Matura 2015: odpowiedzi do geografii rozszerzonej

Matura 2015 trwa już od ponad tygodnia. Dziś absolwenci zmierzyli się z maturą z geografii. Poniżej odpowiedzi i oficjalne arkusze CKE do nowej matury z geografii na poziomie rozszerzonym.

PRZYKŁADOWE ODPOWIEDZI, GEOGRAFIA, POZIOM ROZSZERZONY - NOWA MATURA SPRAWDŹ, JAK CI POSZŁO

OFICJALNE ARKUSZE, GEOGRAFIA, POZIOM ROZSZERZONY, NOWA MATURA >>

Zobacz odpowiedzi do egzaminów maturalnych 2015>>>

Matura 2015 na smartfonie, sprawdź>>>

Matura 2015 geografia była łatwa

Maturę z geografii absolwenci ocenili jako łatwą. Na maturze pojawiły się polecenia dotyczące zlodowacenia oraz odczytywania wykresów. Na maturze z geografii trudniejsze okazały się zadania z geografii związane z obliczaniem górowania Słońca i identyfikowaniem skamieniałości.

PRZYKŁADOWE ODPOWIEDZI, GEOGRAFIA, POZIOM ROZSZERZONY - NOWA MATURA SPRAWDŹ, JAK CI POSZŁO OFICJALNE ARKUSZE, GEOGRAFIA, POZIOM ROZSZERZONY, NOWA MATURA >>Zdajesz w tym roku maturę? Bądź z nami na Facebooku! Ożeż w maturę, to już?! Powtórki, arkusze, panika, wróżby, rady, podpowiedzi, chillout, czyli "Matura 2015" bez tajemnic.HARMONOGRAM EGZAMINÓW!

Matura 2015 na smartfonie, sprawdź>>>

Zdajesz w tym roku maturę? Bądź z nami na Facebooku! Ożeż w maturę, to już?! Powtórki, arkusze, panika, wróżby, rady, podpowiedzi, chillout, czyli "Matura 2015" bez tajemnic.HARMONOGRAM EGZAMINÓW!

Matura 2015, geografia na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Kiedy odpowiedzi i wyniki?

Na oficjalne wyniki matur 2015 będzie trzeba czekać aż do czerwca. Jednak eksperci Edulandii.pl rozwiązują wszystkie matury i udzielają odpowiedzi tuż po udostępnieniu oficjalnych arkuszy CKE. Maturzysto, sprawdź, jak ci poszła matura z geografii 2015!

PRZYKŁADOWE ODPOWIEDZI, GEOGRAFIA, POZIOM ROZSZERZONY - NOWA MATURA SPRAWDŹ, JAK CI POSZŁO

OFICJALNE ARKUSZE, GEOGRAFIA, POZIOM ROZSZERZONY, NOWA MATURA >>Matura 2015 na smartfonie, sprawdź>>>

Więcej o: