"Wprost": Przed wyborami ugrupowanie Kukiza się sypie, może stracić pozycję [W TYGODNIKACH]

Kukiz się sypie - pisze o parlamentarnym ugrupowaniu Pawła Kukiza "Wprost" i zastanawia się, czy Kukiz'15 przetrwa na scenie politycznej. W tygodnikach znajdziemy też m.in. historię Kamila Glika oraz referendum Andrzeja Dudy.
Okładka 'Newsweeka' Okładka 'Newsweeka' newsweek.pl

"Newsweek": Historia prawdziwa Kamila Glika

W drugim tygodniu Mistrzostw Świata na okładce "Newsweeka" Kamil Glik i jego "historia prawdziwa". Tygodnik pisze o życiu i karierze piłkarza, od szkółki piłkarskiej w podstawówce po reprezentację Polski. W nowym numerze także m.in. artykuły o sytuacji finansowej polskich polityków oraz rosnącym problemie samobójstw w Polsce. Czytaj więcej>>>

Okładka 'Wprost' Okładka 'Wprost' wprost.pl

"Wprost": Kukiz się sypie

"Wprost" w nowym numerze opisuje, że przed wyborami samorządowymi Kukiz'15 i lider ugrupowania znajdują się w trudnej sytuacji i może nawet stracić pozycję na scenie politycznej. W tygodniku ponadto prognozy dot. przyszłości ugrupowań lewicowych, oraz o rzekomych "przekrętach w Związku Polaków na Litwie". Czytaj więcej>>>

Okładka 'Sieci' Okładka 'Sieci' sieci.pl

"Sieci": Mafia sprowadza do Polski imigrantów

"Sieci" opisują, że zorganizowane grupy przestępcze mają rzekomo "ściągać do Polski imigrantów". Mafia miałaby do tego wykorzystywać "dziurę w systemie międzynarodowym" oraz sieć pośredników i agencji.  W nowym numerze tygodnika znajdziemy też m.in. rozmowę z Krzysztofem Skowrońskim, prezesem Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich., który mówi o "darze analizy", zachowanym przez część ludzi w Polsce "w przeciwieństwie do liberalnego zachodu". Czytaj więcej>>>

Okładka 'Do Rzeczy' Okładka 'Do Rzeczy' dorzeczy.pl

"Do Rzeczy": Kim pan jest, panie Severski?

W okładkowym artykule "Do Rzeczy" zajmuje się postacią Vincenta V. Severskiego (wł. Włodzimierz Sokołowsk), byłego funkcjonariusza wywiadu, a obecnie autora książek szpiegowskich. Tygodnik pisze także m.in. o przeciwnikach PiS, którzy pojawiają się na spotkaniach polityków tej partii, oraz o pytaniach referendalnych Andrzeja Dudy.

Więcej o:
Komentarze (35)
"Wprost": Przed wyborami ugrupowanie Kukiza się sypie
Zaloguj się
 • viaac

  Oceniono 34 razy 26

  No dobra, a kiedy jakaś gala tygodnika "Sieci" i nagroda "Dzielny Pacjent", albo "Pacjent Roku" dla J.Kaczyńskiego?

 • antoszek22

  Oceniono 18 razy 18

  Mnie osobiście zainteresowało to ,że mularczyk prawa i sprawiedliwosci ma już 250 mld reparacji a teraz bedzie liczył nowa metodą i bedzie miał więcej .
  To prośba ,groźba czy myślenie życzeniowe ?
  Poczekamy ,to i zobaczymy ,co nasze dzielne chłopaki z wiejskiego młyna wymyślą.
  nic dziwnego że Kukiz sie sypie
  Jeśli potrafi powiedziec że Obajtek wójt Pcimia, szanowany nawet przez ścigajacych go prokuratorów, za przekręt rzędu 700 tys., zarabia na rosyjskim gazie i ropie i pieniędzmi Putina opłaca kampanię wyborczą pislamistów, to się nie dziwię że jego kumple wolą prawdziwa Paranoje i Schizofrenię .

 • prokuraturarejonowa

  Oceniono 15 razy 13

  "Dar analizy".... A Putinowi te pseudoprawilne dziennikarzyny świadomie bądź nie włażą w okrężnicę.

  Jedyną prawdziwą mafią w tym kraju jest Partia interesów Sowieckich, w skrócie PiS.

 • Oceniono 10 razy 10

  Tylko nie to!! Polmos zabierze Kukizowi złotą darmową kartę stałego klienta!!

 • yaspiman

  Oceniono 12 razy 10

  kukiz to była kolejna partia jednych wyborów. a w zasadzie nawet nie partia.
  ciekawe, czy każmy pamięta inne partyjne meteory?

 • xyz_xyz1

  Oceniono 5 razy 5

  No cóż, z punku widzenia członków dalsze bycie członkiem tego ugrupowania nie ma sensu. Poparcie spada a jak długo mozna być bezpłatną przystawką PiS? Notabene rzadko potrzebną ale to już inna sprawa. To już lepiej wejść do PiS i przynajmniej za wykonywanie poleceń KC PiS i Prezesa dostawać jakieś frukta.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX