Matura próbna z Operonem z fizyki na poziomie rozszerzonym - zobacz arkusze maturalne i klucz odpowiedzi!

Sprawdź, czy udzieliłeś poprawnych odpowiedzi na próbnej maturze z Operonem 2014/2015! Oto arkusze i przykładowe odpowiedzi z fizyki na poziomie rozszerzonym!
Ile czasu trwał próbny egzamin maturalny z fizyki?

Próbny egzamin maturalny z Operonem z fizyki na poziomie rozszerzonym rozpoczął się o godzinie 9:00 i trwał 180 minut. W tym czasie uczniowie musieli rozwiązać kilkanaście zadań, korzystając ze wzorów i umiejętności ich przekształcania.

Oficjalne arkusze i przykładowe odpowiedzi do próbnej matury z Operonem 2014/2015 z fizyki na poziomie rozszerzonym. Sprawdź swoje odpowiedzi!


Matura próbna z Operonem 2014/2015, fizyka, poziom rozszerzony - ARKUSZEMatura próbna z Operonem 2014/2015, fizyka, poziom rozszerzony - KLUCZ OCENIANIA ODPOWIEDZI

MATERIAŁ PARTNERA

Próbna Matura z Operonem to jeden z elementów skutecznego, sprawdzonego, kompletnego i celowo skomponowanego przez Wydawnictwo Operon zestawu kroków i narzędzi dla nauczyciela i ucznia mającego na celu pomóc w przygotowaniach do matury. Aby poznać wszystkie elementy programu Matura z Operonem i rozpocząć przygotowania do matury już dziś, wejdź na: www.gieldamaturalna/maturaZdajesz w tym roku maturę? Bądź z nami na Facebooku! Ożeż w maturę, to już?! Powtórki, arkusze, panika, wróżby, rady, podpowiedzi, chillout, czyli "Matura 2015" bez tajemnic.Nie daj się zaskoczyć ustnej maturze z języka polskiego 2015!

Przykładowe pytania i odpowiedzi!Więcej o:
Skomentuj:
Matura próbna z Operonem z fizyki na poziomie rozszerzonym - zobacz arkusze maturalne i klucz odpowiedzi!
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX