Próbna matura z Operonem - od 14 maturzyści piszą egzaminy z języków obcych na poziomie rozszerzonym

Próbna matura z Operonem 2015/2016 trwa już od trzech dni. Przed godziną 12 zakończyły się testy z języków na poziomie podstawowym. O 14 do egzaminu przystąpili uczniowie, którzy zdecydowali się na część rozszerzoną. Sprawdzian potrwa do godziny 16.30.
Próbna matura OPERON 2015/2016 - od 14 języki obce na poziomie rozszerzonym

O godzinie 14 rozpoczyna się próbna matura z Operonem z języka obcego na poziomie rozszerzonym. Maturzyści będą pisali testy z wybranych przez siebie języków przez 150 minut. Ta część potrwa dłużej niż część podstawowa ze względu na wymóg stworzenia dłużej wypowiedzi pisemnej.

Próbna matura z Operonem 2015/2016 - część podstawowa z języków już za nami

Zakończyła się pierwsza część próbnej matury z Operonem 2015/2016 z języków obcych. Od godziny 9 przez 120 minut maturzyści pisali testy, w których sprawdzano umiejętności takie jak słuchanie, czytanie, pisanie oraz znajomość środków językowych. Z zamieszczonych na Twitterze opinii wynika, że w tym roku egzaminy z języków obcych na poziomie podstawowym nie były trudne. Zdaniem niektórych maturzystów dzisiejsza część okazała się łatwiejsza niż polski i matematyka.Próbna matura OPERON 2015/2016 - wyniki z języków obcych

W piątek 27 listopada o godzinie 11.00 opublikujemy na portalu Edulandia.pl klucze odpowiedzi do zadań z próbnej matury z Operonem 2015/2016 z języków obcych. Zachęcamy wszystkich tegorocznych maturzystów do śledzenia naszej strony!

Próbna matura OPERON 2015/2016 - bądź na bieżąco na Facebooku!

Wszystkich maturzystów zapraszamy na nasz fanpage Ożeż w maturę! Tutaj znajdziecie wszystkie istotne informacje na temat egzaminu maturalnego, a także uzyskacie różnego rodzaju pomoce naukowe (arkusze z poprzednich lat, wzory, porady). Co najważniejsze, tutaj możecie dzielić się waszymi wrażeniami i przeczuciami z innymi maturzystami! Wsparcie 24 godziny na dobę!

Dyskutuj o egzaminie maturalnym. Dziel się opiniami, odpowiedziami i wątpliwościami związanymi z egzaminem na facebookowym fanpage'u "Ożeż w maturę" .Więcej o: