019 mat. prasowe

Wszyscy Polacy z Nagrodą Człowieka Roku "Wprost"

"Wprost" na okładce informuje wszystkich Polaków, że otrzymali Nagrodę Człowieka Roku tygodnika za rok 2018, zachęca też do... drukowania sobie okolicznościowego dyplomu.

Jednocześnie tygodnik przygotował kolejny ranking Najbardziej Wpływowych Polek, we "Wprost" opisano również, jak polscy przedsiębiorcy prześcigają się w pomysłach, by "przyciągnąć do siebie Ukraińców".

Więcej o:
Komentarze (232)
W "Do Rzeczy" o tym, że "Szwecja będzie kalifatem", Paweł Kukiz w kilku publikacjach [W TYGODNIKACH]
Zaloguj się
 • 1963mw

  Oceniono 54 razy 34

  Szczujnie ruskie szczują. Ale trafia to na grunt katolickich prymitywów z prowincji.
  Jak to opcja pedo-kato socjalna martwi się o Szwecję.
  Lepiej być czymkolwiek niż Pisuarem.

 • czechy11

  Oceniono 60 razy 30

  Dziwnym trafem Polacy wola mieszkać w szwedzkimkalifacie niż PiSowskiej krainie szczęśliwości gdzie władza pluje i judzi na każdego kto sie z nią nie zgadza.

 • rozterka47

  Oceniono 54 razy 30

  Terlikowski naczelny obrońca pedofili ?

 • czechy11

  Oceniono 36 razy 26

  PiSowcy nie jedzcie do Szwecji macie za 2500 tys miesięcznie raj tutaj a jak se rozmnożenie jak króliki to 500 dorobicie do pensji a i więcej towaru bedzie do gwałcenia dla waszych rannych szamanów. 😂😂

 • hunter4

  Oceniono 41 razy 25

  No się pan spóźnił panie Grunwald. Niejaki Max Kolonko już dawno ogłosił, ze Szwecja i Francja są Kalifatem.

 • krynolinka

  Oceniono 46 razy 24

  Zamiast miażdżyć raporty panie Terlikowski, zmiażdż półmóżdżku, zboków w kieckach. Co do tego Grunwalda to ma jakieś krótkie te "ucieczki". Kilkudniowe i tak systematycznie od paru lat. Wywiad, medal i znów Szwecja..

 • hansolo88

  Oceniono 31 razy 23

  Szwecja nigdy nie będzie kalifatem, za to Polsza już od dawna jest katolifatem.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX