Aktorzy z zarzutami. Za najpoważniejszy trzy lata więzienia [WIDEO]

Próba kierowania ruchem, szarpanina z policjantami zakończona zwichnięciem palca i narkotyki. Efekt? Trzech aktorów młodego pokolenia: Michał L., Jakub W. i Antoni K. wylądowało w nocy na policyjnym dołku. Jak dowiedziało się radio TOK FM, właśnie usłyszeli zarzuty posiadania narkotyków, znieważenia policjanta i naruszenia nietykalności cielesnej funkcjonariusza.

Wymachiwał rękoma na środku ulicy

Kiedy policjanci zauważyli wymachującego rękoma na środku ulicy mężczyznę, postanowili sprawdzić, o co chodzi. Gdy podjęli interwencję, nagle podbiegło i rzuciło się na nich jeszcze dwóch młodych mężczyzn. Funkcjonariusze zauważyli, że jeden z nich wyrzuca po drodze jakiś przedmiot.

Wszyscy byli pijani

- Doszło do szarpaniny, w wyniku której jeden z policjantów ma zwichnięty kciuk. Trzej mężczyźni zostali zatrzymani. Wszyscy byli pijani. Mieli od 0,6 do dwóch promili alkoholu w wydychanym powietrzu - powiedział Maciej Karczyński ze stołecznej policji. Policjanci odnaleźli też wyrzucony przedmiot. Było to pudełeczko z czterema porcjami marihuany.

Zarzuty jeszcze dzisiaj

Jak dowiedziało się Radio TOK FM, Jakub W. usłyszał już zarzut posiadania narkotyków. Grozi mu do trzech lat więzienia.

Michał L. usłyszał zarzut znieważenia policjanta, za co grozi do roku więzienia.

Antoni K. odpowie za znieważenie policjanta, naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariusza i zmuszanie do zaniechania czynności służbowych. Grozi mu do trzech lat więzienia.

Antoni K.

Antoni K. znany jest między innymi z seriali: "Kryminalni", "Ojciec Mateusz" i "Na dobre i na złe. Grał też w filmach: "Popiełuszko. Wolność jest w nas", "Lejdis" czy "Cisza". Co ciekawe, w jednym z filmów grał chłopaka palącego marihuanę.

Jakub W.

Jakub W. to aktor znany z seriali: "M jak miłość", "Na wspólnej", "Samo życie" czy "Plebania". W jednym z seriali grał nawet policjanta.

Michał L.

Michał L. występował na dużym ekranie między innymi z Grażyną Szapołowską i Janem Englertem. Występował też w takich serialach jak "Kryminalni", Świat według Kiepskich", czy "Na Wspólnej". Występował, bez powodzenia, w "Tańcu z gwiazdami".

Zobacz wideo z zatrzymania