Najlepsze policyjne pościgi [WIDEO]

Każdy kierowca może stać się bohaterem filmu nagranego przez policyjny wideorejestrator. Prezentujemy tutaj co lepsze nagrania z policyjnych pościgów. Niektóre naprawdę mrożą krew w żyłach.

W ciągu pięciu lat dwa razy stracił prawo jazdy. Zobacz jak jeździ

Ma 23 lata i już dwa razy stracił prawo jazdy. Zaledwie od miesiąca ma nowo zdobyte uprawnienia. I znowu rozrabia...

Szaleniec na drodze... polonezem

Pijany kierowca poloneza uciekał przed policją stwarzając poważne zagrożenie na drodze. Kiedy w końcu mundurowi zatrzymali jego samochód, pirat drogowy rzucił się do ucieczki pieszej.

Pościg jak z filmu sensacyjnego. Kierowca gubi po drodze opony

Policja przez kilka miejscowości ścigała pirata drogowego, który po zgubieniu dwóch opon, uciekał przed mundurowymi na samych felgach.

Zobacz mrożący krew w żyłach pościg za piratem drogowym!

Uciekając przed policją 17-letni kierowca popełnił ponad 50 wykroczeń, za które uzbierałby (gdyby miał prawo jazdy) 303 punkty karne. Marcin R. został zatrzymany na blokadzie.

Pościg ponad 200 km/h za Chińczykiem pod Warszawą

76-latek pędził ponad 200 km/h. "Poniosło mnie"

Ponad 200 km/h miał na liczniku 76-letni kierowca lexusa. Mężczyzna po zatrzymaniu tłumaczył policjantom, że go poniosło, ponieważ śpieszył się na spotkanie.

Policja do strusia: "Halo! Tu policja! Proszę się zatrzymać!"

Ponad godzinę trwała obława na strusia, który uciekł z fermy w Zawadzie. Ptak próbował przebiec w Głogoczowie przez drogą krajową Kraków-Zakopane.

Uciekając przed policją omal nie potrącił staruszki

Uciekał przed policją z prędkością ponad 150 km/h, popełniając kolejne wykroczenia i stwarzając poważne zagrożenie na drodze. W końcu, omijając tarasujący mu drogę radiowóz, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył najpierw w lewy, a potem w prawy krawężnik i zakończył ucieczkę na trawniku. Przy okazji, omal nie potrącił przechodzącej przez jezdnię starszej kobiety.


Na jednym kole wyprzedzał rząd samochodów!

Spora odwaga i pewnie jeszcze większa głupota musiała cechować motocyklistę, który z zawrotną prędkością wyprzedzał jadąc na jednym kole rząd samochodów. Mężczyzna za swoje popisy zapłacił 1000 złotych mandatu i otrzymał 16 punktów karnych.


Pościg za kradzionym audi. Złodziej uciekał ponad 200 km/h

Policjanci zatrzymali po pościgu 23-letniego obywatela Litwy, który zatankował paliwo i odjechał nie płacąc rachunku. Jak się dodatkowo okazało, auto, którym uciekał mężczyzna zostało skradzione na terenie Niemiec.


205 punktów karnych w niespełna 10 minut - rekord Polski

205 punktów karnych w ciągu niespełna 10 minut uzbierał kierowca uciekający przed policją ulicami Dąbrowy Górniczej. To niechlubny rekord Polski - mówią policjanci, którzy go zatrzymali.


Pędził swoim kawasaki 223 km/h

Policjanci z drogówki zatrzymali motocyklistę, który jechał swoim kawasaki 223 km/h. Funkcjonariusze ukarali go mandatem wysokości 500 zł, a na jego konto trafiło 10 punktów karnych.


Po 112 punktów karnych dla motocyklistów uciekających przed policją

Po 112 punktów karnych uzbierali dwaj niespełna trzydziestoletni motocykliści z Radzionkowa, którzy w środę wieczorem w okolicach Gliwic przez kilkanaście minut uciekali przed policją, jadąc w terenie zabudowanym nawet 180 km/h.


Spieszył się na samolot o 120 km/h za prędko

Zachodniopomorska drogówka zatrzymała kierującego BMW, który przekroczył dozwoloną prędkość o 120 km. Kierowca spieszył się na samolot.


Mrożąca krew w żyłach pogoń za piratem

To wygląda niczym jazda kolejką górską, a nie radiowozem. Nagranie z wideorejestratora radiowozu goniącego pirata mrozi krew w żyłach.


Szaleńcza jazda kierowcy tira

Pędził jak szalony łamiąc niemal wszystkie możliwe przepisy. Wyprzedzał kolumny pojazdów, jechał po powierzchni wyłączonej z ruchu i pasem przeznaczonym do jazdy w przeciwnym kierunku, o mały włos nie doprowadzając do zderzenia z jadącym z naprzeciwka tirem. Zatrzymany przez policję tłumaczył, że po prostu śpieszył się do rodziny.


Szaleńczą ucieczkę przed policją zakończył na...

Uciekał przed policją mając na liczniku ponad 200 km/h. Po sześciu kilometrach pościgu "pozwolił" się w końcu złapać kończąc brawurową jazdę na barierce ochronnej.


Pędził jak szalony - na liczniku miał 221km/h

221 km/ h - to prędkość z jaką mknął na krajowej 19-tce kierowca seata. Zatrzymany przez policjantów 32-latek nawet nie wyraził skruchy. Jak się okazało, równo tydzień temu ten sam mężczyzna został zatrzymany przez tego samego policjanta za przekroczenie prędkości o ponad 67 km/h i wyprzedzanie w miejscu niedozwolonym.


Pędził skodą 200 km/h, "bo droga była dobra"

Zobaczył kawałek dobrej jezdni i postanowił zaszaleć. Policja z Tomaszowa Lubelskiego zatrzymała kierowcę skody octavii, który pędził krajową 17-tką blisko 200 km/h. Tym razem na szczęście zakończyło się bez tragedii.


Uciekając przed policją "zarobił" 138 punktów

Z prędkością ponad 200km/h uciekał przed policyjnym patrolem 28-letni motocyklista. Podczas trwającego blisko 20 minut pościgu mieszkaniec Łodzi popełnił 23 wykroczenia drogowe, za które powinien otrzymać 138 punktów karnych.


Szaleńcza jazda Dody

Kiedy policjanci zauważyli pirata drogowego, który wyprzedzał po kilka samochodów na podwójnej ciągłej, ruszyli za nim w pościg. Po zatrzymaniu okazało się, że szalonym kierowcą była... Doda.


Kokainowa ucieczka 18-latka po ulicach Warszawy

Mercedes nie zatrzymał się do kontroli. Wcisnął gaz i zaczął uciekać. W czasie szaleńczej jazdy ulicami stolicy uszkodził trzy radiowozy, ustawione na blokadach. Usiłował rozjechać policjanta. Gdy policjanci go dopadli okazało się, że 18 letni Dariusz G. był pod wpływem kokainy.


Mrożący krew w żyłach film z pościgu policji za ferrari

Policyjnego opla vectrę goleniowskiej drogówki wyprzedził z ogromną prędkością ferrari. Policjanci ruszyli w pościg i uruchomili wideoradar. Po kilku kilometrach dopadli pędzący ponad 200 kilometrów na godzinę bolid.


Zarobił 100 punktów karnych w sześć minut

Sześć minut trwała ucieczka przed policją 32-letniego motocyklisty z Rybnika. Mężczyzna, jadąc nowo kupioną Hondą śląskimi drogami nawet 200 km/h, zgromadził w tym czasie ponad 100 punktów karnych. Nie straci jednak prawa jazdy, bo go nie posiada. Dostał mandat - 1000 złotych


Uciekał policjantom ponad 200 km/h

Uciekał policjantom ponad 200 km/h

Ucieczka pirata drogowego przed policjantami

Więcej o: