Lot śmigłowcem i poduszkowcem, szkolenie dla psa - policyjne aukcje WOŚP

Nauka wychodzenia samochodem z poślizgu, szkolenie dla psa i jego pana, lot śmigłowcem nad Warszawą, przejażdżka poduszkowcem, aukcja hełmu i tarczy ZOMO, stanowisko komendanta na jeden dzień - to niektóre przedmioty licytacji na rzecz WOŚP przygotowane przez policjantów.

Lot śmigłowcem nad Warszawą

Lot śmigłowcem nad Warszawą ma trwać około 45 minut i osoba, która go wylicytuje może zabrać ze sobą jeszcze trzy osoby. Przelot będzie się odbywał na wysokości patrolowej, czyli 100 - 150 metrów. Licytacja na Allegro.

Szkolenie dla psa i właściciela

Inna propozycja policji, to trzydniowy pobyt właściciela z psem w słynnym Zakładzie Kynologii Policyjnej w Sułkowicach pod Warszawą. W tym czasie pies zostanie przebadany przez weterynarza a pan wraz z psem będą szkoleni przez wytrawnego instruktora. Przy okazji można zobaczyć autentycznego Szarika z ?Czterech pancernych?, niestety od kilkudziesięciu już lat wypchanego. Licytacja na Allegro.

Przejażdżka poduszkowcem

Przelot, przejażdżka czy jak to nazwać, policyjnym poduszkowcem po Wiśle, to kolejna atrakcja, jaką można wylicytować. Ma ona trwać 20 minut i zwycięzca może zabrać osobę towarzyszącą. Licytacja na Allegro.

Nauka wychodzenia z poślizgu

Nauka wychodzenia z poślizgu samochodem na pewno przyda się każdemu kierowcy. Kurs dla zwycięzcy odbędzie się w szkole policji w podwarszawskim Legionowie. Licytacja na Allegro.

Policyjny kalendarz

Tradycyjnie już Komenda Miejska Policji w Szczecinie wydała kalendarz. Tym razem zdjęcia przedstawiają policjantów w akcji. W poprzednich edycjach były na przykład zdjęcia rysunków dzieci, czy jak w zeszłym roku piękne policjantki. Tegoroczny kalendarz został wydany w dwóch tysiącach egzemplarzy, w tym dziesięć jest numerowanych. Numer jeden zostanie zlicytowany na Alllegro. Numery od dwa do dziesięć też zostaną zlicytowane w czasie aukcji WOŚP w Szczecinie. Dochód z licytacji trafi na konto Orkiestry. Autorem zdjęć jest Marcin Bielecki.

Zobacz cały kalendarz>>>

Milicyjny hełm i tarcza

Aukcje milicyjnego hełmu i tarczy to jedna z propozycji przygotowanych przez warmińsko- mazurską policję. Aukcje odbędą się w Olsztynie w Figlolandii, SP1, CEiIK-u, sklepiku na Targu Rybnym, sklepiku w Szpitalu W Kętrzynie natomiast będzie można wylicytować certyfikat uprawniający do objęcia Honorowego jednodniowego stanowiska Komendanta Powiatowego miejscowej Policji.

Występ policyjnej orkiestry na ślubie

Jedną z atrakcji wystawionych na licytację Allegro, jest występ Orkiestry Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu. Propozycja ta adresowana jest do osób, które planują w 2011 roku stanąć we Wrocławiu na ślubnym kobiercu. Orkiestra zagra u zwycięzcy licytacji, przed wrocławskim Urzędem Stanu Cywilnego lub wskazanym kościołem jednej z wrocławskich parafii.

Zostań szeryfem...

Na Allegro prowadzona jest licytacja  ''Zostań Szeryfem Policji Województwa Łódzkiego'' .Licytować mogą osoby pełnoletnie na dziecka do 13 lat. Zwycięzca licytacji będzie miał możliwość spędzenia dnia na pokazach policyjnego sprzętu i umiejętności policjantów.Na koniec dnia zwycięzca spotka się z komendantem wojewódzkim policji i zajmie jego miejsce. Honorowo.

Policyjne stoiska w każdym mieście

Policyjnych aukcji są setki, część w internecie, część w realu. Poza tym w każdym chyba większym mieście policjanci organizują pokazy sprzętu, szkolenia prewencyjne dla najmłodszych i kwestują na rzecz WOŚP.

Więcej o: