Próbny egzamin gimnazjalny 2014/2015 z Operonem: za tydzień (10.12.) część matematyczno-przyrodnicza!

Już za tydzień próbny sprawdzian gimnazjalny 2014/2015 z Operonem - część matematyczno-przyrodnicza.
Próbny egzamin gimnazjalny z Operonem 2014/2015 - część matematyczno-przyrodnicza

W środę (10.12.) uczniowie ostatnich klas gimnazjów rozwiążą arkusz egzaminacyjny z przedmiotów matematyczno-przyrodniczych:

- 9:00 - rozpocznie się egzamin z przedmiotów przyrodniczych (biologia, chemia, fizyka, geografia), który potrwa 60 minut,

- 12:00 - to egzamin z matematyki, na który przeznaczono 90 minut.

Egzamin gimnazjalny 2014 - co znalazło się w tegorocznym arkuszu?

W tegorocznym arkuszu na egzaminie gimnazjalnym 2014 z przedmiotów przyrodniczych znalazły się pytania m.in. o stawonogi, zależności między organizmami (symbioza, drapieżnictwo etc.), dziedziczenie grup krwi, proste doświadczenia chemiczne i fizyczne, odczytywanie danych z układu okresowego pierwiastków, pasma górskie i oświetlenie ziemi w różnych porach roku.

Gimnazjaliści musieli wybrać właściwą odpowiedź spośród kilku podanych, bądź zaznaczyć odpowiedzi prawdziwe albo fałszywe.

Kiedy odbędą się kolejne próbne egzaminy gimnazjalne z Operonem?

Egzamin gimnazjalny z przedmiotów matematyczno-przyrodniczych to drugi z trzech próbnych egzaminów gimnazjalnych. 11.12. uczniowie zmierzą się z zadaniami z języków obcych nowożytnych (język angielski, niemiecki, francuski, rosyjski).

Baza egzaminów maturalnych z poprzednich lat!- Poćwicz przed egzaminem gimnazjalnym 2015!Zdajesz w tym roku egzamin gimnazjalny? Bądź z nami na Facebooku! Gimnazjalipsa - najlepszy przyjaciel gimnazjalisty. Powtórki, arkusze, panika, wróżby, rady, podpowiedzi.Więcej o:
Skomentuj:
Próbny egzamin gimnazjalny 2014/2015 z Operonem: za tydzień (10.12.) część matematyczno-przyrodnicza!
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX