"W PiS złośliwie mówią o nim Andrzejek". "Newsweek" o "bezwładzie prezydenta" [W TYGODNIKACH]

- Onet zrobił ze mnie potwora - zarzuca w wywiadzie dla "Do Rzeczy" ks. Jacek Stryczek, którego na łamach Onet.pl byli członkowie jego stowarzyszenia oskarżyli o mobbing. "Newsweek" opisuje kulisy tego, co dzieje się w kancelarii prezydenta Andrzeja Dudy.
Okładki tygodników Okładki tygodników Fot. newsweek.pl

"Bezwład prezydenta". Newsweek o prezydenturze Andrzeja Dudy

W okładkowym artykule "Newsweeka" Renata Grochal opisuje kulisy prezydentury Andrzeja Dudy. "W PiS złośliwie mówią o nim Andrzejek" - czytamy.

Anonimowy współpracownik głowy państwa określa nastroje w kancelarii jako "bezwład". Prezydent zalicza wpadki, jak wypowiedź o żarówkach w Berlinie, a jego nowy i młody rzecznik "nie wyczuwa jeszcze, które miny trzeba szybko rozbroić". 

W tym wydaniu tygodnika także m.in. artykuł o rynku pracy i tym, jak będzie on wyglądał, jeśli pracujący obecnie w Polsce Ukraińcy masowo wyjadą do Niemiec. Czytaj więcej>>>

Okładki tygodników Okładki tygodników Fot. wprost.pl

"Wprost: Jak ćpają gwiazdy

"Wprost" opisuje sprawę niesławnego "dilera gwiazd" i rozmawia z autorem książki o handlarzu narkotyków. "Sprzedawał wszystkim - od prezesów spółek po małolatów, robotników i taksówkarzy" - czytamy.

W nowym numerze tygodnika znajdziemy również tekst o tym, jak opozycja wierzy w siłę Donalda Tuska, by dać opozycji zwycięstwo, a także prognozę "zaostrzenia kursku" przez PiS po wyborach samorządowych. Czytaj więcej>>>

Okładki tygodników Okładki tygodników Fot. wsieciprawdy.pl

"Sieci" przywołują zeznania oskarżonego o propagowanie nazizmu

Tygodnik "Sieci" kontynuuje temat, o którym pisał kilka dni temu związany z nim portal wpolityce.pl. Chodzi o zeznania głównego oskarżonego po głośnym reportażu TVN o neonazistach i "urodzinach Hitlera". Oskarżony ma twierdzić, że ktoś "zapłacił mu 20 tys. zł" za organizowanie imprezy. Tygodnik reklamuje: "demaskujemy skandaliczne kulisy powstania" reportażu.

"Sieci" publikują także wywiad z prezydentem Andrzejem Dudą, który mówi m.in., że rządy PiS to "zupełna zmiana podejścia do tego, w jaki sposób powinno funkcjonować państwo". Czytaj więcej>>>

Okładki tygodników Okładki tygodników Fot. dorzeczy.pl

Ks. Jacek Stryczek w "Do Rzeczy": Onet zrobił ze mnie potwora

- Onet zrobił ze mnie potwora - zarzuca w "Do Rzeczy" ks. Jacek Stryczek,  były szef stowarzyszenia Wiosna. Portal Onet.pl we wrześniu opublikował artykuł na podstawie relacji ponad 20 osób ze stowarzyszenia, wg których duchowny miał dopuszczać się mobbingu. Sprawą zajmuje się prokuratura. 

W nowym numerze także m.in. krytyka elity politycznej w kwestii 11 listopada oraz artykuły historyczne o roku 1918 w Europie i tworzeniu map Polski. 

Więcej o: