Próbny egzamin gimnazjalny z Operonem 2014/2015: część matematyczno-przyrodnicza - zobacz arkusze i klucze odpowiedzi!

Próbny egzamin gimnazjalny z części matematyczno-przyrodniczej już za nami. Zobacz arkusze i odpowiedzi próbnego egzaminu gimnazjalnego z Operonem 2014/2015! Egzamin składał się z dwóch części - testu z matematyki oraz arkusza z przedmiotów przyrodniczych. Sprawdź, jak ci poszedł próbny egzamin gimnazjalny z Operonem z części matematyczno-przyrodniczej.


Oficjalne arkusze i przykładowe odpowiedzi próbnego egzaminu gimnazjalnego z Operonem 2014/2015 z matematyki:


Próbny egzamin gimnazjalny z Operonem 2014/2015, MATEMATYKA - ARKUSZEPróbny egzamin gimnazjalny z Operonem 2014/2015, MATEMATYKA - PRZYKŁADOWE ODPOWIEDZIOto arkusze i przykładowe odpowiedzi z przedmiotów przyrodnicznych:

Próbny egzamin gimnazjalny z Operonem 2014/2015 - PRZEDMIOTY PRZYRODNICZE - ARKUSZEPróbny egzamin gimnazjalny z Operonem 2014/2015 - PRZEDMIOTY PRZYRODNICZE - PRZYKŁADOWE ODPOWIEDZIPróbny egzamin gimnazjalny: co znalazło się w arkuszach próbnego egzaminu gimnazjalnego z Operonem 2014/2015?

Arkusz próbnego egzaminu gimnazjalnego z Operonem 2014/2014 z przedmiotów przyrodniczych zawierał pytania o położenie na mapie państw europejskich, strefy klimatyczne i formacje roślinne. Gimnazjaliści musieli również obliczyć rzeczywistą długość rzeki na podstawie podanej skali mapy i długości rzeki na mapie. Część zadań dotyczyła również chemii - należało zaznaczyć właściwe reakcje chemiczne, a także ocenić prawdziwość stwierdzeń na podstawie układu okresowego pierwiastków.

Zadania z matematyki dotyczyły układów równań, geometrii i funkcji. Jedno z pytań sprawdzało również znajomość rzymskiego systemu zapisu cyfr.

Baza egzaminów maturalnych z poprzednich lat!- Poćwicz przed egzaminem gimnazjalnym 2015!Zdajesz w tym roku egzamin gimnazjalny? Bądź z nami na Facebooku! Gimnazjalipsa - najlepszy przyjaciel gimnazjalisty. Powtórki, arkusze, panika, wróżby, rady, podpowiedzi.MATERIAŁ PARTNERA

Próbny egzamin gimnazjalny z Operonem to jeden z elementów skutecznego, sprawdzonego, kompletnego i celowo skomponowanego przez Wydawnictwo Operon zestawu kroków i narzędzi dla nauczyciela i ucznia mającego na celu pomóc w przygotowaniach do egzaminu gimnazjalnego. Aby poznać wszystkie elementy programu Egzamin gimnazjalny z Operonem i rozpocząć przygotowania do egzaminu gimnazjalnego już dziś, wejdź na: www.gieldagimnazjalna/egzamingimnazjalnyWięcej o: