Egzamin gimnazjalny 2016, NIEMIECKI JUŻ ZAKOŃCZONY! [PYTANIA, ODPOWIEDZI, ARKUSZE CKE, WRAŻENIA]. Zobacz, jak poszło gimnazjalistom!

Egzamin gimnazjalny 2016 z niemieckiego - to już koniec zmagań tegorocznych gimnazjalistów. Ostatni egzamin z języka na poziomie podstawowym oficjalnie dobiegł końca. Jaki był poziom trudności w tym roku? Jakie wrażenia wynieśli z testu gimnazjaliści? Zobacz ARKUSZE I ODPOWIEDZI!

EGZAMIN GIMNAZJALNY 2016. Matematyka - oficjalne ARKUSZE Zobacz zadania!EGZAMIN GIMNAZJALNY 2016. Matematyka - ODPOWIEDZI Gimnazjalisto, sprawdź, jak ci poszło!EGZAMIN GIMNAZJALNY 2016. Przedmioty przyrodnicze - oficjalne ARKUSZE Zobacz zadania!EGZAMIN GIMNAZJALNY 2016. Przedmioty przyrodnicze - ODPOWIEDZI Gimnazjalisto, sprawdź, jak ci poszło!EGZAMIN GIMNAZJALNY 2016. Historia i WOS - oficjalne ARKUSZE Zobacz zadania!EGZAMIN GIMNAZJALNY 2016. Historia i WOS - ODPOWIEDZI Gimnazjalisto, sprawdź, jak ci poszło!EGZAMIN GIMNAZJALNY 2016. Język polski - oficjalne ARKUSZE Zobacz zadania!EGZAMIN GIMNAZJALNY 2016. Język polski - ODPOWIEDZI Gimnazjalisto, sprawdź, jak ci poszło!Egzamin gimnazjalny 2016, niemiecki. Co pojawiło się tym razem?

Egzamin gimnazjalny 2016 z niemieckiego miał formę pisemną. Na gimnazjalistów na poziomie podstawowym, jak co roku czekały zadania polegające na wysłuchaniu krótkich dialogów, przeczytaniu kilku tekstów oraz rozwiązaniu zagadnień dotyczących gramatyki i leksyki języka niemieckiego. Ogólne nastroje gimnazjalistów zaraz po wyjściu z sali egzaminacyjnej były pozytywne - większość stwierdziła, że egzamin był prosty.

Egzamin gimnazjalny 2016, niemiecki: co na to gimnazjaliści? [TWITTER]

Tak jak w przypadku kolegów, piszących język angielski, gimnazjaliści zdający dziś niemiecki podzielili się pierwszymi wrażeniami na Twitterze. Duży procent uczniów nadal szuka na portalu towarzyszy swojej niedoli.

Egzamin gimnazjalny 2016, niemiecki - zobacz ARKUSZE CKE I ODPOWIEDZI

Dziś, na bieżąco zaraz po 12:00 będziemy publikować dla was oficjalne arkusze CKE i przykładowe odpowiedzi z egzaminu gimnazjalnego z niemieckiego na poziomie podstawowym. Zapraszamy również do zaglądania na nasz facebookowy profil "Gimnazjalipsa", aby zapoznać się z wrażeniami gimnazjalistów po testach.

Dyskutuj o egzaminie gimnazjalnym. Dziel się opiniami, odpowiedziami i wątpliwościami związanymi z egzaminem na facebookowym fanpage'u "Gimnazjalipsa".Więcej o:
Skomentuj:
Egzamin gimnazjalny 2016, NIEMIECKI JUŻ ZAKOŃCZONY! [PYTANIA, ODPOWIEDZI, ARKUSZE CKE, WRAŻENIA]. Zobacz, jak poszło gimnazjalistom!
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX