Rusz na biznesowe polowanie z Mars Challenge Hunters

Jesteś studentem I, II lub III roku i masz głowę pełną pomysłów? Chcesz zmierzyć się z prawdziwymi biznesowymi wyzwaniami? Weź udział w Mars Challenge Hunters! Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody!
Mars Challenge Hunters to konkurs skierowany do ambitnych studentów, którzy już myślą o swojej karierze zawodowej w przyszłości. Podczas tegorocznej edycji uczestnicy zmierzą się z sześcioma zadaniami z obszaru produkcji. Co zrobić, by wziąć udział w konkursie? Wystarczy zalogować się na platformie www.marschallengehunters.pl i rozwiązywać pojawiające się na niej co tydzień biznesowe case'y. Z pewnością przyda się do nich duża doza analitycznego myślenia, ale także kreatywność i znajomość procesów biznesowych. Pierwsze zadanie startuje już 2 listopada. Uczestnicy mogą dołączyć w każdym momencie trwania konkursu, ale systematyczność jest premiowana dodatkowymi punktami. Dodatkowo w drugim etapie konkursu Jury oceni także odpowiedzi otwarte osób, które uzyskały najlepsze wyniki w rankingu punktowym.

- Inicjatywy takie jak Mars Challenge Hunters pomagają młodym ludziom stawiać pierwsze kroki w biznesowej rzeczywistości. Dzięki udziałowi w konkursie studenci pierwszych lat studiów zdobywają możliwość zmierzenia się z wyzwaniami, które są na porządku dziennym w dynamicznie rozwijającym się biznesie. Od początku pracy w Marsie oferujemy możliwość realizacji samodzielnych i niezależnych projektów, a Mars Challenge Hunters jest idealnym do tego przygotowaniem. Na autorów najlepszych rozwiązań czekają bardzo atrakcyjne nagrody - mówi Katarzyna Prządka, Emloyer Branding Specialist w firmie Mars Polska.

Osoba, która najlepiej sprawdzi się w roli Kierownika zespołu produkcji zostanie nagrodzona kamerką GoPro Hero.

Pozostali uczestnicy na podium zdobędą zegarki SONY Smartwatch, a na kolejne 10 osób czekają kosze pełne produktów od Marsa. Mars to jeden z najbardziej pożądanych pracodawców w Polsce i globalny lider rynku FMCG. Ta prywatna firma rodzinna z bogatą historią oferuje najbardziej znane marki na świecie m.in. M&M's, Snickers, Mars, Orbit, Skittles, Pedigree, Whiskas, Royal Canin, Uncle Ben's. W Polsce zatrudnia ponad 2500 Współpracowników, którzy mogą się rozwijać oraz rozwijać swoją karierę w różnych segmentach biznesowych (wyroby czekoladowe, karmy dla zwierząt, gumy do żucia i cukierki, dania gotowe, usługi finansowe) w różnych miejscach Polski (Niepołomice k. Krakowa, Poznań, Sochaczew, Warszawa) i w różnych miejscach na świecie.

Mars umożliwia Współpracownikom różnorodną ścieżkę rozwoju w takich obszarach jak: marketing, sprzedaż, finanse, inżynieria, produkcja, logistyka, zakupy, HR, badania i rozwój oraz żywienie zwierząt. Mars od lat inwestuje w rozwój swoich Współpracowników oraz młodych ludzi, którzy stoją na progu przyszłej kariery zawodowej. Dzięki specjalnemu programowi stażowemu Mars Business Experience i prestiżowemu Mars Leadership Program kilkanaście osób rocznie zaczyna swoją przygodę w Marsie.

Więcej informacji o karierze w Mars Polska: www.marskariera.pl . Bieżące informacje i ciekawostki można znaleźć też na profilu Ludzi z Marsa na Facebooku: http://www.facebook.com/ludziezmarsa