Komentarze (417)
Wojsko eskortowało ogromną figurę Chrystusa. Stanie na przyczepie, bo nie ma na nią pozwolenia
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • kruk6666

  Oceniono 12 razy 10

  1. Wszystkim rządzi bezzębny rencista, którego nikt nie wybierał.
  2. Rencista nie sprawuje żadnej funkcji i nie ponosi w związku z tym żadnej odpowiedzialności.
  3. Obowiązki premiera pełni jego sekretarka, wcielając w życie
  4. dyrektywy w oparciu o doświadczenia zdobyte w zadłużonej po uszy gminie Brzeszcze.
  5. Prezydent udaje jego osobisty i najwidoczniej ubezwłasnowolniony podpisywacz, który nie potrafi nawet rozliczyć się z kosztów podróży do Nowego Tomyśla, ale ma ładny krawat.
  6. Służbami specjalnymi kieruje skazany przestępca ułaskawiony poprzednio przez podpisywacza rencisty. Skazany za nadużywanie władzy i łamanie prawa w czasie kierowania służbami specjalnymi.
  7. Prokuratorem Generalnym jest funkcjonariusz partyjny, który cudem uniknął trybunału stanu za nadużycia stanowiska, gdy poprzednio pełnił to stanowisko.
  8. Korupcję w Policji będzie wykrywał Minister Spraw Wewnętrznych, którego pierwszą nominacją w Policji było mianowanie skorumpowanego komendanta głównego Policji i oskarżenie opozycji o swój błąd.
  9. W mediach publicznych pluralizm zapewnia funkcjonariusz partii rządzącej z tuzinem prawomocnych wyroków za zniesławienie.
  10. Ministrem obrony został paranoik i zwolennik teorii spiskowej dziejów. Jego hobby jest zaprowadzanie porządków w strukturach NATO w nocy przy pomocy łomu i wytrycha w oparciu o kadry nastolatków z prowincji.
  11. Agencją Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa kieruje koleś, który ma w toku dwa procesy- o łapówkarstwo i przekroczenie uprawnień.
  12. Przewodniczącym Sejmowej Komisji Praw Człowieka jest komunistyczny prokurator, odznaczony przez komunistyczne władze za zamykanie opozycji.
  13. Na czele sejmu stoi były hipis, absolwent policealnego Studium Ogrodniczego. Przez wiele lat nie dał rady pokonać drugiego semestru na KULu ale według rencisty świetnie nadaje się do kierowania parlamentem.

  14. Dyrektorem wszystkiego (nawet stadniny) zostaje się z nadania partyjnego. Warunkiem jest jednak całkowity brak doświadczenia i znajomość/pokrewieństwo z kimś z władz partyjnych. Ten system ma zapobiec niedobrej korupcji i kumoterstwu.
  15. W TVP Info aferę Amber Gold komentuje specjalista- prawicowa dziennikarka skazana za wyłudzenie 270 tys.

 • masterone

  Oceniono 10 razy 10

  To gdzie te tłumy ludzi?

  Na zdjęciach widzę garstkę nawiedzonych moherów.

 • stachkaz47

  Oceniono 10 razy 10

  Generał Chrystus-OBROŃCA POLSKI-ale po co wam jeszcze to NATO????

 • nuclearsnake

  Oceniono 16 razy 10

  kiedy to zboczenie religijne w końcu zostanie zdelegalizowane? zwłaszcza, że to ci zboczeńcy religijni wrzeszczą o głodujących dzieciach, emerytach bez leków, a na co sami pieniądze przeznaczają? i w dodatku tak swoją chorą religijną ideologię narzucają - poprzez obsikiwanie terytorium, w tym konkretnym przypadku stawianiem symboli krzyża lub pomników urojonym (Jezus, matka "boska" itp.) lub religijnie nawiedzonym (jak papież, księża, ludzie określani mianem "świętych", wyznawcom katolicyzmu/chrześcijaństwa) personom

 • kruk6666

  Oceniono 9 razy 9

  Wojsko i policja? , ten Dżizus to może element tarczy antyrakietowej?

 • jantos51

  Oceniono 11 razy 9

  Państwo wyznaniowe to katastrofa. Widzimy jak wyglądają podobne państwa. Ruiny i zliszcza, morderstwa i zamachy, czy nasze społeczeństwo chce takiego państwa?

 • grymas50

  Oceniono 9 razy 9

  Panie Ziobro. Przypominam. Wszyscy RÓWNI wobec prawa.
  ps. kiedy sprawa karna p- ko Macierewiczowi ?.

 • gigigolo

  Oceniono 9 razy 9

  witały tłumy? jakieś jaja?oczywiście panowie w czerwonych pelerynkach od Natanka? średniowiecze i kult pomników wraca ze zdwojono siło. tak, niech swiat europejski widzi i drży. to nie lepsze technologie, nauka, matematyka, fizyka, chemia, w RP lepsza niż gdzie indziej, ale kult religijny, komitety obrony przed sektami wybijają sie na osiągniecia i pierwsze miejsce w RP. melanż religii, państwa wyznaniowego staje sie faktem. tym błyśniemy z podziw zyskamy, a jeśli się nie podoba to zawsze możemy odejść z EU. Bashobora na każdym stadionie, wejściówki po 50 i wiecej jak kogo stać. radujmy się.

 • lm648

  Oceniono 9 razy 9

  a dlaczego "transportowało ją wojsko"? ...przecież wojsko to nie jest żadna firma przewozowa lecz Siły Zbrojne RP, czyżby w kraju nie było firm przewozowych zdolnych do realizacji takiego transportu, a może wojsko było tanie czyli za darmo i na rozkaz? :) wypadałoby to sprawdzić na co wydawane są pieniądze podatnika przez MON pod przywództwem niejakiego A.M.

 • bob2436

  Oceniono 8 razy 8

  Jednego nie rozumiem - co ma zmarły 2 tys, lat temu żydowski kaznodzieja do odzyskania niepodległości przez leżącą w Europie Polskę.

 • klawo-egon-jak-cholera

  Oceniono 8 razy 8

  Ale jaja. Przecież to nie ma nic wspólnego z prawdziwą wiarą. To jest pogaństwo w najczystszej formie. Ani to ładne, ani potrzebne. Takie faryzeuszowe w treści i formie, by nie powiedzieć, że obrzydliwe i pogańskie.

 • hiperon59b

  Oceniono 8 razy 8

  Przyjdzie czas, że wszystkie te szkaradne bałwochwalcze obeliski czy tam pomniki zostaną zburzone. Stanie się tak jak ludzie zaczną myśleć samodzielnie i jak Polska wreszcie stanie się wolnym krajem.

 • Maria M

  Oceniono 8 razy 8

  A to nasze wojsko nie ma lepszych zajęć? dlaczego służby wojskowe, sprzęt wojskowy jest wykorzystywany do celów kościelnych i to na dodatek nielegalnych (bez pozwolenia odpowiednich władz)
  Drogie władze kościelne.... odstosunkujcie się od władz policyjnych, wojskowych czy państwowych - mało macie miejsca dla swoich rządów ?? Macie aż za wiele kościołów które nie pomagają ludziom, macie aż za wiele bogactwa które służy wam (choć ktoś tu kiedyś wspominał i tym że ubóstwo to cnota) skoro stać was na taki pomnik to może sami kupcie (lub wynajmijcie) sobie ciężarówkę do takich prac i zatrudnijcie kierowcę z uprawnieniami, zapłaćcie za dźwig a nie wykorzystujcie instytucji które powinny bronić suwerenności Państwa.

 • marismo

  Oceniono 8 razy 8

  Co z obłuda w tej Polsce! Stawiają ogromne figury Chrystusowi, a Jego naukę olewają! Serca ich są pełne obłudy, fałszu, zawiści! Pogaństwo.

 • edwarda26

  Oceniono 8 razy 8

  Niestety to powrót do PRL-u. Wojsko do wszystkiego: żniwa, budowa dróg, transport pomników itp. Czy oby taka jest rola wojska?

 • zd46

  Oceniono 8 razy 8

  CZYM WIĘKSZE POMNIKI tym MNIEJSZA WIARA w sercu I TYM WIĘKSZE ODEJŚCIA OD KOŚCIOŁA.

 • Jadwiga Mączka

  Oceniono 7 razy 7

  Chory kraj , chorzy ludzie ! - widać do czego posuwa się kościół w Polsce

 • waldus059

  Oceniono 9 razy 7

  Wojsku i policji cykor sciska dupę, że wykonuje akty bezprawia. A gdzie honor panowie. Za wczasu piknijcie sobie w te służalcze łby zamim ich was nie pozbawimy.

 • realistas

  Oceniono 7 razy 7

  Jesteśmy na poziomie XIX wiecznych Polinezyjczyków. Oni też stawiali takie totemy. Opisuje to Malinowski: "Ze strachu powstały, rzec można, wszystkie ciemne, ponure i straszne strony religii; demony i potwory w wiarach niższych, nasze piekło, potępienie i diabły; pojęcie o mściwości a przynajmniej o sprawiedliwości bóstw, a także przenikająca wszystkie religie wiara w duchy i strachy, w potęgi ciemności kryjące się wszędzie, gdzie panuje ciemność, samotność i opuszczenie, a zwłaszcza tam, gdzie śmierć w jakiejkolwiek formie pozostawiła swe ślady. Okoliczność, że strach w swych rozmaitych przejawach jest najtrudniejszy do zupełnego opanowania, tłumaczy nam objaw, iż mistycyzm zrodzony ze strachu, przeżywa wiele innych form religii".
  Źródło: Bronisław Malinowski: Wierzenia pierwotne i formy ustroju społecznego. Kraków 1915

 • Maria Kawa

  Oceniono 7 razy 7

  Wg mnie wszystkich pojebało a najbardziej panów w czarnych sukienkach. Chyba Chrystus jeżeli taki był bo te pomioty sami w to nie wierzą na pewno by nie chciał takich jaj. "zondzący " i sukienkowi kpią z wiary, kościoła i wiernych.

 • 99venus

  Oceniono 7 razy 7

  dziki kraj.

 • takiebuty

  Oceniono 7 razy 7

  Ale fajnie toż to to samo straszydło które stało nieopodal lotniska w Krakowie! Witało turystów z całego świata i wołało: strzeżcie się być innymi! jesteście w zaścianku nietolerancji i wiadomo kto tu rządzi :]

 • kolasa2002

  Oceniono 7 razy 7

  Omówienie drugiego przykazania

  Nie czyń sobie podobizny rzeźbionej czegokolwiek, co jest na niebie w górze, i na ziemi w dole, i tego co jest w wodzie pod ziemią. Nie będziesz się im kłaniał, i nie będziesz im służył, gdyż ja Pan, Bóg twój, jestem Bogiem zazdrosnym, który karze winę ojców na synach do trzeciego i czwartego pokolenia tych, którzy mnie nienawidzą, a okazuje łaskę do tysiącznego pokolenia tym, którzy mnie miłują i przestrzegają moich przykazań.
  2 Mojż. 20:4-6 (por. Wj 20,4-6 BT)

  1. Pismo święte potępia bałwochwalstwo.

  "Będąc więc z rodu Bożego, nie powinniśmy sądzić, że bóstwo jest podobnego złota albo srebra, albo do kamienia wytworu sztuki i ludzkiego umysłu." Dz.Ap.17:29

  "Mienili się mądrymi, a stali się głupi. I zamienili chwałę nieśmiertelnego Boga na obrazy przedstawiające śmiertelnego człowieka." Rzym.1:22.23

 • kruk6666

  Oceniono 11 razy 7

  Na żydów plują, a pomnik żyda stawiają , tu już medycyna jest bezradna.

 • tom_aszek

  Oceniono 15 razy 7

  "jak mówił szef komitetu prof. Stanisław Mikołajczak - "figura już nigdy nie opuści Poznania". "

  Miejmy nadzieję, że jeśli pozostanie tam, to jako materiał na słupki uliczne uniemożliwiające nieprawidłowe parkowanie. Bo jest nie tylko nielegalna, ale i po prostu BARDZO BRZYDKA!

 • 1234qwerty

  Oceniono 6 razy 6

  XXI wiek a ciemnota jak w średniowieczu.

 • gnom_kartuski

  Oceniono 6 razy 6

  "witały tłumy ludzi". Jakby nie patrzeć, widać tam tylko garstkę nawiedzonych katolibanów. No i niestety paru żołnierzy, którzy nie mieli wyboru, bo Antek rozkaz wydał.

 • belzebub1001

  Oceniono 8 razy 6

  Dom wariatow!

 • sfbt

  Oceniono 8 razy 6

  Polska szkoła planowania przestrzennego. Cholerne bezprawie. I dziwić się potem że prywatni inwestorzy ignorują przepisy a wszędzie powstają samowole budowlane.

 • wawiak57

  Oceniono 8 razy 6

  A wojsko ktoś wynajął i zapłacił, czy to taki gratis od społeczeństwa.

 • jo1952

  Oceniono 6 razy 6

  Dlaczego policja nie sprawdziła dokumentów na legalność operacji ?Każdy ponadgabarytowy transport tego wymaga .

 • plastikpiokio

  Oceniono 6 razy 6

  znowu głownodowodzący zadbał o swoje zasługi u najjasniejszego pana.

 • olo1950

  Oceniono 6 razy 6

  Chrystusie widzisz to? i co Ty na to? Widzisz i nie grzmisz, wiem że za to wszystko skrupulatnie i po cichu karzesz ten durnowaty naród.

 • bebestman

  Oceniono 6 razy 6

  pomalujemy na różowo (albo na tęczowo) i będzie pięknie :)

 • antekpociecha

  Oceniono 6 razy 6

  Czy też będzie non stop pilnować dwóch policjantów i dwóch borowców jak też pisowski nielegalny kamień z tablicą w Warszawie?

 • zd46

  Oceniono 6 razy 6

  Najpierw przyjedzie Lech Kaczyński, potem Jarosław Kaczyński a dopiero w dalszej kolejności Chrystus z twarzą Rydzyka !!! To jest dopiero WDZIĘCZNOŚĆ Poznania, "do grobowej deski"!!!! Warszawa ma "OPATRZNOŚĆ" i Nycza, Poznań "WDZIĘCZNOŚĆ" i Gądeckiego........czekamy na dalsze rekordy "pis-ginesa"

 • wacek321

  Oceniono 6 razy 6

  Dlaczego wojsko?Bo tylko w Bogu nadzieja dla obrony granic RP. A swoją drogą - wojsko pomaga w samowoli budowlanej.Ot,taki znak czasu.

 • liberalna.demokracja

  Oceniono 8 razy 6

  Katastrofalny wizerunek Chrystusa. Co za tandeta i artystyczna potwarz, kto tworzy takie badziewia? Okropna figura, to raczej radosna ludowa twórczość, to coś na wzór góralskiej rzeźby z kory. W Toruniu mamy śmieszy i obrazoburczy witraż z wizerunkiem Ojca Dyrektora, a teraz kolejna chała ujrzy światło dzienne!

 • gustav45

  Oceniono 6 razy 6

  obiektywnie patrząc to figura jest szkaradna, piszę to jako katolik

 • krzysztof_ptk

  Oceniono 6 razy 6

  A pozwoli mi jakiś proboszcz bez jego zezwolenia wmurować własną tablicę w mury jego kościoła? w czasach prezesa, prawo funkcjonuje tylko symbolicznie.

 • jowisz53

  Oceniono 7 razy 5

  Czyli po postu Jezus na deskorolce.

 • mimo5

  Oceniono 7 razy 5

  Że też nikt nie wpadł na pomysł aby wydatkowane pieniądze przeznaczyć na dofinansowanie CZD i zatrudnić dodatkowe pielęgniarki.

 • amadeusz444

  Oceniono 5 razy 5

  No nie wierzę, wojsko i policja brały udział w samowoli budowlanej?. Wojskowi, pochodzę ze starej wojskowej rodziny i z przykrością patrzę co się z wojskiem teraz zrobiło. Wstyd że zgadzacie się brać udział w tej odrażającej hucpie !!!

 • serfwe erwr

  Oceniono 5 razy 5

  SEKTA - odrażające jak sekta katolicka robi w XXI wieku z ludzi debili

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX