Matura 2016, MATEMATYKA - testy z matematyki. Poćwicz przed maturą! [ZADANIA, ROZWIĄZANIA, ODPOWIEDZI]

Matura 2016 z matematyki już za parę dni. Maturzyści powinni sprawdzić wymagania, jakie stawia przed nimi CKE. My przypominamy dziś, jakie przybory może, a nawet powinien mieć licealista przystępujący do matury 2016 z matematyki.
Matura 2016, matematyka - INFORMATOR

Aby zdać maturę z 2016 matematyki należy osiągnąć minimalny wynik 30 proc. Zdobycie punktów poniżej tego progu jest jednoznaczne z niezaliczeniem matury i koniecznością podejścia do egzaminu poprawkowego. Ze zdawalnością nie ma wielkiego problemu, z satysfakcją z wyniku jest natomiast gorzej.

Do napisania matury 2016 z matematyki ze spokojną głową bezdyskusyjnie konieczna jest pewność, że zabraliśmy wszystko, co będzie nam potrzebne i jednocześnie nie wnieśliśmy niczego z listy przedmiotów zabronionych.

Dyskutuj o egzaminie maturalnym. Dziel się opiniami, odpowiedziami i wątpliwościami związanymi z egzaminem na facebookowym fanpage'u "Ożeż w maturę" .Matura 2016 z matematyki - co można wnieść na salę?

Każdy tegoroczny maturzysta powinien pamiętać o:

- długopisie z czarnym tuszem

- linijce

- cyrklu

- kalkulatorze prostym (kalkulatory graficzne są zabronione!)

To, co zakazane, smakuje ponoć najlepiej, ale z tym maturzyści muszą poczekać do końca egzaminu - zabronione jest wnoszenie na salę jakiegokolwiek jedzenia. Tak samo jest z telefonami komórkowymi czy maskotkami i innymi talizmanami szczęścia.

Matura 2016 z MATEMATYKI - poćwicz przez maturą! Sprawdź naszą bazę z testami, arkuszami maturalnymi i kluczami odpowiedzi >>>Zobacz HARMONOGRAM!

Matura 2016 matematyka - ODPOWIEDZI, gdzie szukać?

Maturzyści 2016 na oficjalne wyniki będą musieli się naczekać - dlatego eksperci Edulandia.pl rozwiążą każdy arkusz tuż po jego publikacji tak, by każdy uczeń mógł skonfrontować swoje wątpliwości i rozwiązania ze specjalistami.

Dyskutuj o egzaminie maturalnym. Dziel się opiniami, odpowiedziami i wątpliwościami związanymi z egzaminem na facebookowym fanpage'u "Ożeż w maturę" .