Matura 2015: historia na poziomie podstawowym. Maturzyści już skończyli pisać

Maturę 2015 z historii na poziomie podstawowym absolwenci pisali od godz. 14. Część maturzystów rozwiązuje jeszcze maturę z historii na poziomie rozszerzonym. Matura z historii podstawowej trwała 120 minut. Jakie zadania pojawiły się na maturze z historii i kiedy dostępne będą odpowiedzi?

PRZYKŁADOWE ODPOWIEDZI, HISTORIA, NOWA MATURA, POZIOM ROZSZERZONY SPRAWDŹ, JAK CI POSZŁO

OFICJALNE ARKUSZE, HISTORIA, NOWA MATURA, POZIOM ROZSZERZONY>>Zdajesz w tym roku maturę? Bądź z nami na Facebooku! Ożeż w maturę, to już?! Powtórki, arkusze, panika, wróżby, rady, podpowiedzi, chillout, czyli "Matura 2015" bez tajemnic.HARMONOGRAM EGZAMINÓW!

Matura 2015: historia podstawowa. Zadania z poprzedniej matury z historii

Na maturze z historii zawsze pojawiają się zróżnicowane zadania: na dobieranie, prawda/fałsz czy też wielokrotnego wyboru. W arkuszu znajdują się też polecenia o charakterze otwartym, w których trzeba samodzielnie udzielić krótkiej odpowiedzi. Do części zadań dołączone są materiały źródłowe: ilustracje, mapy, dane statystyczne.

Na maturze z historii na poziomie podstawowym absolwent ma 2 godziny na rozwiązanie arkusza. Egzamin maturalny z historii wymaga od maturzysty wiedzy z zakresu historii kultury, historii politycznej oraz historii społeczno-gospodarczej ze wszystkich epok: starożytności, średniowiecza, czasów nowożytnych, a także wieku XIX i XX.Matura 2015 z historii na poziomie podstawowym. Pytania, odpowiedzi i arkusze CKE!

Przykładowe odpowiedzi do zadań z matury z historii podstawowej będą umieszczone serwisie Edulandia.pl zaraz po egzaminie. Eksperci Edulandii.pl  rozwiążą arkusz z historii zaraz po tym, jak znajdzie się on na stronie CKE. Maturzysto, dowiedz się, jak sobie poradziłeś na maturze z historii!

Zdajesz w tym roku maturę? Bądź z nami na Facebooku!Ożeż w maturę, to już?! Powtórki, arkusze, panika, wróżby, rady, podpowiedzi, chillout, czyli "Matura 2015" bez tajemnic.HARMONOGRAM EGZAMINÓW!

PRZYKŁADOWE ODPOWIEDZI, HISTORIA, NOWA MATURA, POZIOM ROZSZERZONY SPRAWDŹ, JAK CI POSZŁO

OFICJALNE ARKUSZE, HISTORIA, NOWA MATURA, POZIOM ROZSZERZONY>>