PiS otwiera centrum programowe i "czeka na Hall", PO wypuszcza spot [DZIEŃ NA ŻYWO]

Komentarze (280)
PiS otwiera centrum programowe i "czeka na Hall", PO wypuszcza spot [DZIEŃ NA ŻYWO]
Zaloguj się
 • remo29

  Oceniono 26 razy 20

  Przecież centrum programowe PiS już jest od lat - w Toruniu.
  --
  parada karzełków

 • hallunx

  Oceniono 19 razy 17

  "12:21- Jutro oczekujemy tutaj na panią minister Hall (...). A później - na innych ministrów, by zdali tu sprawę z tych czterech lat - informuje prezes PiS"

  Za kogo uważa się prezes PiS ?

 • ja_wiem_najlepiej

  Oceniono 22 razy 16

  Jaki ten PIS jest żałosny.

 • ergo12

  Oceniono 18 razy 16

  "W naszej odrodzonej ojczyźnie po 1918 roku nie było w świecie polityki tak nikczemnej kanalii, jak Jarek.

  Lecha nie liczę, bo to śnięta safanduła była, wykonująca ślepo wszystkie jarkowe polecenie, te z tragicznym lądowaniem w Smoleńsku włącznie. (Fatalna pogoda "Nie ma jeszcze decyzji prezydenta, co robić dalej", telefon do brata, czy lądować, "rozkaz" Jarka, by za wszelką cenę wylądować, "No to mamy problem" dyr. Kazany, pies Lecha, Błasik w kokpicie stojący nad Protasiukiem jak kat nad dobrą duszą, zmuszający go do lądowania, niemy z przerażenia Protasiuk, zmuszany do lądowania za wszelką cenę, kilkakrotny alarm systemu TAWS "Pull up, pull up!", nakazujący bezwzględne poderwanie maszyny, a potem brzózka, brzózka, topola, skrzydło trach, przewrotka, "Kur_waaaaa!" i ******* - 96 wprasowanych w szczątki tupolewa i smoleńskie bagno, trupów!)

  Gdy polityka oczyści się od tej małej, zamlaskanej stalinowskiej kreatury, która w czasie Stanu Wojennego, gdy Lech Wałęsa i jego koledzy, narażali nie tylko swe zdrowie, ale i życie, siedziała cicho pod kiecką mame Jadwigi, trzęsąc się ze strachu i bojąc się wyjść nawet po bułeczki do sklepu, to wróci wreszcie tak długo oczekiwana normalność.

  Nie ma w słowniku ludzi kulturalnych adekwatnie dosadnych słów, które mogłyby choć w nikłym zarysie określić małość, niecność, nikczemność, haniebność, podłość, wyrachowanie, kłamliwość, obłudę, załganie, fałszywość, hipokryzję, plugawość, bezwstyd, brak skrupułów, cynizm i jedno wielkie zgniłe bajoro schizofrenicznej blagi tego sześćdziesięciojednolatka, mieszkającego nadal ze swą osiemdziesięcioczteroletnią matką, paranoicznego socjopaty, żyjącego w swym małym, poskręcanym, chorym i spaczonym wirtualnym światku własnych fobii, obsesji, psychoz, natręctw, paranoi, projekcji, manii i wiecznej konfabulacji - którym jest ten mały i spasiony, tchórzliwy, doktoryzowany marksista z Żoliborza!"

  Jest tylko jedno słowo, które może to objąć - największa nikczemność i najstraszliwsza z możliwych chorób u człowieka - kryptohomopederastia!

 • cypich

  Oceniono 17 razy 13

  Panie Hofman jak tam żonka w KGHM - nadal bierze pensje za nic ?
  A może pan sobie przypomni coś takiego jak "TELEGRAF" - jak pan nie pamięta bo pewnie był pan wtedy w przedszkolnej młodzieżówce to niech pan sprawdzi skąd się wzięły majątki takich panów jak Zalewski, Glapiński, Urbański, Czabański i inni.
  Mała ściągawka: www.bankier.pl/forum/temat_afera-kaczynskich-w-telegrafie-nierozliczona,6080952.html
  Jak tam terenowe volvo się spisuje, czy już pan zamienił na coś nowszego , bardziej luksusowego ?

 • ergo12

  Oceniono 16 razy 12

  Permanentna obecnosć tu na forum chama ciwercinteligenta pisowskiego wieśniaka "Supertusk" utwierdzila mnie w przekonaniu że partia Pisssssssss wpomagana przez pedofili w czarnych sukienkach schodzi ze sceny politycznej dni tych faszystów są policzone!

 • orion57

  Oceniono 14 razy 10

  wyroki sądu w dupie, wyniki wyborów fałszywe, brak uznania prezydenta i premiera, kłamstwa, pomówienia- to cały PiS.

  Październik skończy ten dziwny teatr złego człowieka polskiej polityki.

 • munaciello

  Oceniono 11 razy 9

  Zyta Gilowska deklaruje, że będzie wspierać w kampanii Prawo i Sprawiedliwość, bo ''zawsze wspierała i będzie wspierać Jarosława Kaczyńskiego''.
  -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  Tak, wszyscy pamiętamy jej - "Donald, bracie!".
  Teraz już wiemy, że chodziło o Kaczora Donalda.

 • dziadekjam

  Oceniono 13 razy 9

  Miałem nadzieję, że pułkownik Klich to człowiek honoru, ale wyszło na to, że to kolejny TRUPOŻERCA.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX