Królewski ślub stulecia - książę William poślubia Kate Middleton [RELACJA NA ŻYWO]

Komentarze (212)
Królewski ślub stulecia - książę William poślubia Kate Middleton [RELACJA NA ŻYWO]
Zaloguj się
 • mcguirre

  Oceniono 18 razy 16

  Boże błogosław im bo dzięki ich ślubowi i ogólnej histerii z nim związanej chociaż przez jeden dzień na pierwszych stronach nie będzie informacji o katastrofie smoleńskiej. Boże chroń Królową :)

 • alinaw1

  Oceniono 15 razy 11

  Kolejny raz okazuje się, że klasyka jest efektowna i szykowna. Wszystkie damy, księżniczki i panie ze świecznika biorą ślub w eleganckich sukienkach z długimi rękawami, bez odkrytych pleców, ramion etc... Tylko pospólstwo szuka sukni jak z dyskoteki. To tak na marginesie moich wspomnień poszukiwań skromnej i zakrytej sukienki ślubnej. A nasi projektanci klasykę mają za nic i powagę uroczystości też...

 • q-ku

  Oceniono 18 razy 10

  przedziwna menażeria
  królowa, piłkarz, gej
  co to za zbieranina?

 • acc4

  Oceniono 10 razy 8

  Polacy nie gęsi... my mamy trumny na lawetach, znicze cmentarne, marsze z pochodniami i JPII na pocieszenie. Ale jego też będą wyciągać z trumny i kroić na kawałki na relikwie.

 • wyksztalciuch2

  Oceniono 10 razy 8

  Ślub w piątek?
  A u nas niektórzy o chlebie i wodzie

  Dopiero by "polska święta inkwizycja" oponowała.
  Pewnie nowe protesty byśmy mieli(przez następny rok) .
  Za ślub w piatek
  Co za szczęście, że to na wyspach

 • janklim

  Oceniono 7 razy 7

  a Jarka zaprosili?

 • migally

  Oceniono 6 razy 6

  Pisownia "garnitur od..., sukienka od..." itp. jest niewłaściwa gramatycznie, to wzorowanie się na j.angielskim. Powinno być "sukienka zaprojektowana przez...". :)

 • ka-mi-la789

  Oceniono 8 razy 6

  "Zobaczyliśmy państwo Beckham"? Gdzie to państwo leży, jak się nazywa jego stolica i kto jest jego prezydentem? A już dróżba miażdży. Innych błędów nie będę wypominać, bo zeszłoby do obiadu.

 • oservattoreromano

  Oceniono 7 razy 5

  Mam zamiar zwrócić się do prokuratury o wszczęcie śledztwa w sprawie nieuzasadnionych wydatków publicznych pieniędzy na opłacenie pozwolenia transmisji z tej ceremonii, która w sumie jest paką dla mas. Przedtem poproszę władze TV o informację o kwocie, jaką zapłaciła za tę jarmarczną imprezę, a trzeba wiedzieć , że każdy obywatel ma prawo do takiej informacji. Jeżeli telewizja odmówi udzielenia informacji, będzie miała kolejną sprawę.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Nie znaleziono tabeli dla tego wydarzenia

Trwa wczytywanie...
Nie znaleziono terminarza dla tego wydarzenia