Niezwykłe i idiotyczne historie pijanych kierowców

Wmawiają policjantom, że kierował autopilot, albo kierował kto inny, ale nie mogą powiedzieć kto. Kończą jazdę w sądzie, na ścianie, radiowozie, pod pociągiem. Mowa o pijanych kierowcach. Zebraliśmy najciekawsze historie kierujących na podwójnym gazie.

Doniósł sam na siebie

Mieszkaniec Grajewa w woj. podlaskim spowodował kolizję. Chociaż był pijany, o zdarzeniu sam poinformował policję.

CZYTAJ DALEJ>>

 

Limuzyna na wstecznym, znikający samochód. Najdziwniejsze pościgi >>
Kliknij, by obejrzeć galerię

Szalony pościg zakończony zderzeniem z radiowozem

Kierowca volkswagena passata na widok radiowozu przyspieszył. Policjanci ruszyli za nim na sygnale. Ale samochód zamiast się zatrzymać przyspieszył. Zatrzymał się dopiero po zderzeniu z innym radiowozem, który zablokował mu drogę.

CZYTAJ DALEJ>>

Wjechali w ogrodzenie sądu. ''To autopilot kierował autem!''

Wjechali mercedesem w ogrodzenie sądu. Na pytanie policjantów, kto kierował autem, jednogłośnie odparli, że... autopilot.

CZYTAJ DALEJ>>

Pijany Święty Mikołaj wzywa na pomoc martwego Rudolfa [WIDEO]

Pijany prowadzi samochód, wyrzuca prezenty na ulicę i podczas konfrontacji woła na pomoc martwego renifera zamkniętego w bagażniku. Tak, to Święty Mikołaj...

CZYTAJ DALEJ>>

Amerykanin: To nie ja kierowałem, ale nie mogę powiedzieć kto

- To nie je kierowałem, ale nie mogę zdradzić, kto - oświadczył kompletnie pijany Amerykanin, który wylądował fordem fiestą na drzewie, przy ulicy Powstańców Warszawy w Sopocie.

CZYTAJ DALEJ>>

Pociąg obciął pół ciągnika. Traktorzysta przeżył

Na przejeździe kolejowym w miejscowości Jabłonowo koło Brodnicy, traktorzysta wjechał prosto pod szynobus. Ciągnik rozerwało na pół. Kierujący przeżył i nawet nie został poważnie ranny. Miał półtora promila alkoholu w organizmie.

CZYTAJ DALEJ>>

Z samochodu prawie nic nie zostało, kierowca się tylko poobdzierał

O wielkim szczęściu może mówić 21-latek z Lubrańca. Pijany wsiadł za kierownicę opla, po czym uderzył w drzewo. Kompletnie zniszczył auto, sam doznał tylko niewielkich obrażeń. Grozi mu do dwóch lat więzienia.

CZYTAJ DALEJ>>

''Zatrzymała mnie piep*** polska policja, niech pan coś zrobi''

Amerykańska koszykarka grająca w zespole Cukierki Odra Brzeg, wylądowała za kratkami za jazdę po pijaku. O ustaleniach serwisu 24Opole.pl doniósł nam Alertowicz.

CZYTAJ DALEJ>>

Wjechała autem w dom

30-latka kierująca hondą nagle zjechała z drogi i uderzyła w dom jednorodzinny niszcząc po drodze dwa przęsła płotu, drzewo owocowe i altankę ogrodową. Kobieta miała 0,3 promila alkoholu w organizmie i nie posiadała uprawnień do kierowania pojazdami.

CZYTAJ DALEJ>>

Kilkadziesiąt kilometrów nocnego pościgu. Strzały

Przez kilkadziesiąt kilometrów policjanci ścigali ulicami Katowic kierowcę opla. Kierowca nie zatrzymał się do kontroli drogowej.

CZYTAJ DALEJ>>

Zobacz jak wyprzedzać nie należy [WIDEO]

Próbując wyprzedzić ciągnik na łuku drogi, stracił panowanie nad autem i uderzył w przydrożne drzewo. Do niedozwolonego manewru, najprawdopodobniej zagrzała go bezmyślność, a reakcję opóźniły promile.

CZYTAJ DALEJ>>

 

Limuzyna na wstecznym, znikający samochód. Najdziwniejsze pościgi >>
Kliknij, by obejrzeć galerię

Więcej o: