Najgłupszy przestępca lutego [GŁOSOWANIE]

Przedstawiamy najśmieszniejsze i najdziwniejsze historie ubiegłego miesiąca, w których przestępcy nie popisali się inteligencją. Przeczytajcie i zagłosujcie na najgłupszego kryminalistę lutego!

Jesteś w domu? A kto pyta? Policja! To mnie nie ma!

Scena jak z dobrej komedii rozegrała się podczas zatrzymania poszukiwanego mężczyzny. 33-latek na wiadomość, że przyszła po niego policja, krzyknął, że nie ma go w domu...

Policjanci z Nowego Dworu Gdańskiego zapukali do drzwi poszukiwanego 33-latka. Mężczyzna miał być zatrzymany i doprowadzony do zakładu karnego w związku z pobiciem.

Drzwi funkcjonariuszom otworzyła matka mężczyzny. Kiedy mundurowi zapytali ją o syna, kobieta krzyknęła w głąb mieszkania:

- Synu! Jesteś w domu?

- A kto pyta? - odpowiedział głos młodego mężczyzny.

- Policja! - odparła matka.

- To mnie nie ma! - skwitował poszukiwany.

Stojącym w progu policjantom kobieta próbowała jeszcze zamknąć drzwi przed nosem. Nie udało się jej to jednak i 33-latek został zatrzymany.

 

Zagłosuj na przestępcę >>>

 

 

Rekordowy skok na bank, i to bez broni! Wpłacił papier, dostał ponad 4 mln zł >>
Najgłupsze złodziejki w Wielkiej Brytanii? Chciały uciec z łupem, ale... zapomniały zatankować [WIDEO] >>
Kliknij, by obejrzeć galerię

Golas siedział na wieży i gwizdał "Naprzód żołnierze Chrystusa"

Pewien mężczyzna wdrapał się na kilkudziesięciometrową wieżę w centrum Los Angeles. Siedział na niej nagi ponad cztery godziny.

Mężczyzna zaparkował swój samochód około czwartej popołudniu, na tyłach wydziału kadr miejscowej policji. Podszedł do wieży telekomunikacyjnej i zaczął się wspinać. Po drodze zrzucał kolejne części ubrania.

Na wieży przesiedział ponad cztery godziny. Coś niezrozumiale krzyczał i gwizdał pieśń "Naprzód żołnierze Chrystusa".

Golas został zatrzymany przez policję. Po co wszedł na wieżę, nie wiadomo.

 

 

Zagłosuj na przestępcę >>>

Ukradli dziewięć par majtek. Damskich

20 i 17-latek z Włocławka wpadli na kradzieży damskich majtek. Właściwie na własne życzenie, bo zaczęli uciekać na widok policjantów...

Kradli dla dziewczyn, czy dlatego, że lubią damskie ciuszki? Tego nie wiemy. Ale na pewno nie było warto. Bo grozi im teraz po pięć lat więzienia. A tam ani kobiet, ani ciuszków.

Dwaj młodzi mężczyźni, na widok policjantów, rzucili się do ucieczki. I to był błąd, bo po krótkim pościgu, mundurowi dopadli jednego z nich. Znaleźli przy nim dziewięć par damskich majtek. Ponieważ było to koło centrum handlowego, nie było trudno znaleźć sklep skąd pochodziły majtki.

Tam policjanci obejrzeli monitoring. Zobaczyli, że 20-latkowi pomagał w kradzieży 17-latek. Zatrzymali go dwie godziny po zdarzeniu.

 

Zagłosuj na przestępcę >>>

Prezerwatywy Prezerwatywy Fot. AG

Włamała się i ukradła kochankowi prezerwatywy. Dlaczego?

Pewna łodzianka była tak zazdrosna o swojego kochanka, że postanowiła utrudnić mu uprawianie seksu z innymi. Włamała się do jego mieszkania i ukradła paczkę prezerwatyw oraz tabletkę na potencję.

45-letnia łodzianka, zakradła się do mieszkania swojego 43-letniego kochanka. Kobieta sforsowała zamki wytrychem i ukradła paczkę prezerwatyw oraz jedną tabletkę na potencję. Wszystko warte ze 30 złotych. Gdy wyszła z mieszkania, wysłała przyjacielowi sms-a z wiadomością, że go okradła.

Następnego dnia, około 17.00, chciała wrócić do mieszkania. Gdy kombinowała przy zamku, gospodarz otworzył drzwi. Wyraźnie miał już dosyć przyjaciółki, bo zadzwonił na policję.

Zatrzymana kobieta była trzeźwa. Tłumaczyła, że włamała się z zazdrości, bo jej kochanek spotykał się też z innymi kobietami.

Za kradzież z włamaniem grozi jej 10 lat za kratkami.

 

Zagłosuj na przestępcę >>>

Wybrał się na spacer z półtorametrowym krzyżem

Dźwigał półtorametrowy krzyż, na jednej z głównych ulic Lublina. Jego drogę krzyżową przerwali policjanci, bo 31-latek nie potrafił wyjaśnić skąd go wziął.

Wczesnym popołudniem, na ulicy 1000-lecia, patrol zauważył mężczyznę, dźwigającego wielki krzyż z metalową figurą Chrystusa. 31-latek był pijany i nie potrafił wyjaśnić, skąd wziął krzyż. Policjanci postanowili zabrać go na komisariat.

Szybko okazało się, że mężczyzna ukradł krzyż z jednego z kościołów. Kradzież zgłosił wikariusz parafii. Krzyż ma prawie sto lat.

Złodziej noc spędził w areszcie. Grozi mu pięć lat więzienia.

 

Zagłosuj na przestępcę >>>

 


Rekordowy skok na bank, i to bez broni! Wpłacił papier, dostał ponad 4 mln zł >>
Najgłupsze złodziejki w Wielkiej Brytanii? Chciały uciec z łupem, ale... zapomniały zatankować [WIDEO] >>
Kliknij, by obejrzeć galerię

Więcej o: