Matura próbna z OPERONEM - JĘZYKI OBCE.OPINIE maturzystów: "Poproszę taki temat w maju"

Matura próbna z Operonem trwa od wtorku. Tegoroczni maturzyści napisali egzaminy z języka polskiego i matematyki. Mają także za sobą podstawy z języków obcych: angielskiego, francuskiego i niemieckiego. Czy dzisiejszy egzamin z programu - matura próbna z Operonem - był dla uczniów łatwy?
Próbna matura z Operonem 2015/2016 - języki obce

Dzisiaj o godzinie 9:00 maturzyści napisali maturę próbną z Operonu na poziomie podstawowym. Uczniowie mogli zdecydować się na napisanie egzaminu z takich języków jak angielski, niemiecki czy francuski. Matura próbna z Operonem - języki obce - podzielona jest na poziom podstawowy i trudniejszy, rozszerzony.

14:00 - próbna matura z Operonem - języki obce. Czas na rozwiązanie zadań to 150 minut.

Matura próbna z Operonem - języki obce (podstawa)

Uczniowie po napisaniu pierwszego egzaminu z języków obcych dzielą się wrażeniami. Według nich, dzisiejsza próbna matura z Operonem była bardzo łatwa, zwłaszcza z języka angielskiego.Matura próbna z języków obcych - Operon. Koty z YouTube'a, czyli co pojawiło się na egzaminie?

Ulubionym tematem matury próbnej z angielskiego był tekst związany z idolami. Wyobraźnia poniosła niektórych maturzystów w stronę fantastyki, innych wiodła w stronę muzyki. Wszyscy też wspominają o tekstach dotyczącym lodówek, surferów i kotów z YouTube'a - tak wyglądała dzisiejsza matura próbna z Operonem (języki obce).

Próbna matura z Operonem - sprawdzaj na bieżąco odpowiedzi, arkusze maturalne

Jeśli chcecie dowiedzieć się jako pierwsi, jak wyglądają proponowane przez nas odpowiedzi i ponownie obejrzeć tegoroczne arkusze maturalne z matury próbnej Operonu, to zapraszamy na naszego fanpage. Codziennie pojawiają się tam odpowiedzi i arkusze. Na "Ożesz w maturę" możecie też dzielić się swoimi wrażeniami i przeczuciami razem z innymi maturzystami!

Dyskutuj o egzaminie maturalnym. Dziel się opiniami, odpowiedziami i wątpliwościami związanymi z egzaminem na facebookowym fanpage'u "Ożeż w maturę".Więcej o: