Egzamin gimnazjalny 2016: ANGIELSKI ZAKOŃCZONY! Zobacz wrażenia gimnazjalistów! [PYTANIA, ODPOWIEDZI I ARKUSZE CKE]

Egzamin gimnazjalny z języka angielskiego na poziomie podstawowym właśnie dobiegł końca. Uczniowie mieli dokładnie 60 minut na rozwiązanie testu, przygotowanego przez CKE. Jak udało im się uporać z tegorocznym egzaminem? Czy faktycznie był łatwiejszy od pozostałych części? Sprawdź ANGIELSKI: PYTANIA, ODPOWIEDZ, ARKUSZE i pierwsze wrażenia gimnazjalistów!

EGZAMIN GIMNAZJALNY 2016. Matematyka - oficjalne ARKUSZE Zobacz zadania!EGZAMIN GIMNAZJALNY 2016. Matematyka - ODPOWIEDZI Gimnazjalisto, sprawdź, jak ci poszło!EGZAMIN GIMNAZJALNY 2016. Przedmioty przyrodnicze - oficjalne ARKUSZE Zobacz zadania!EGZAMIN GIMNAZJALNY 2016. Przedmioty przyrodnicze - ODPOWIEDZI Gimnazjalisto, sprawdź, jak ci poszło!EGZAMIN GIMNAZJALNY 2016. Historia i WOS - oficjalne ARKUSZE Zobacz zadania!EGZAMIN GIMNAZJALNY 2016. Historia i WOS - ODPOWIEDZI Gimnazjalisto, sprawdź, jak ci poszło!EGZAMIN GIMNAZJALNY 2016. Język polski - oficjalne ARKUSZE Zobacz zadania!EGZAMIN GIMNAZJALNY 2016. Język polski - ODPOWIEDZI Gimnazjalisto, sprawdź, jak ci poszło!Egzamin gimnazjalny 2016, angielski - co czekało na uczniów w tym roku?

Test gimnazjalny 2016 z angielskiego to część, której większość tegorocznych zdających obawiała się najmniej. Część uczniów podkreślała nawet, że denerwuje się tylko dlatego, by nie zbłaźnić się przed kolegami złym wynikiem, "bo to wstyd" przy tak prostym teście. Centralna Komisja Egzaminacyjna nie zawiodła oczekiwań gimnazjalistów: w tym roku egzamin okazał się dla zdających bardzo łatwy. Większość uczniów podkreśla, że skończyła dużo przed wyznaczonym czasem.

Egzamin gimnazjalny 2016: angielski z Twitterem, czyli wrażenia tuż po wyjściu

Zaraz po wyjściu z egzaminu na Twitterze zawrzało. Bardzo duża część użytkowników podzieliła się ogólnie panującym dobrym nastrojem po zakończonym teście.

Egzamin gimnazjalny 2016, angielski - kiedy ODPOWIEDZI I ARKUSZE CKE?

Zaraz po godzinie 12:00 opublikujemy na naszej stronie Edulandia.pl oficjalny arkusz egzaminacyjny z angielskiego na poziomie podstawowym. Dużo informacji o dzisiejszym egzaminie znajdziecie również na naszym profilu na Facebooku "Gimnazjalipsa".

Dyskutuj o egzaminie gimnazjalnym. Dziel się opiniami, odpowiedziami i wątpliwościami związanymi z egzaminem na facebookowym fanpage'u "Gimnazjalipsa".Skomentuj:
Egzamin gimnazjalny 2016: ANGIELSKI ZAKOŃCZONY! Zobacz wrażenia gimnazjalistów! [PYTANIA, ODPOWIEDZI I ARKUSZE CKE]
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX