Matura 2015, chemia poziom podstawowy. Maturzyści skończyli już pisać egzamin. "Dużo chemii organicznej"

Maturę 2015 z chemii na poziomie podstawowym rozwiązywali absolwenci z lat 2005-2014. Maturzyści, którzy ukończyli szkołę w 2015 roku mogą przystąpić do matury z chemii tylko na poziomie rozszerzonym. Wiemy już, jakie zadania pojawiły się na maturze z chemii.

PRZYKŁADOWE ODPOWIEDZI, CHEMIA, POZIOM ROZSZERZONY - NOWA MATURA SPRAWDŹ, JAK CI POSZŁO

OFICJALNE ARKUSZE, CHEMIA, POZIOM ROZSZERZONY, NOWA MATURA >>Zdajesz w tym roku maturę? Bądź z nami na Facebooku! Ożeż w maturę, to już?! Powtórki, arkusze, panika, wróżby, rady, podpowiedzi, chillout, czyli "Matura 2015" bez tajemnic.HARMONOGRAM EGZAMINÓW!

Matura 2015, chemia. Wrażenia maturzystów i przykładowe zadania

Pierwsi maturzyści komentujący maturę z chemii na Twitterze piszą, że w arkuszu pojawiło się bardzo dużo, bo aż 45 zadań. Wszystkie były otwarte, pojawiło się dużo zadań za 1 punkt. Dominowały polecenia z zakresu chemii organicznej. W jednym z zadań trzeba było obliczyć stężenie molowe.

Wrażenia po maturze z chemii są podzielone. Część maturzystów oceniła egzamin jako "łatwy", jednak druga grupa za pośrednictwem mediów społecznośniowych donosi, że było trudniej, niż się spodziewali.Matura 2015, chemia. Tu znajdziesz odpowiedzi do zadań z chemii i arkusze CKE

Po każdej maturze przykładowe odpowiedzi będzie można sprawdzić w serwisie Edulandia.pl. Eksperci edulandii.pl rozwiążą zadania z chemii zaraz po tym, jak CKE udostępni je na swojej stronie. Maturzysto, sprawdź, jak poszła ci matura z chemii 2015!

Zdajesz w tym roku maturę? Bądź z nami na Facebooku! Ożeż w maturę, to już?! Powtórki, arkusze, panika, wróżby, rady, podpowiedzi, chillout, czyli "Matura 2015" bez tajemnic.PRZYKŁADOWE ODPOWIEDZI, CHEMIA, POZIOM ROZSZERZONY - NOWA MATURA SPRAWDŹ, JAK CI POSZŁO

OFICJALNE ARKUSZE, CHEMIA, POZIOM ROZSZERZONY, NOWA MATURA >>