Gdzie się znajdują zaginione dzieci...

Gdy zaginie dziecko, zawsze uruchamiana jest wielka akcja poszukiwawcza. Szuka policja, straż pożarna, sąsiedzi i inne służby. Zawsze jest to wyścig z czasem, zwłaszcza gdy jest zimno. Wczoraj po południu zaginął 3,5 letni Dawid. Szczęśliwie dzisiaj około 10.00 znalazł go leśniczy. Przypominamy historie innych zaginionych dzieci. Te, które skończyły się szczęśliwie. Niektóre są naprawdę dziwne.

Poszła na karuzelę i zginęła

11-letnia Julia z Elbląga, dwa lata temu, w lipcu, poszła pobawić się na karuzeli. Dziewczynka została odnaleziona w jednym ze sklepów, niedaleko od karuzeli, na którą dzień wcześniej poszła się bawić. Dziecko rozpoznała klientka sklepu i natychmiast zadzwoniła po policję. Funkcjonariusze odwieźli Julitę na komisariat. 11-latka przyznała, że noc spędziła u koleżanki.

Czytaj całość

 

Suczka zatrzymała ruch na autostradzie [ZDJĘCIA I WIDEO]>>
Kliknij, by obejrzeć galerię Zaginęli. Może ty wiesz co się z nimi dzieje? [ZDJĘCIA] >>
Kliknij, by obejrzeć galerię

Nikola odnalazła się u bezdomnych

Trzyletnia Nikola zaginęła w maju 2009 roku. Szukało jej kilkudziesięciu policjantów. Policjanci znaleźli dziewczynkę rano w jednym z mieszkań na osiedlu Antoniuk w Białymstoku.  Prawdopodobnie dziewczynka została odnaleziona przez bezdomnego mężczyznę. Zaprowadził ją do mieszkania w sąsiednim bloku. Jest to mieszkanie, w którym przebywają bezdomni. Tam dziewczynka spędziła noc.

Czytaj całość

15-latka odnaleziona. Pojechała do mężczyzny do Holandii

Policjanci z Brzeźnicy niedaleko Dębicy poszukiwali od kilku dni 15-letniej dziewczynki, która na początku września wyszła z domu i nie powróciła. Dziewczyna znalazła się w Holandii. Za namową funkcjonariusza wróciła do domu. Pojechała tam do mężczyzny poznanego przez internet.

Czytaj całość

Policja Policja Fot. AG

Trzynastolatek odnaleziony. Zaginął w lesie

Najadł się strachu przed samym końcem zeszłorocznych wakacji. To 13-latek z Lublina, który przebywał u dziadka w Ożarowie. Krystian wybrał się na spacer do lasu i zabłądził. Robiło się coraz ciemniej i niebezpieczniej. Wystraszonego chłopca znalazł rolnik z pobliskiej miejscowości i to on odwiózł go na komendę do Opola Lubelskiego.

Czytaj całość

Zaskakujący finał poszukiwań zaginionej 2,5-latki

Przez blisko godzinę bialscy policjanci poszukiwali wczoraj 2,5-letniej dziewczynki. Jej rodzice zawiadomili, że dziecko w lekkim ubranku wyszło niezauważone na klatkę schodową a następnie na zewnątrz budynku. A był tuty. W akcję poszukiwawczą zaangażowano wszystkie będące w służbie patrole... Po 45 minutach okazało się, że dziewczynka odnalazła się w domu. 2,5-letnia dziewczynka wcisnęła się pomiędzy meble, gdzie niezauważona zasnęła.

Czytaj całość

Zamieszki w Zielonej Górze Zamieszki w Zielonej Górze Fot. youtube.com

Trzylatka sama w zaspie na torowisku tramwajowym

Policjanci uratowali przypuszczalnie przed wyziębieniem trzyletnią dziewczynkę, która w samych rajstopkach i bluzie błąkała się po torach tramwajowych na ulicy Towarowej w Warszawie. Był mroźny luty 2010 roku. Ale czyje to dziecko? Brali pod uwagę, że może być wychowankiem domu dziecka, który był kilka ulic dalej. Nie zdążyli tego sprawdzić gdy do komendy dotarło powiadomienie o zaginięciu małej dziewczynki. Zniknęła z domu dziecka na Woli.

Czytaj całość

12-latka zaginęła na podchodach

W kwietniu 2009 roku po kilkunastu godzinach poszukiwań odnaleziono dwunastoletnią Patrycję, która wieczorem zgubiła się koło Srebrnej Góry. Dziewczynka jest cała i zdrowa. Patrycji szukało ponad 100 policjantów i strażaków. Do akcji użyto quadów, kamer termowizyjnych, a także śmigłowca. W poszukiwania dziewczynki włączyli się okoliczni mieszkańcy, a także przewodnicy turystyczni. Znaleźli ją właśnie przewodnicy.

Czytaj całość

Karina błakała się sześć dni

Ta historia miała tylko częściowo szczęśliwy finał. Informacjami o zaginięciu dziesięcioletniej dziewczynki w październiku zeszłego roku żył cały kraj. Karina, która mieszka z rodzicami w Rzepiskach pod Augustowem, wyszła po południu z domu na grzyby. I już do niego nie wróciła. Po tygodniu, kiedy malała nadzieja na jej odnalezienie, spotkał ją idącą drogą przypadkowy kierowca. Dziewczynka odmroziła stopy. Trzeba jej było amputować palce.

Czytaj całośćRodzina potwierdziła: znaleziony w lesie chłopiec to Dawid

I na koniec 3,5-letni Dawid, który zaginął w czwartek po południu. Szczęśliwie w piątek przed południem spotkał go leśniczy. Był w lesie koło Łęcznej, około czterech kilometrów od domu. Chłopiec był wychłodzony ale w dobrym stanie.

Czytaj całość

Kosmiczna awantura z pijaną kobietą za kierownicą >>
Kliknij, by obejrzeć galerię Szokujące seksualne zabawy gimnazjalistów - modne już nie tylko "Słoneczko" >>
Kliknij, by obejrzeć galerię Kasia Kobiela powiedziała, że jedzie do Zduńskiej Woli, była we Wrocławiu [ZDJĘCIA]>>
Kliknij, by obejrzeć galerię

Więcej o: