'Polecieliśmy ścieżką tupolewa'. Dziennikarze zapowiadają unikatowe zdjęcia [W TYGODNIKACH]

Posłowie dopiero w nadchodzącym tygodniu wrócą do Sejmu, do wyborów samorządowych jeszcze chwila, zapewne dlatego w dwóch najnowszych tygodnikach dominują tematy społeczne: przemoc w szkołach i dziecko w sieci. W 'Sieci' pojawi się za to relacja z Rosji.
Tygodnik 'Sieci' - okładka numeru z 10 września Tygodnik 'Sieci' - okładka numeru z 10 września mat. prasowe

"Sieci" o Smoleńsku

'Sieci' opublikują tekst na temat Smoleńska - dziennikarze tygodnika polecieli ścieżką TU-154M. W artykule "Smoleński spektakl Putina" Marek Pyza i Marcin Wikło komentują obecną sytuację śledztwa w sprawie tragedii smoleńskiej. Swój materiał zapowiadają: 

Byliśmy w Smoleńsku. Miejsce polskiej tragedii narodowej coraz bardziej zarasta chaszczami. Niedługo będzie biegł tędy gazociąg. Polecieliśmy też ścieżką, jaką nad Siewiernyj zniżał się rządowy tupolew.

"Film z unikatowymi zdjęciami" zostanie pokazany w poniedziałek 10 września w telewizji wPolsce.pl. "Z drona doskonale widać, że polski samolot był źle naprowadzany" - piszą dziennikarze.

'Sieci' przeprowadziły też wywiad z Danielem Obajtkiem, prezesem PKN Orlen, który uderza w Platformę Obywatelską. - Ludzie, którzy całe lata pozwalali na rozgrabianie majątku narodowego, dziś drukują plakaty, że 'PiS wziął miliony' - mówi Obajtek. Na okładce jest też spory napis 'Wielkie kłamstwo Platformy'.

Tygodnik 'Newsweek' - okładka numeru z 10 września Tygodnik 'Newsweek' - okładka numeru z 10 września mat. prasowe

"Newsweek" o bezpieczeństwie dziecka w sieci i "sojuszu" Morawiecki-Brudziński

'Newsweek' na okładce zapowiada temat numeru, czyli aktywność dziecka w sieci. Jak rozważnie wpuszczać dziecko do internetu, by jednocześnie nie popaść w paranoję?

Tygodnik ma też większy materiał o tym, że szef MSWiA Joachim Brudziński i premier Mateusz Morawiecki 'mają coraz częściej grać razem'. Co to oznacza? Według 'Newsweeka', to ta dwójka miała 'utopić' temat fregat prezydentowi Andrzejowi Dudzie.

Tygodnik 'Wprost' - okładka numeru z 10 września Tygodnik 'Wprost' - okładka numeru z 10 września mat. prasowe

"Wprost". Przemoc w szkole - jak temu zaradzić?

Tematem przewodnim najnowszego numeru 'Wprost' jest przemoc w szkołach. W tekstach pojawiają się porady dotyczące tego, jak pomóc dziecku, jeśli stało się ofiarą nękania, a także o prawach rodziców i pociech.

Do tego wywiad z Iloną Łepkowską i Czesławem Bieleckim. - Jesteśmy dowodem, że polityka dzieli małżeństwa - przyznają 'Wprost' obydwoje.

Tygodnik 'Do Rzeczy' - okładka numeru z 10 września Tygodnik 'Do Rzeczy' - okładka numeru z 10 września mat. prasowe

"Do Rzeczy" o "totalnym spisku". Bielan: Schetyna próbuje wzorować się na PiS

'Do Rzeczy' tematem okładkowym uczyniło zapowiedź tekstu Rafała A. Ziemkiewicza 'Totalny spisek', w którym publicysta stwierdza, że 'opozycja totalna i sprzyjające jej media przez ostatnie lata zbudowały wirtualny świat dla swoich wyznawców'.

Poza tym wywiad z wicemarszałkiem Senatu Adamem Bielanem, który stwierdza, że Grzegorz Schetyna 'próbuje się wzorować' na PiS. Jest też rozmowa z Januszem Korwin-Mikkem, kandydatem na prezydenta Warszawy.

Więcej o:
Komentarze (126)
Tygodnik Sieci: Polecieliśmy ścieżką tupolewa. Unikatowe zdjęcia
Zaloguj się
 • ryslew2061

  Oceniono 60 razy 26

  Sprzedaż Sieci leci na ryj na szyję, beznadziejnie głupio odgrzewamy smoleńską popłuczynę, bo Sakowicz już zaczął. I kryminalista Obajtek na dokładkę.

 • lukturko

  Oceniono 37 razy 23

  Z drona było widać, że polski samolot był źle naprowadzany. A systemy nawigacyjne samolotu co pokazywały? Ktoś w kokpicie obserwował przyrządy? Ktoś zauważył, że zniżali się bez widzialności poniżej wysokości minimalnej? Może trzeba było przerwać zniżanie dochodząc do tej wysokości? Czy nie tak stanowią przepisy? Tego dnia, o tej godzinie, na tym lotnisku nie było szans na bezpieczne lądowanie, ale ktoś postanowił zagrać w rosyjską ruletkę.

 • jrb11

  Oceniono 38 razy 22

  Wybuchy.
  Samolot byl wsciekly ze wpakowali go w ziemie.Nie byl do tego skonstruowany.Z wscieklosci zaczal wyc, wybuchac, pluc ogniem i zdecudowal sie rozsypac w kawalki.
  Proste-wyl i wybuchal

 • sirseb

  Oceniono 52 razy 16

  terrain ahead! pull up!
  PULL UP!

  nam sie udało, wiec wy tez możecie sprobować

  zmiescisz sie śmiało

 • aa1000

  Oceniono 38 razy 14

  Czy te dwa tuzy światowego dziennikarstwa śledczego, Marek Pyza i Marcin Wikło nie zapomnieli :
  - posadzić z sterami pilotów bez licencji na ten typ samolotu, którym lecieli,
  - drugiego pilota obstawić z brakiem znajomości języka,
  - wytworzyć sztuczną mgłę - widoczność 400 m [konsultant Macierewicz],
  - ignorować komunikaty obsługi lotniska [odlot na drugi krąg] i urządzeń bezpieczeństwa znajdujących się w samolocie

 • antoszek22

  Oceniono 25 razy 13

  Obajtek to ten który tylko na jednej amerykańskiej spółce zarobił dla nas w rachunkach 5 mld odpisanych na straty i tak zaksiegowanych zeby tow Tumanowicz w minęła 20 mógł mówic ze cena kwh nie zmienila się od kilku lat podczas gdy kwota całkowita na rachunku tak .

 • jurek4491

  Oceniono 31 razy 13

  Samolot był źle naprowadzany , a po kiego UJA w samolocie są przyrządy pokładowe , nic nie widzę nie ląduję , sygnały ostrzegawcze - nie przestrzegano procedur i to doprowadziło do katastrofy .
  Pyza i Wikło nie idźcie tą drogą bo się ośmieszacie

 • 68jacekw

  Oceniono 36 razy 12

  Wybory za pasem ,a w prasie taki spokój.I dobrze-widać,ze "główny ściek" juz sie spodziewa kolejnej klęski i zaczynają sie martwić o wpływy z reklam od samorządów bo to ostatnia kroplówka trzymająca ich przy życiu..

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX