W "Do Rzeczy" o tym, że "Szwecja będzie kalifatem", Kukiz w kilku publikacjach [W TYGODNIKACH]

"Wprost" opublikuje ranking Najbardziej Wpływowych Polek, "Newsweek" zajmuje się postacią ks. Jankowskiego, a muzyk Jerzy Grunwald w "Do Rzeczy" wieszczy, że "Szwecja będzie kalifatem" - o tym będzie można przeczytać w poniedziałkowych wydaniach tygodników.
'Do Rzeczy' z 4 marca 2019 'Do Rzeczy' z 4 marca 2019 mat. prasowe

"Do Rzeczy" o "szwedzkim kalifacie"

Najnowsze "Do Rzeczy" na okładce cytuje Jerzego Grunwalda, polskiego muzyka, który przez wiele lat mieszkał w Szwecji. Jak wskazuje Grunwald: - Uciekłem ze Szwecji przed imigrantami. Szwecja będzie kalifatem.

Oprócz tego w numerze rozmowa z Pawłem Kukizem, w którym ma ujawnić, o czym rozmawia z Jarosławem Kaczyńskim, Zbigniewem Ziobrą i Andrzejem Dudą. Na łamach tygodnika Tomasz Terlikowski ma natomiast "miażdżyć raport w sprawie pedofilii w polskim Kościele".

'Newsweek' z 4 marca 2019 'Newsweek' z 4 marca 2019 mat. prasowe

Prałat Jankowski tematem "Newsweeka"

W "Newsweeku" także o Pawle Kukizie - tygodnik wskazuje, że najbliższe wybory do Parlamentu Europejskiego mogą być dla tego polityka "ostatnią szarżą". "Na początku roku Kukiz ogłosił, że w 2019 przechodzi do kontry wobec PiS. Ma żal do Jarosława Kaczyńskiego, że rozbił mu klub parlamentarny i próbuje przeciągnąć narodowców na swoją stronę" - czytamy w zapowiedzi.

Natomiast tematem okładkowym jest postać prałata Henryka Jankowskiego, wokół którego znowu jest głośno. "Wojna o pomnik księdza Henryka Jankowskiego dzieli Polskę. Jedni widzą w nim pedofila i agenta SB. Drudzy - bohatera oraz ofiarę wojny w Kościołem i żadne fakty ich nie przekonają" - pisze Renata Grochal.

'Wprost' z 4 marca 2019 'Wprost' z 4 marca 2019 mat. prasowe

Wszyscy Polacy z Nagrodą Człowieka Roku "Wprost"

"Wprost" na okładce informuje wszystkich Polaków, że otrzymali Nagrodę Człowieka Roku tygodnika za rok 2018, zachęca też do... drukowania sobie okolicznościowego dyplomu.

Jednocześnie tygodnik przygotował kolejny ranking Najbardziej Wpływowych Polek, we "Wprost" opisano również, jak polscy przedsiębiorcy prześcigają się w pomysłach, by "przyciągnąć do siebie Ukraińców".

Więcej o: