MATURA 2014: FIZYKA! CO MOŻNA MIEĆ ZE SOBĄ W TRAKCIE MATURY 2014: karta wzorów, linijka, kalkulator. Około 20.00 ARKUSZE I ODPOWIEDZI DO FIZYKI 2014!

MATURA 2014: FIZYKA, POZIOM PODSTAWOWY i ROZSZERZONY! Na niektórych przedmiotach maturalnych dozwolone jest posiadanie rozmaitych pomocy naukowych, takich jak cyrkiel czy dodatkowe wzory. Oto zestawienie pomocy, które można mieć przy sobie podczas matury z FIZYKI.

Oficjalne arkusze i przykładowe odpowiedzi do egzaminu maturalnego 2014 znajdziesz w serwisie Edulandia.pl - Matura 2014 - odpowiedzi i arkusze, harmonogramTylko czarny tusz


Konieczne na wszystkich egzaminach jest posiadanie długopisu (lub lepiej dwóch, na wypadek, gdyby jeden z nich odmówił posłuszeństwa). Dla pasjonatów kolorowych długopisów mamy złą wiadomość - jedynym kolorem, którego można używać podczas rozwiązywania arkuszy, jest kolor czarny. Tylko rozwiązania napisane tym kolorem, będą sprawdzane przez komisję egzaminacyjną.

MATURA z FIZYKI: Podstawowe wzory

Podczas matury z fizyki i astronomii będą przygotowane do wglądu podstawowe wzory, z których uczeń będzie mógł korzystać podczas rozwiązywania zadań. Każdy zdający otrzyma swoją własną kartę wybranych wzorów i stałych fizycznych. Co prawda nie trzeba będzie po nie wędrować do stolika komisji egzaminacyjnej, ale radzimy jednak mieć je w głowie - zaoszczędzisz wtedy czas. Centralna Komisja Egzaminacyjna udostępnia na swojej stronie tablice ze wzorami, więc każdy zainteresowany maturzysta mógł się z nimi oswoić jeszcze przed egzaminem. Bardziej szczegółowe informacje można znaleźć na tutaj.

Zdajesz w tym roku maturę? Bądź z nami na Facebooku! Ożeż w maturę, to już?! Powtórki, arkusze, panika, wróżby, rady, podpowiedzi, chillout, czyli "Matura 2014" bez tajemnic.MATURA 2014: Przybory pomocnicze

Każdy zdający egzamin maturalny z fizyki może ponadto korzystać podczas egzaminu z tak zwanych przyborów pomocniczych, czyli linijki i kalkulatora prostego. Na dopuszczonym podczas matury kalkulatorze można wykonywać tylko takie obliczenia jak dodawanie, odejmowanie, mnożenie, dzielenie i ewentualnie obliczanie procentów lub pierwiastków kwadratowych z liczb.Więcej o:
Skomentuj:
MATURA 2014: FIZYKA! CO MOŻNA MIEĆ ZE SOBĄ W TRAKCIE MATURY 2014: karta wzorów, linijka, kalkulator. Około 20.00 ARKUSZE I ODPOWIEDZI DO FIZYKI 2014!
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX