Chlebowski odchodzi z PO, PiS pokazuje "bałagan" [DZIEŃ NA ŻYWO]

Komentarze (123)
Chlebowski odchodzi z PO, PiS pokazuje "bałagan" [DZIEŃ NA ŻYWO]
Zaloguj się
 • biesczad1

  Oceniono 14 razy 12

  Gdyby głupota mogła latać, Hofman szybowałby jak gołębica!!!

 • anna22290

  Oceniono 13 razy 11

  PIS JAK ZAWSZE W IDJOTYCZNEJ AKCI TAKIE SA ICH PRZECIEZ TYLKO MOZLIWOSCI ;SZYBKA JAZDA POCIAGU WINNE PO I TUSK; CZY JEST JESZCZE NA SWIECIE PODOBNIE GLUPIA ORGANIZACJA JAK W POLSCE PIS CHYBA RACZEJ NIE TYLU GLUPICH LUDZI ZEBRANYCH W JEDNEJ ORGANIZACI TO FENOMEN SWIATOWY

 • jacenciak

  Oceniono 13 razy 11

  Zaraz wyjdzie Brat Najwierniejszego w Historii Sługusa Prezesa i ogłosi, że PiS opracował supertajny plan wprowadzenia powszechnego szczęścia i dobrobytu, zwalczenia AIDS i raka, powszechnie dostępnej ekologicznej energii, aut na wodę i powrotu saturatorów z sokiem malinowym. I biada wszystkim którzy wkradną się podstępem w zamknięty na zardzewiałą kłódkę umysł Prezzzzzia! Jeśli wprowadzą którąś z tych "przyszłych zasług PiS" w życie - będą tylko plagiatorami i manipulantami którzy przypinają sobie ordery za zasługi Najwybitniejszego Prezesa, który przecież, niczym KimIrSen- wszystko już wymyślił.

 • tuu154

  Oceniono 12 razy 10

  Poręba i Hofman wyrywają po kolei kartki w broszurze Platformy.
  ... a ja wyrwę tych ćwoków z listy wyborczej i użyję w kiblu...

 • kassabian

  Oceniono 10 razy 10

  to Hofmana nie stać na papier toaletowy, że musi kartki wyrywać z jakiści podjumanych publikacji? czyli co - żona wreszcie zeszła z L4 i ZUS was wsiadł na dochody, każąc zwrócić nienależnie pobrane świadczenia wraz z odsetkami?
  czy pan może masz takie upodobanie, że gdzie inni miękki papierek to pan pomiętoloną kartkę pchasz?
  pan zapyta swojego Nadkierownika Kłamczyńskiego, on panu powie że w tym sklepie dla biednych [ na "B" nazwa] to zgrzewka mięciutkiego toaletpapyru kosztuje jeno 6 złotych polskich, idź pan i kup, jak nie sobie to chociaż żonie - toż to wstyd żeby poseł na Sejm RP używał w toalecie kartek wyrywanych.

 • guest077

  Oceniono 11 razy 9

  "Budowa obwodnicy Wrocławia - to projekt PiS" - co ku... ? Te bydlaki już nie znają żadnych granic... Czerwone sku...syny....

 • rosomak_1

  Oceniono 11 razy 9

  "PiS podjęło decyzję ws. większości kandydatów do Senatu. Startują m.in. Ryszard Bender, Jan Żaryn, Zuzanna Kurtyka, Andrzej Gwiazda, Nelli Rokita ..."

  Już sobie wyobrażam, jak byłoby pięknie, gdyby w tej konfiguracji PiS dostał się do Senatu! Sama "ELITA" ... nie dokończę którego oddziału szpitala, bo aktualni pensjonariusze mogliby poczuć się urażeni. Ale to przecież wybitna czołówka najlepszej części przedstawicieli PiS!!
  I PiS ma jeszcze nadzieję, na rządzenie w kraju? Niecha sobie przeczytają swoje listy wyborcze. LUDZIE NAPRAWDĘ NIE SĄ AŻ TAKIMI GŁUPKAMI, ABY NA TAKIE COŚ GLOSOWAĆ

 • arowin

  Oceniono 10 razy 8

  PiS jak zawsze genialne, nagle zauważa problem stania i bałaganu na kolei.

  Proszę o pokazanie choć 1 projektu naprawy takiego stanu niedogodności pasażerów, jaki kiedykolwiek wnieśliście. Nie kolei, a pasażerów w pociągach. Za Waszych rządów, czy teraz. Bo wiecie, TERAZ TEŻ MOŻECIE USTAWY PISAĆ! Jeśli nie, to po co w sejmie jesteście? Kasę darmo brać?

 • batura3

  Oceniono 8 razy 8

  "12:12Poręba i Hofman wyrywają po kolei kartki w broszurze Platformy" - nazwijmy rzeczy po imieniu. Prostak to prostak, chamek to chamek. Prymitywne,pisowskie zachowanie. Ale cóz, ryba psuje się od głowy.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX