Alfavox zaprasza studentów Politechniki Śląskiej na płatny staż

19 października na Politechnice Śląskiej w Gliwicach studenci będą mogli porozmawiać z pracownikami Alfavox podczas targów pracy. Dodatkowo bielska spółka przeprowadzi warsztaty z projektowania aplikacji do wyświetlania danych czasu rzeczywistego na WWW. Najbardziej aktywni i kreatywni studenci, zostaną zaproszeni na płatny staż w firmie Alfavox.
- W Alfavox najważniejsi są ludzie, dlatego bardzo dużo inwestujemy w naszych pracowników i osobiście angażujemy się w rozwój zespołu. Dbamy aby nasi pracownicy mogli realizować własne pasje i zainteresowania, pracując nad nowoczesnymi projektami - wyjaśnia Michał Góra, członek zarządu Alfavox. - Podczas targów zaprezentujemy studentom Politechniki Śląskiej, jak pracujemy i co oferujemy studentom oraz pracownikom.

Alfavox to spółka z siedzibą w Bielsku-Białej, prowadząca projekty dla największych na świecie korporacji, klientów z branży finansowej, bankowej, telekomunikacyjnej i outsourcingowej.

- Nasi klienci to firmy z wielu krajów świata. Dostarczamy dla nich najnowocześniejsze rozwiązania, które kompleksowo projektują pracownicy Alfavox, z czego jesteśmy dumni - wyjaśnia Michał Góra.

Spółka przygotowała dla studentów odwiedzających targi szeroką ofertę.

- Podczas tegorocznych targów studenci odwiedzający nasze stoisko, będą mogli poznać pracowników i porozmawiać o pracy w Alfavox. Dodatkowo każdy, kto wypełni dostępną na stoisku ankietę lub pozostawi swoje CV, weźmie udział w losowaniu atrakcyjnych nagród.

Dla osób interesujących się programowaniem przygotowaliśmy warsztaty dotyczące prezentacji danych czasu rzeczywistego na WWW. To właśnie w czasie warsztatów wybierzemy najbardziej aktywne i kreatywne osoby, które zaprosimy na płatny staż w naszej firmie - dodaje Michał Góra.

Warsztaty odbędą się 22 października o godzinie 14:00 na Wydziale Matematyki Stosowanej Politechniki Śląskiej. Aby wziąć w nich udział, wystarczy wysłać zgłoszenie na adres: kariera@polsl.pl. Mail zgłoszeniowy powinien zawierać następujące dane: imię i nazwisko, wydział, kierunek, telefon, email oraz temat warsztatu (Prezentacja czasu rzeczywistego - Signal R + Reactive Extension). Podczas warsztatów odbędzie się też losowanie nagród wśród osób, które wypełniły ankietę lub zostawiły CV na stosiku Alfavox 19 października.

- Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska i udziału w warsztatach. Płatne staże w naszej firmie czekają - podsumowuje członek zarządu Alfavox.