Matura 2016, FIZYKA rozszerzona. Jutro egzamin! Co będzie? [ARKUSZE CKE, ZADANIA, ODPOWIEDZI]

Matura 2016, fizyka rozszerzona. Egzamin odbędzie się już jutro o godz. 9:00. Jakie zadania pojawią się w arkuszach CKE na maturze z fizyki? Zobacz, czego możesz się spodziewać na jutrzejszym egzaminie. Odpowiedzi do matury 2016 z fizyki rozszerzonej już jutro na Edulandia.pl. Sprawdź, czy zdałeś maturę z fizyki!
Matura 2016 FIZYKA - poziom rozszerzony. TERMINY, informacje CKE

Matura z fizyki 2016 na poziomie rozszerzonym rozpocznie się już 16 maja o godz. 9:00. Na rozwiązanie całego arkusza CKE przewidziano 180 minut.

Matura 2016 z FIZYKI - poćwicz przez maturą! Sprawdź naszą bazę z testami, arkuszami maturalnymi i kluczami odpowiedzi >>>Matura 2016 fizyka, rozszerzenie. Co zabrać na egzamin?

Na maturze 2016 z fizyki musisz mieć ze sobą dowód osobisty, który stanowi dokument potwierdzający twoją tożsamość dla członków komisji. Pamiętaj także o tym, by zabrać długopis lub pióro z czarnym wkładem. Na maturze z fizyki możesz mieć także linijkę oraz kalkulator prosty. Szkoła musi zapewnić ci dostęp do kart wybranych wzorów oraz stałych fizycznych. Pod żadnym pozorem nie próbuj korzystać z telefonu ani innych urządzeń tego typu, ponieważ grozi to przerwaniem i unieważnieniem egzaminu.

Matura 2016 fizyka, poziom rozszerzony. ZADANIA, arkusze CKE, rozwiązaniaMatura 2016, FIZYKA, rozszerzenie. ODPOWIEDZI, rozwiązania, CKE arkusze

Oficjalne wyniki matury 2016 zostaną opublikowane przez CKE dopiero w czerwcu, ale przykładowe odpowiedzi naszych ekspertów znajdziesz na Edulandia.pl już jutro po godzinie 14! Sprawdź, jak poszła ci matura 2016 z fizyki! Czy zdałeś maturę fizyki i dostaniesz się na wymarzone studia?

Dyskutuj o egzaminie maturalnym. Dziel się opiniami, odpowiedziami i wątpliwościami związanymi z egzaminem na facebookowym fanpage'u "Ożeż w maturę" .Więcej o: