Te gwiazdy nagrały jeden przebój i zniknęły. Sprawdź czy jeszcze je pamiętasz

1 / 12

Zacznijmy od czegoś banalnego. Kto śpiewał ''otwieram wino ze swoją dziewczyną''?

2 / 12

O tym, że kobiety są gorące, w swoim wielkim i tak naprawdę jedynym przeboju zapewniał:

3 / 12

''Lubiła tańczyć pełna radości tak ciągle goniła wiatr, spragniona życia wciąż zawsze gubiła coś nie chciała nic...'' to refren piosenki ''Na jednej z dzikich plaż''. Kto ją wykonywał?

4 / 12

''U - a - ha - rowery dwa, u - a - ha - górale (rozjechane)...'' Kto nie podśpiewywał tej piosenki? Pytanie tylko kto ją stworzył?

5 / 12

Pamiętacie skąpanego w deszczu młodzieńca, który śpiewał ''kroplą deszczu namaluję cię''? To oczywiście

6 / 12

W refrenie wokalista śpiewał: ''mój jest ten kawałek podłogi, nie mówcie mi więc, co mam robić!'' Do kogo rzeczony kawałek należał? Kto to wykonywał?

7 / 12

''Życie cudem jest'' to wielki hit pewnego żeńskiego zespołu z lat 90. Dziewczyny śpiewały ''Dziś wiem, życie cudem jest. Co chcę, mogę z niego mieć. Jak dźwięk słyszę jego głos. Co dzień pragnę więcej.'' Jak nazywała się ta formacja?

8 / 12

''Aicha'' to chyba najbardziej znana polska wersja zagranicznej piosenki i niekwestionowany przebój lat 90. Pamiętacie, kto go stworzył?

9 / 12

Który z tych hitów to dzieło zespołu Farba?

10 / 12

Która polska gwiazda jednego przeboju śpiewała, że przyjaciel potrzebny jest jej od zaraz?

11 / 12

Just 5 to jeden z pierwszych polskich boysbandów. Panowie zasłynęli swoim jednym, ale trudnym do zapomnienia hitem czyli:

12 / 12

''Znów się popsułeś i wiem co zrobię... zamienię ciebie na lepszy model!'' wygrażała:

Są takie piosenki, których nie można zapomnieć, ale ich twórcy nie zrobili zawrotnych karier. Ich kariery skończyły się właściwie po jednym jedynym przeboju. Uda Ci się dopasować takie hity do ich wykonawców?