Matura próbna z CKE 2014/2015: MATEMATYKA poziom podstawowy - zobacz ARKUSZE maturalne i przykładowe odpowiedzi!

Matura próbna z matematyki już za nami. CKE opublikowała już arkusze, przykładowe odpowiedzi i schematy punktowania do próbnej matury z matematyki na poziomie podstawowym! Sprawdź czy poprawnie rozwiązałeś arkusz próbnej matury z matematyki.
Oficjalne arkusze i przykładowe odpowiedzi do próbnej matury z Operonem 2014/2015 z matematyki na poziomie podstawowym. Sprawdź swoje odpowiedzi!
Matura próbna z CKE 2014/2015, matematyka, poziom podstawowy - ARKUSZEMatura próbna z CKE 2014/2015, matematyka, poziom podstawowy - PRZYKŁADOWE ODPOWIEDZIPróbna matura z matematyki z CKE - co znalazło się w arkuszu?

Arkusz egzaminacyjny próbnej matury z matematyki na poziomie podstawowym się składał z trzech typów zadań:

- zadania zamknięte polegające na wybraniu jeden poprawnej odpowiedzi z czterech podanych; za każde poprawnie rozwiązane w ten sposób zadanie uczeń mógł otrzymać jeden punkt;

- zadania otwarte krótkiej odpowiedzi - uczeń musiał podać krótkie uzasadnienia swojej odpowiedzi; za rozwiązanie tego zadania można otrzymać od 0 do 2 punktów;

- zadania otwarte rozszerzonej odpowiedzi, które wymagały przedstawienia sposobu rozumowania. Te zadania są punktowane w skali 0-4, 0-5 albo 0-6.

Nie daj się zaskoczyć ustnej maturze z języka polskiego 2015!

Przykładowe pytania i odpowiedzi!Twórz z nami serwis Edulandia.pl

Wypełnij ankietę!Więcej o: