Najbardziej napakowany policjant! [ZDJĘCIA]

Starszy aspirant Jerzy Pisulski - dzielnicowy z Komendy Powiatowej Policji w Jaworze to prawdopodobnie najbardziej napakowany policjant w Polsce. Mundurowy podczas prestiżowych zawodów kulturystycznych "Arnold Amateur Classic" rozgrywanej w dniach 3 - 6 marca 2011 r., w amerykańskim Columbus w stanie Ohio zdobył podwójne złoto.

Zawody pod patronatem "Terminatora"

Zawody kulturystyczne "Arnold Amateur Classic" odbywają się corocznie pod patronatem samego Arnolda Schwarzeneggera.

Dwa złote medale

St. asp. Jerzy Pisulski potwierdził swoją klasę podczas corocznej imprezy odbywającej się za oceanem. Jaworski dzielnicowy i kulturysta zdobył dwa złote medale na turnieju rozgrywanym w ramach "2011 Arnold Sports Festiwal". Podczas zawodów odbywających się w USA dopisał on do swojego bogatego dorobku sukces w męskiej klasie C ( powyżej 175cm).

Pokonał dwóch aktualnych mistrzów świata

To zwycięstwo jest tym bardziej cenne, że w pokonanym polu pozostawił on dwóch aktualnych mistrzów świata: w kat. do 180 cm - Czecha Michala Sittera oraz w kat. weteranów - Brazylijczyka Xaviera Amado. Nasz mistrz jako zwycięzca klasy C wystartował następnie w kategorii open, gdzie m.in. zmierzył się ze zwycięzcą klasy B ( do 175 cm), również reprezentantem Polski, Mariuszem Błazińskim. Tam również nie miał sobie równych, zdecydowanie wygrywając.

Nowe kategorie zdobyte

Na podkreślenie zasługuje fakt, że jaworski policjant jako jedyny Polak w historii tych elitarnych zawodów wygrał kategorię "+175" oraz open. Wygrywając amerykańskie zawody Jerzy Pisulski zdobył już prawie wszystko, co było do zdobycia na scenie kulturystyki klasycznej.

Prawdziwy mistrz

Policjant z Jawora to m.in. Mistrz Polski, zwycięzca Pucharu Polski i Mistrz Europy. Jest także aktualnym Mistrzem Świata, który to tytuł zdobył jesienią 2010 r.

Idąc za ciosem

Idąc za ciosem, już w ten weekend ( 19-20 marca) Jerzy Pisulski weźmie udział w kolejnych renomowanych zawodach - Mr Olimpia dla amatorów w Londynie.