Próbna matura 2016 z OPERONEM - przedmioty przyrodnicze. Zobacz arkusze i klucz odpowiedzi!

Próbna matura z Operonem 2016 to ostatnia oficjalna powtórka przed prawdziwą maturą. W ramach próbnej matury z Operonem uczniowie pisali m.in. egzaminy z przedmiotów przyrodniczych. Dziś publikujemy arkusze i odpowiedzi do egzaminu z biologii, geografii, chemii i fizyki na poziomie rozszerzonym. Maturzysto, sprawdź, czy zdasz!
Próbna matura z Operonem. Jak wygląda ten egzamin? 

Próbna matura z Operonem to akcja, dzięki której maturzyści mają okazję przekonać się, jak będzie wyglądał prawdziwy egzamin maturalny. Arkusze maturalne, które rozwiązują w ramach próbnej matury z Operonem są przygotowywane zgodnie ze standardami CKE, dlatego też uczniowie mają pogląd na to, jakiego typu zadania mogą ich czekać na majowej maturze.

Próbna matura 2016 OPERON. BIOLOGIA - arkusze i odpowiedzi, poziom podstawowy

Zobacz oficjalne arkusze Operonu oraz klucz odpowiedzi do egzaminu z biologii na poziomie rozszerzonym w ramach wiosennej edycji próbnej matury 2016 z Operonem. Sprawdź, czy zdałbyś prawdziwą maturę!

PRÓBNA MATURA 2016 Z OPERONEM. BIOLOGIA, poziom rozszerzony. Oficjalne arkusze! >>PRÓBNA MATURA 2016 Z OPERONEM. BIOLOGIA, poziom rozszerzony. KLUCZ ODPOWIEDZI >>Próbna matura 2016 OPERON. GEOGRAFIA - arkusze i odpowiedzi, poziom rozszerzony

Zobacz oficjalne arkusze Operonu oraz klucz odpowiedzi do egzaminu z geografii na poziomie rozszerzonym w ramach wiosennej edycji próbnej matury 2016 z Operonem. Sprawdź, czy zdałbyś prawdziwą maturę!

PRÓBNA MATURA 2016 Z OPERONEM. GEOGRAFIA, poziom rozszerzony. Oficjalne arkusze! >>PRÓBNA MATURA 2016 Z OPERONEM. GEOGRAFIA, poziom rozszerzony. KLUCZ ODPOWIEDZI >>Próbna matura 2016 OPERON. CHEMIA - arkusze i odpowiedzi, poziom rozszerzony

Zobacz oficjalne arkusze Operonu oraz klucz odpowiedzi do egzaminu z chemii na poziomie rozszerzonym w ramach wiosennej edycji próbnej matury 2016 z Operonem. Sprawdź, czy zdałbyś prawdziwą maturę!

PRÓBNA MATURA 2016 Z OPERONEM. CHEMIA, poziom rozszerzony. Oficjalne arkusze! >>PRÓBNA MATURA 2016 Z OPERONEM. CHEMIA, poziom rozszerzony. KLUCZ ODPOWIEDZI >>Próbna matura 2016 OPERON. FIZYKA - arkusze i odpowiedzi, poziom rozszerzony

Zobacz oficjalne arkusze Operonu oraz klucz odpowiedzi do egzaminu z fizyki na poziomie rozszerzonym w ramach wiosennej edycji próbnej matury 2016 z Operonem. Sprawdź, czy zdałbyś prawdziwą maturę!

PRÓBNA MATURA 2016 Z OPERONEM. FIZYKA, poziom rozszerzony. Oficjalne arkusze! >>PRÓBNA MATURA 2016 Z OPERONEM. FIZYKA, poziom rozszerzony. KLUCZ ODPOWIEDZI >>Próbna matura 2016 z OPERONEM. Odpowiedzi z pozostałych przedmiotów

Od poniedziałku 25 kwietnia do środy 27 kwietnia w serwisie Edulandia.pl będziemy publikować arkusze oraz klucze odpowiedzi do najpopularniejszych przedmiotów, z których przeprowadzane są próbne egzaminy maturalne z Operonem. Maturzysto, śledź nasz portal i zobacz, czy jesteś przygotowany do matury 2016!

Dyskutuj o egzaminie maturalnym. Dziel się opiniami, odpowiedziami i wątpliwościami związanymi z egzaminem na facebookowym fanpage'u "Ożeż w maturę" .Więcej o: