Komentarze (85)
"Sieci" o planach PiS na 2019 r.: Będą przekonywać Polaków o dobrobycie [W TYGODNIKACH]
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • 12witia1

  Oceniono 6 razy 6

  pis = korupcja, nepotyzm i materialna zachłanność.

 • yuo7leo9

  Oceniono 6 razy 6

  "Rządzący obóz ma zademonstrować odporność na pokusy: korupcję, nepotyzm i materialną zachłanność (...) a wszystko to w otoczeniu wolnym od imigrantów"
  A w rzeczywistości: zakończymy proces oligarchizacji gospodarki, po cichu obsadzając misiewiczami wszystkie stanowiska. A ciemny lud postraszymy Czarnym Ludem - i będzie jak Viktatora Horthego

 • dziadekjam

  Oceniono 10 razy 6

  Najdosadniejszym dowodem na biedę jest wmawianie bogactwa...

 • dziadekjam

  Oceniono 10 razy 6

  "W "Do Rzeczy" Piotr Semka w tekście "Dylematy Kaczyńskiego" analizuje przyszłe kroki prezesa PiS. "Jarosław Kaczyński w polityce III RP jest od 29 lat. Właśnie stoi przed kolejną misją niemożliwą. Jednak już pokazał, że w polityce nie ma dla niego rzeczy niewykonalnych" - pisze publicysta."
  ===============
  Jak trzeba, to kaczątko Księzyc zapiedroli co już w filmie uwieczniono...

 • atibalo

  Oceniono 6 razy 6

  ZOBACZ EUROPY JAK PIĘKNIE MOŻNA ŻYĆ ... nam sie po prostu należało .

 • andrew1507

  Oceniono 6 razy 6

  Dyktatorze łajna pisiego, co poleci do niego,
  Zabierz Antona agenturalnego, co poleci do niego,
  Zabierz Andrzejka rezolutnego, co poleci do niego,
  Zabierz Broche bez należnego, co poleci do niego,
  Zabierz Zerowego mało rozgarniętego, co poleci do niego,
  Zabierz Kamińskiego ułaskawionego, co poleci do niego,
  Zabierz Rydzyka ma lobogobojnego, co poleci do niego,
  Zabierz………………………………………………….,
  Ditto,
  i oddleccie do niego, Waszego chana moskiewskiego.

 • Oceniono 6 razy 6

  Polak był jeszcze i będzie głupi jak katolik wierzący w Bajki napisane przez cwaniaków dla potrzeby ogłupiania ciemnoty .

 • andrew1507

  Oceniono 5 razy 5

  Wyborco uodpornij sie na obiecanki pis.bolszewika, oni obiecaja Wam "zlote gory" byle tylko nie odpowiadac karnie za Zamach Stanu....

 • lica79

  Oceniono 5 razy 5

  Pisowskie periodyki partyjne Śmieci i Od rzeczy maja tyle wspólnego z obiektywizmem i uczciwą informacja co Suski z inteligencja a Pawłowicz z kulturą.

 • ml2403

  Oceniono 6 razy 4

  Opowiadanie o dylematach prezesa to to historia w stylu nie wiadomo czy śmiać się czy płakać. PiS ma następne wybory przegrane i nic tego nie zmieni. Kluczem były wybory samorządowe, które PiS niby wygrał ale de facto sromotnie przegrał. Okazało się bowiem, że ludzie nie będą przecie PiS-owi głosować na małych , a tylko na silnych i sprawdzonych. PiS jest sam bo nie liczę partyjek Gowina czy Ziobry, które nawet na przystawkę się nie nadają. Przy pełnej mobilizacji, a sądzę, ze w wyborach parlamentarnych będzie jeszcze większa niż w samorządowych dostanie dwa razy mnie głosów niż front anty-PiS. Jak już widać nawet SLD chce się dogadać z PO nie mówiąc już o Nowoczesnej czy PSL. Może się okazać, że do wyborów parlamentarnych wystartują realnie nie licząc planktonu tylko dwa bloki PiS i anty-PiS. W takim starciu PiS nie tylko nie ma szans ale istnieje realna groźba, że nie będzie miał nawet możliwości blokowania stawiania swoich funkcjonariuszy czy prezydenta przed Trybunałem Stanu. Teraz mają pełno w gaciach bo jeżeli wybory do PE by przegrali to jeszcze bardziej umocniłoby front anty -PiS, a wynik parlamentarnych mógłby być jeszcze gorszy. Przebrali się więc w szaty miłośników Unii i mówią, że ją kochają. Sądzę, że takie robienie z ludzi idiotów jednak im na zdrowie nie wyjdzie, tym bardziej, że za parę miesięcy będą konfrontacje w sprawie skargi KE do TSUE i samego art. 7. PiS nie może tutaj przeprosić i się wycofać więc przekaz nawet dla twardego elektoratu będzie kompletnie niespójny. A gdy tylko pojawi się widmo przegranej ruszy lawina uciekających z tego okrętu i próba nachapania się na potęgę co jeszcze pogorszy sytuację PiS. Na czele tych uciekających szczurów będzie oczywiście niejaki Gowin, bo on się przecież nigdy nie cieszył i właściwie zawsze był przeciw PiS ale nie mógł zrobić inaczej. Tak czy owak byle do przyszłej jesieni i pilnować urn, bo tylko fałszerstwo PiS-owi zostało..

 • wyksztalciuch2015

  Oceniono 3 razy -1

  Srebrne Usta 1993 Henryk Goryszewski: "Nie jest ważne czy w Polsce będzie kapitalizm, wolność słowa, czy w Polsce będzie dobrobyt. Najważniejsze, żeby Polska była katolicka".
  Coś się zmieniło ? Przecież to dalej ta sama styropianowa banda z przykościelnej kruchty.
  PO jest z tego samego pnia.

 • kmosb

  Oceniono 14 razy -8

  Dorabiamy się już od 1989 roku i nadal nie możemy dogonić innych państw z Europy zachodniej.Jedynie kto się dorobił to wszyscy politycy a społeczeństwo nadal w tyłek kopane. Partia PiS popełnia błędy większe czy mniejsze ale realizuje swój program wyborczy w przeciwieństwie do POKO która obiecywała a robiła całkiem coś innego ze społeczeństwem polskim.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX