Matura próbna z OPERONEM - dzisiaj JĘZYKI OBCE. Poziom podstawowy o 9, poziom rozszerzony o 14

Matura próbna z Operonem 2015/2016 trwa od 24 listopada. W dniu dzisiejszym, od godziny 9 uczniowie piszą maturę podstawową z języków obcych. Mają już za sobą egzaminy z języka polskiego i matematyki, dzisiaj zmagają się z językami obcymi, a jutro napiszą próbne matury z przedmiotów dodatkowych. Próbna matura z Operonem powoli dobiega końca.
Matura próbna z niemieckiego, francuskiego, angielskiego - OPERON

O 9:00 rozpoczęła się próbna matura z języków obcych. Maturzyści mieli do wyboru trzy języki: angielski, niemiecki i francuski. Wszyscy uczniowie zgłoszeni do programu - matura próbna z Operonem - piszą dzisiaj podstawę, natomiast część z nich sprawdzi swoją wiedzę z języków obcych na poziomie rozszerzonym.

O 14:00 - matura próbna z Operonem - języki obce, poziom rozszerzony. Czas trwania egzaminu to 150 minut.

Próbna matura z OPERONEM 2015/2016 - angielski, francuski, niemiecki - zadania z poziomu podstawowego

Zadania z języków obcych na poziomie podstawowym sprawdzają wiedzę uczniów z umiejętności takich jak słuchanie, czytanie czy pisanie. Maturzyści mają na rozwiązanie egzaminu 120 minut. To już przedostatni dzień próbnych matur z Operonem.

Matura próbna z OPERONEM - francuski, angielski, niemiecki - kiedy pojawią się arkusze maturalne i odpowiedzi?

Arkusze maturalne i odpowiedzi - próbna matura z Operonem - pojawią się już jutro (27 listopada) na naszej stronie internetowej. Każdy kto napisał egzamin, będzie mógł sprawdzić jak dobrze mu poszło.

Matura próbna z OPERONEM - odpowiedzi z języka polskiego

OFICJALNE ARKUSZE, JĘZYK POLSKI, POZIOM PODSTAWOWY, PRÓBNA MATURA Z OPERONEM >>OFICJALNE ODPOWIEDZI, JĘZYK POLSKI, PRÓBNA MATURA, POZIOM PODSTAWOWY SPRAWDŹ, JAK CI POSZŁOOFICJALNE ARKUSZE, JĘZYK POLSKI, POZIOM ROZSZERZONY, PRÓBNA MATURA >>OFICJALNE ODPOWIEDZI, JĘZYK POLSKI, MATURA Z OPERONEM, POZIOM ROZSZERZONYPróbna matura - odpowiedzi z matematyki 2015/2016

OFICJALNE ARKUSZE, MATEMATYKA, POZIOM PODSTAWOWY, PRÓBNA MATURA Z OPERONEM >>PRZYKŁADOWE ODPOWIEDZI, MATEMATYKA, POZIOM PODSTAWOWY, PRÓBNA MATURA Z OPERONEM >>OFICJALNE ARKUSZE, MATEMATYKA, POZIOM ROZSZERZONY, PRÓBNA MATURA Z OPERONEM >>PRZYKŁADOWE ODPOWIEDZI, MATEMATYKA, POZIOM ROZSZERZONY, PRÓBNA MATURA Z OPERONEM >>Więcej o: