Egzamin gimnazjalny 2014 - część matematyczno-przyrodnicza: MATEMATYKA: ARKUSZE I ODPOWIEDZI

Za nami drugi egzamin z części matematyczno-przyrodniczej egzaminu gimnazjalnego 2014! Uczniowie ostatnich klas gimnazjów napisali test z matematyki.
Najtrudniejszy egzamin?

Matematyka to zmora uczniów nie tylko na maturze, ale również na egzaminie gimnazjalnym. Wydłużony czas (aż 90 minut) nie gwarantuje jednak sukcesu, ponieważ uczniowie ostatnich klas gimnazjów muszą zmierzyć się zarówno z zadaniami zamkniętymi, które wymagają jedynie podania właściwej, wybranej odpowiedzi, jak i z zadaniami otwartymi, gdzie muszą zapisać cały swój tok rozumowania.

Sprawdź, jak Ci poszło! Publikujemy oficjalne arkusze i przykładowe odpowiedzi z egzaminu gimnazjalnego 2014 z przedmiotów przyrodniczych!

ARKUSZE EGZAMINU GIMNAZJALNEGO 2014 - część matematyczno-przyrodnicza - MATEMATYKA [ARKUSZE BĘDĄ DOSTĘPNE OD GODZINY 14:00]PRZYKŁADOWE ODPOWIEDZI DO EGZAMINU GIMNAZJALNEGO 2014 - część matematyczno-przyrodnicza - MATEMATYKA [ODPOWIEDZI BĘDĄ DOSTĘPNE PO GODZINIE 14:00]Nie tylko matematyką żyje człowiek

Wszystkie odpowiedzi w jednym miejscu! Edulandia.pl publikuje wszystkie odpowiedzi i arkusze egzaminacyjne. Sprawdź, ile punktów udało Ci się uzyskać!