Świnia, prawie Bond, chamstwo ukarane - zagłosuj na najlepszą historię

Zebraliśmy pięć najśmieszniejszych, naszym zdaniem, historii kryminalnych listopada. Wybierz w głosowaniu najfajniejszą twoim zdaniem.

Prawie jak Bond

Krótkofalówka, przewodowy minimikrofon, mała kamera, w taki sprzęt szpiegowski wyposażył się 58-letni mieszkaniec gminy Węgrów na egzamin na prawo jazdy. Wpadł, bo się dziwnie zachowywał.

Przeczytaj całość>>>

 

Zagłosuj>>>

 

 

Chcecie świnię do radiowozu, czy później

Pewien mieszkaniec Lublina prowadził samochód bez prawa jazdy. W ogóle go nie miał. Gdy go zatrzymała policja i okazało się, że ma zapłacić 500 złotych mandatu zaproponował ćwierć świni.

Przeczytaj całość>>>

 

Zagłosuj>>>

Po chamsku zaczepiali dziewczynę. Zemściła się...

Dwóch chamów jechało samochodem wzdłuż chodnika, którym szła dziewczyna. Zaczepiali ją, składając, delikatnie mówiąc, nieprzyzwoite propozycja. Dziewczyna wyraźnie wkurzyła się...

Przeczytaj całość>>>

 

Zagłosuj>>>

Zainstalował program szpiegowski w telefonie dziewczyny

Każdy sms, który przychodził, lub był wysyłany z telefonu jego dziewczyny, przychodził również do niego. 35-latek chciał w ten sposób kontrolować swoją wybrankę. Z zazdrości.

Przeczytaj całość>>>

 

Zagłosuj>>>

Gabinet ginekologiczny (zdjęcie ilustracyjne) Gabinet ginekologiczny (zdjęcie ilustracyjne) Fot. Adam Kozak / Agencja Wyborcza.pl

Leczył za pomocą specjalnego stosunku

Zakopiańska prokuratura rejonowa skierowała do sądu akt oskarżenia w sprawie mężczyzny, który podając się za ginekologa, wykorzystał seksualnie dwie kobiety. 49-latkowi przestawiono także zarzuty oszustwa na tle finansowym.

Przeczytaj całość>>>

 

Zagłosuj>>>

Więcej o: