Te miłosne wyznania zna cały świat. Sprawdź, czy rozpoznasz film po cytacie

1 / 12

"Serce kobiety to ocean pełen tajemnic. A teraz wiecie, że istniał kiedyś Jack Dawson, który mnie ocalił. W każdym możliwym znaczeniu tego słowa. Nie mam nawet jego zdjęcia. Teraz istnieje tylko w mojej pamięci".

2 / 12

"Tak bardzo cię kocham. I tak bardzo nienawidzę wojny. To szalony świat, wszystko może się zdarzyć. Gdybyś nie uciekł, gdyby nas rozdzielono, gdziekolwiek by cię zabrali i gdziekolwiek ja będę, pamiętaj, że ja... Pocałuj mnie".

3 / 12

"- Kocham cię. - Wiem o tym".

4 / 12

"Co można powiedzieć o 25-letniej dziewczynie, która zmarła? Że była piękna i zdolna? Że kochała Mozarta i Bacha? Beatlesów? I mnie?"

5 / 12

"Może jestem głupi, ale wiem co to miłość".

6 / 12

"Kiedy zdajesz sobie sprawę, że chcesz z kimś spędzić resztę swojego życia, chcesz, aby ta reszta życia zaczęła się jak najszybciej".

7 / 12

"Wolę jedno życie z Tobą niż samotność przez wszystkie ery tego świata".

8 / 12

"Daremnie walczyłem ze sobą. Nie poradzę, nie zdławię mego uczucia. Pozwól mi, pani, wyznać, jak gorąco cię wielbię i kocham".

9 / 12

"Jestem po prostu dziewczyną, która stoi przed chłopakiem i prosi, aby ją pokochał".

10 / 12

"Boję się wszystkiego. Boję się tego, co zobaczyłam, tego, co zrobiłam, tego, kim jestem. A najbardziej ze wszystkiego boję się wyjść z tego pokoju i nigdy więcej w swoim życiu nie czuć się tak, jak wtedy, kiedy jestem z tobą".

11 / 12

"Mógłbym teraz umrzeć, Clem. Jestem po prostu... szczęśliwy. Nigdy wcześniej się tak nie czułem. Jestem dokładnie tu, gdzie chciałbym być".

12 / 12

"- Przecież ja jej nie znam. - Znasz. - Od kiedy? - Od zawsze. Znasz ją ze snów".