Królewski ślub stulecia - książę William poślubia Kate Middleton [RELACJA NA ŻYWO]

Komentarze (212)
Królewski ślub stulecia - książę William poślubia Kate Middleton [RELACJA NA ŻYWO]
Zaloguj się
 • mcguirre

  Oceniono 18 razy 16

  Boże błogosław im bo dzięki ich ślubowi i ogólnej histerii z nim związanej chociaż przez jeden dzień na pierwszych stronach nie będzie informacji o katastrofie smoleńskiej. Boże chroń Królową :)

 • alinaw1

  Oceniono 15 razy 11

  Kolejny raz okazuje się, że klasyka jest efektowna i szykowna. Wszystkie damy, księżniczki i panie ze świecznika biorą ślub w eleganckich sukienkach z długimi rękawami, bez odkrytych pleców, ramion etc... Tylko pospólstwo szuka sukni jak z dyskoteki. To tak na marginesie moich wspomnień poszukiwań skromnej i zakrytej sukienki ślubnej. A nasi projektanci klasykę mają za nic i powagę uroczystości też...

 • q-ku

  Oceniono 18 razy 10

  przedziwna menażeria
  królowa, piłkarz, gej
  co to za zbieranina?

 • acc4

  Oceniono 10 razy 8

  Polacy nie gęsi... my mamy trumny na lawetach, znicze cmentarne, marsze z pochodniami i JPII na pocieszenie. Ale jego też będą wyciągać z trumny i kroić na kawałki na relikwie.

 • wyksztalciuch2

  Oceniono 10 razy 8

  Ślub w piątek?
  A u nas niektórzy o chlebie i wodzie

  Dopiero by "polska święta inkwizycja" oponowała.
  Pewnie nowe protesty byśmy mieli(przez następny rok) .
  Za ślub w piatek
  Co za szczęście, że to na wyspach

 • janklim

  Oceniono 7 razy 7

  a Jarka zaprosili?

 • migally

  Oceniono 6 razy 6

  Pisownia "garnitur od..., sukienka od..." itp. jest niewłaściwa gramatycznie, to wzorowanie się na j.angielskim. Powinno być "sukienka zaprojektowana przez...". :)

 • ka-mi-la789

  Oceniono 8 razy 6

  "Zobaczyliśmy państwo Beckham"? Gdzie to państwo leży, jak się nazywa jego stolica i kto jest jego prezydentem? A już dróżba miażdży. Innych błędów nie będę wypominać, bo zeszłoby do obiadu.

 • oservattoreromano

  Oceniono 7 razy 5

  Mam zamiar zwrócić się do prokuratury o wszczęcie śledztwa w sprawie nieuzasadnionych wydatków publicznych pieniędzy na opłacenie pozwolenia transmisji z tej ceremonii, która w sumie jest paką dla mas. Przedtem poproszę władze TV o informację o kwocie, jaką zapłaciła za tę jarmarczną imprezę, a trzeba wiedzieć , że każdy obywatel ma prawo do takiej informacji. Jeżeli telewizja odmówi udzielenia informacji, będzie miała kolejną sprawę.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX