Najgłupszy przestępca lipca [GŁOSOWANIE]

Wśród lipcowych historii kryminalnych nie zabrakło tych, które rozbawiają niemal do łez. Trzeba przyznać, że przestępcy nie popisali się inteligencją. Przeczytajcie i zadecydujcie, który z przestępców zasługuje na miano najgłupszego w tym miesiącu!

Tak "zamaskowanego" złodzieja policjanci jeszcze nie widzieli

Funkcjonariusze przyznają - złodzieje stosowali różne sposoby, aby nikt ich nie rozpoznał, ale do tej pory żaden z nich nie wpadł na pomysł, aby na głowę założyć majtki...

 

Policjanci ze stołecznych Bielan otrzymali informację o kradzieży roweru z jednej z klatek schodowych. Jakież było ich zdziwienie, kiedy obejrzeli nagranie z monitoringu - okazało się, że mają do czynienia z bardzo nietypowym i pomysłowym złodziejem...

Mężczyzna, aby pozostać nierozpoznawalnym, założył sobie na głowę majtki. Poza tym miał na sobie jeszcze drugie slipy (założone na właściwą część ciała) oraz dwie różne skarpetki na nogach.

''Przebranie'' na niewiele mu się jednak zdało. Kamera zarejestrowała, że złodziej nie uciekł daleko z łupem. Jak się okazało, zabrał go do własnego mieszkania, znajdującego się w tym samym bloku.

Policjanci nie mieli większych problemów z ustaleniem sprawcy. 27-letni Andrzej R. został zatrzymany i usłyszał zarzut kradzieży. Poddał się dobrowolnej karze 1,5 roku więzienia w zawieszeniu na cztery lata, dozorowi kuratora i obowiązkowi naprawienia szkody.

 

 

 

ZAGŁOSUJ NA PRZESTĘPCĘ >>>

 

"Gdybym mógł, mordowałbym dalej" - historia polskiego seryjnego mordercy, Karola Kota >>
Kliknij, by obejrzeć galerię

21-latek podawał się za 12-latka. Jego siostra, za jego matkę

Kiedy policjanci zatrzymali 21-latka, który ukradł klientce sklepu saszetkę z pieniędzmi okazało się, mężczyzna posłużył się fałszywym paszportem. Według danych dokumentu, miał mieć... 12 lat.

 

W jednym z dużych sklepów przy Alejach Jerozolimskich w Warszawie, pracownik ochrony zauważył podejrzanie zachowującego się chłopaka. Młody mężczyzna bacznie obserwował klientkę sklepu. W pewnym momencie, wykorzystując nieuwagę kobiety, wyjął jej z koszyka torebkę, w której było około 2 tys. złotych.

Ochrona natychmiast zareagowała i zatrzymała złodzieja, który szybko trafił do komendy. Tam okazało się, że jest on obywatelem Czech. Przedstawił swój paszport, jednak policjanci postanowili sprawdzić jego autentyczność, bo... wynikało z niego, że chłopak ma zaledwie 12 lat.

Funkcjonariusze ustalili, że domniemany nieletni faktycznie jest 21-latkiem. Paszport wyrobił na podstawie danych innej osoby, dołączając do wniosku swoje zdjęcie.

Jakby tego mało, do komisariatu przyjechała 35-latka, która podawała się za matkę zatrzymanego. Szybko wyszło na jaw, że jest ona jego siostrą, również obywatelką Czech.

Decyzją sądu rodzeństwo zostało aresztowane na trzy miesiące. Śledczy sprawdzają teraz, czy zatrzymani nie mają na swoim koncie innych podobnych przestępstw.

 

ZAGŁOSUJ NA PRZESTĘPCĘ >>>

Przejechał 140 kilometrów pod TIR-em

Założył się z kolegami, że przejedzie pod naczepą TIR-a kilometr. Przejechał 140. Popsuł hamulce, żeby skończyć jazdę.

Nie wiadomo, jak sobie wyobrażał skończenie jazdy już po kilometrze. 24-latek z Pabianic założył się, że tyle właśnie przejedzie pod naczepą TIR-a. Ale ciężarówka po kilometrze się nie zatrzymała. Uwięziony młodzieniec przejechał pod nią 140 kilometrów. Z Pabianic do Lublińca. Udało mu się uszkodzić hamulce, dzięki czemu mógł wysiąść.

Gdy kierowca z Ukrainy zatrzymał się na poboczu, żeby sprawdzić, co się popsuło, zobaczył pod naczepą przestraszonego młodzieńca. Pasażer próbował wyjaśnić skąd się tam wziął. Proponował też, że naprawi hamulce, ale widać Ukrainiec nic nie rozumiał i tylko się przestraszył. Wskoczył do kabiny i zamknął się od środka.

24-latek, być może w szoku, po kilkugodzinnej jeździe pod ciężarówką, bardzo się chciał dogadać z kierowcą. Wybił szybę gaśnicą, i na domiar złego, zranił kierowcę w głowę. Jak zobaczył, co zrobił uciekł. Policjanci zatrzymali go dwa kilometry dalej, gdy próbował złapać okazję.

Za uszkodzenie ciężarówki i zranienie kierowcy grozi mu pięć lat za kratkami.

Kamera nagrała złodzieja Kamera nagrała złodzieja fot. za The Daily Mail

Najgłupszy złodziej Wielkiej Brytanii?

Nie ma nic bardziej żałosnego od głupiego złodzieja. Ten osiągnął w swoim ''fachu'' stuprocentowy sukces - pozwolił zrobić sobie dokładne, kolorowe i wyraźne zdjęcie twarzy. Dzięki swojemu doskonałemu pomysłowi.

Genialną ideą na którą wpadł młody mężczyzna było wdrapanie się po słupie do kamery przemysłowej i wyłączenie jej. Nie wiedzieć czemu, nie przyszło mu do głowy, że zostanie podczas swojego procederu sfilmowany. I choć faktycznie złodziejowi udało się uszkodzić urządzenie rejestrujące, nagranie zdążyło już trafić we właściwe miejsce. W tym momencie jest ścigany przez policję z Blyth (hrabstwo Northumberland) za włamanie do portu i kradzież łodzi. Razem ze swoim kolegą przepłynęli nią na drugi brzeg i... porzucili. Najprawdopodobniej motywem przestępstwa było lenistwo - przejście do najbliższego mostu trwałoby o wiele dłużej.

 

ZAGŁOSUJ NA PRZESTĘPCĘ >>>

17-latek przyłapany przez policjantów na stosunku seksualnym z koniem

Policjanci zatrzymali pijanego 17- latka z Węgorzewa, który zgwałcił na polu małego źrebaka. Za wykorzystywanie zwierzęcia mężczyzna otrzymał 500 zł mandat. Za znęcanie się nad zwierzęciem grożą mu nawet dwa lata więzienia.

Policjanci otrzymali zgłoszenie o próbie kradzieży konia z jednego z gospodarstw. Kiedy przybyli na miejsce, oniemieli ze zdumienia. Na polu pijany młody mężczyzna odbywał stosunek płciowy ze źrebakiem.

Chłopak został zatrzymany i przewieziony do komendy. Okazało się, że miał ponad promil alkoholu w organizmie. Koń zaś trafił pod opiekę właściciela. U zwierzęcia nie stwierdzono obrażeń.

17-latek za wykorzystywanie zwierzęcia został ukarany mandatem w wysokości 500 złotych. Jeżeli prokurator uzna, że znęcał się nad młodym koniem, grozi mu do dwóch lat więzienia.

 

ZAGŁOSUJ NA PRZESTĘPCĘ >>>

 


"Gdybym mógł, mordowałbym dalej" - historia polskiego seryjnego mordercy, Karola Kota >>
Kliknij, by obejrzeć galerię Przegrała zakład. Przebiegła przez miasto w samych stringach [ZDJĘCIA] >>
Kliknij, by obejrzeć galerię PIJANI W AKCJI![WIDEO] >>
Kliknij, by obejrzeć galerię