Leszek Miller we "Wprost": Umarłem razem z synem. Nie wiem, co będę robił [W TYGODNIKACH]

W najnowszym wydaniu tygodnika "Wprost" znajdziemy osobisty wywiad z Leszkiem Millerem. Były premier w poruszających słowach opowiada o śmierci syna i o żałobie. W "Do Rzeczy" i "Newsweeku" z kolei przeczytamy o filmie "Kler" i sytuacji polskiego Kościoła.
Przegląd najnowszych wydań tygodników. Wprost Przegląd najnowszych wydań tygodników. Wprost Fot,. Gazeta.pl, Twitter

Leszek Miller we "Wprost" opowiada o śmierci syna

W tygodniku "Wprost" Leszek Miller opowiada o śmierci syna, Leszka Millera Juniora, który zmarł 26 sierpnia. - Umarłem wraz z synem - mówi były premier. - Po śmierci Leszka nie wiem, jakim będę człowiekiem i co będę robił. Kiedy umiera ktoś bliski, umiera też cząstka nas - wyznaje.

W tygodniku także o najnowszym filmie Wojciecha Smarzowskiego "Kler" -  wywiady z odtwórcami głównych ról: Januszem Gajosem i Arkadiuszem Jakubikiem. Znajdziemy też nawiązanie do skandalu woko?ł ks. Jacka Stryczka i Szlachetnej Paczki. 

Polecamy: Wniósł flagę Szlachetnej Paczki na Everest. O ks. Stryczku mówi: "To było jak zderzenie z pociągiem"

Przegląd najnowszych wydań tygodników. Newsweek Przegląd najnowszych wydań tygodników. Newsweek Fot,. Gazeta.pl, Twitter

"Newsweek" o filmie "Kler" i sytuacji Kościoła w Polsce

Najnowszy "Newsweek" również porusza temat "Kleru". W numerze wywiad z Wojciechem Smarzowskim, a także reportaż o pozytywnych stronach Kościoła i księżach, którzy robią wiele dobrego dla innych, jak kapucyn Szymon Janowski, który w Warszawie wydaje bezdomnym posiłki.

W tygodniku przeczytamy także o maturzystach i Tomaszu Grossie.

Przegląd najnowszych wydań tygodników. Do Rzeczy Przegląd najnowszych wydań tygodników. Do Rzeczy Fot,. Gazeta.pl, Twitter

W "Do Rzeczy" o także o "Klerze", jako o "nagonce na Kościół"

"Kler" Wojciecha Smarzowskiego jest też tematem okładkowym najnowszego wydania tygodnika "Do Rzeczy", w którym znajdują się aż trzy artykuły na ten temat. Z okładki grzmi tytuł: "'Kler' - anatomia nagonki na Kościół". Zdaniem Piotra Semki "Smarzowski stawia tezę: Kościół to samonakręcająca się maszyna zła. I aby ją 'udowodnić', stworzył film przejaskrawiony i tendencyjny".

W numerze także o "rozbestwionych, bezkarnych, coraz bardziej bezczelnych i niebezpiecznych" rowerzystach.

Przegląd najnowszych wydań tygodników. Sieci Przegląd najnowszych wydań tygodników. Sieci Fot,. Gazeta.pl, Twitter

W "Sieci" wywiad z Andrzejem Dudą

W najnowszym wydaniu tygodnika "Sieci" wywiad z Andrzejem Dudą. - Sprawy Polski idą dobrze - twierdzi prezydent w rozmowie z braćmi Karnowskimi. Ponadto zdradza swój główny cel: "poprawić los ciężko pracujących ludzi".

W numerze także o "Klerze", który "został potraktowany jako manifest programowy nowego antyklerykalizmu".

Więcej o:
Komentarze (73)
Leszek Miller dla "Wprost" o śmierci syna: "Umarłem razem z nim" [W TYGODNIKACH]
Zaloguj się
 • eva_bramborova

  Oceniono 58 razy 26

  L.Miller nie jest bohaterem mojej bajki-jestem "pisiorem".Czuje jednak wielką sympatię do Millera.Imponuje mi właściwie wszystkim-począwszy od "kariery" robola w Żyrardowie,poprzez 3-letnią służbę w MarWoju na okrecie podwodnym oraz "wskrzesiciela" SLD na przełomie wieków. aż po rzetelną ocenę obecnej sytuacji politycznej w Polsce.Panie Miller życzę Panu wszystkiego dobrego!

 • obrazony2x

  Oceniono 44 razy 26

  Panie Miller masz pan jeszcze wnuczkę ;) D;la niej warto żyć ;) naprawdę.

 • dryl1

  Oceniono 48 razy 24

  Panie Leszku, znam to uczucie, ale trzeba żyć. Nie głosowałem na Pana ale zawsze ceniłem. Jeszcze coś Pan dla Polski może zrobić.

 • prokuraturarejonowa

  Oceniono 3 razy 3

  Andrzej chce poprawić los ciężko pracujących ludzi? Ja ciężko pracuję, niech poprawi mój los.

  Niech się poda do dymisji i dobrowolnie zgłosi do Montelupich. Od razu zrobi mi się lżej.

 • six_a

  Oceniono 17 razy 3

  każdy, kto załatwiał w kościele pogrzeb, zderzył się z takim klerem w wersji niekinowej. pazerność, obłuda, bezczelność.

 • mimikra1975

  Oceniono 4 razy 2

  Napiszę to raz jeszcze: opowiadanie o śmierci i swoich uczuciach to terapia dla Millera seniora. To nie jest łatwe, był aktywny publicznie, nawet po odejściu z czynnej polityki. I teraz musi się wygadać, opowiedzieć o swoich przeżyciach, uczuciach. Dla mnie to proste.

 • drozd215a

  Oceniono 12 razy 2

  Panie Miller, jesteś Pan mnie ideowe zupełnie obcy, a nie popełniaj błędu, jaki popełnił Pański syn. Nie pomyślał, o córce , rodzicach i bliskich, pomyślał o sobie.
  Pan, mimo wszystko musisz być wsparciem dla wnuczki, dla żony, a oni wsparciem dla Pana. Razem będzie wam nieco lżej to znosić.

 • jonkasta

  Oceniono 10 razy 2

  Miller, facet przestan chodzić po mediach, gdybyś naprawdę to przeżywal, to siedziałbys w domu, z dala od miediów. zachowujesz się dziwnie i dziwnie przezywasz żałobę...

 • baaag

  Oceniono 6 razy 2

  No cóż, smutne to bardzo oczywiście, wielka trauma dla rodziny a rodziców i córki w szczególności. Ludzkie, arcyludzkie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX