'Wyjątkowy wywiad' z Kurskim. Tłumaczy, 'skąd bierze się wściekły atak opozycji' [W TYGODNIKACH]

Jacek Kurski wyjaśnia powody 'wściekłego ataku opozycji na TVP' w tygodniku 'Sieci'. W 'Newsweeku' były ambasador USA w Warszawie przekonuje, że 'Putin owinął sobie Trumpa wokół palca'.
Przegląd tygodników Przegląd tygodników Fot. Gazeta.pl

Jacek Kurski w "Sieci" o "wściekłym ataku na TVP"

"Wyjątkowy wywiad z prezesem Telewizji Polskiej", zachęca wydawca tygodnika "Sieci". Jacek Kurski tłumaczy, "skąd bierze się wściekły atak opozycji" na TVP. Przy okazji prezes sam atakuje, ale swojego poprzednika, Juliusza Brauna, którego oskarża o "skandaliczne zaniedbania". W numerze także wywiad z dyrektorem Muzeum Powstania Warszawskiego Janem Ołdakowskim oraz analiza działalności Donalda Tuska, który zdaniem dziennikarzy gazety "coraz mniej angażuje się" w polskie sprawy. Więcej tutaj >>>

Przegląd tygodników Przegląd tygodników Fot. Gazeta.pl

"Newsweek": Putin owinął sobie Trumpa wokół palca

W najnowszym 'Newsweeku' były ambasador USA w Warszawie Christopher Hill komentuje relację Donalda Trumpa i Władimira Putina. "Putin owinął sobie Trumpa wokół palca" - czytamy. W numerze także o nastrojach mieszkańców wsi w związku z afrykańskim pomorem świń oraz tekst pod tytułem "Dorwać Kapicę" - o polowaniu na Jacka Kapicę, który za rządów PO był wiceministrem finansów oraz szefem Służby Celnej.

Przegląd tygodników Przegląd tygodników Fot. Gazeta.pl

"Do Rzeczy" bierze pod lupę TVN

W tygodniku 'Do Rzeczy' m.in.: 'TVN jedyna skuteczna opozycja' - brzmi tytuł okładkowego artykułu. Dziennikarze gazety zastanawiają się, "czy stacja jest wciąż kanałem informacyjnym, czy narzędziem w rękach opozycji", a nawet samą opozycją. Ponadto w numerze sprawa Wojciecha Lemańskiego: - To koniec suspensy ks. Lemańskiego, który atakuje polityków PiS oraz wchodzi w ostre konflikty ze swoimi przełożonymi. Kara zostaje zdjęta, mimo że kapłan staje się coraz bardziej ordynarny - pisze Piotr Semka. Więcej tutaj >>>

Przegląd tygodników Przegląd tygodników Fot. Gazeta.pl

"Wprost": wywiad z Ewą Kasprzyk, a także sylwetka Mariusza Kaminskiego

Z okładki 'Wprost' uśmiecha się Ewa Kasprzyk, która twierdzi, że 'woli kojarzyć się z seksem niż z geriatrią'. W wywiadzie aktorka opowiada m.in. o menopauzie i prawie do aborcji. W numerze także wywiad z Andrzeje Olechowskim, który jest 'na odwyku od polityki', a także sylwetka Mariusza Kamińskiego pod tytułem 'niesłychanie uprzejmy killer'. Więcej tutaj >>>

Więcej o:
Komentarze (68)
"Wyjątkowy wywiad" z Kurskim. Tłumaczy, "skąd bierze się wściekły atak opozycji" [W TYGODNIKACH]
Zaloguj się
 • nieotake

  Oceniono 24 razy 16

  Jacóś Kureski zawsze miał kureskie inklinacje i takąż wybrał ścieżkę kariery, a od kiedy dał się publicznie przecfelić, to w try miga awansował na burdelpapę wolskiego lupanaru narodowego, gdzie z wielkimi sukcesami realizuje misję od wodza: przy pomocy tabunu swoich lafirynd uczy pomniejszych wolskich sutenerów (których w rzadkim przypływie szczerości raczył był in gremio określić ciemnym ludem), jak najskuteczniej czerpać korzyści z nierządu, czyli lansuje pasożytniczy tryb życia - bo czymż innym jest dojenie własnego państwa?

 • anonim_ka

  Oceniono 19 razy 15

  QR(ew)ski co ty PISdrolisz , podnieśliscie kłamstwo do rangi cnoty i podstawowego narzędzia w relacjach ze społeczeństwem.

 • fakiba

  Oceniono 16 razy 12

  Kurski ty ośle , śnij dalej

 • zsm-5

  Oceniono 22 razy 12

  Strasznie tępi jesteście towarzyszu Jacusiu. Za społeczne pieniądze obywateli RP zbudowaliście sobie bolszewicki dom publiczny dla niepoznaki zwany mediami narodowymi, niecnie wykorzystujecie nieświadomego suwerena i jeszcze dziwicie się, że porządni Polacy nie chcą mieć z wami nic wspólnego?! A podziękować za hojne wsparcie finansowe na propagandę pisiego sukcesu nie łaska?

 • twenty7

  Oceniono 24 razy 12

  kurski dostales juz rozwod koscielny???

 • gromek1

  Oceniono 33 razy 11

  Kur(f)ski - z TV publiczbnej zrobiłeś dom publiczny.
  Nie szukaj dodatkowych wyjasnień, bo są niepotrzebne.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX