Egzamin gimnazjalny 2014 - część matematyczno-przyrodnicza - BIOLOGIA, CHEMIA, FIZYKA, GEOGRAFIA. Mamy oficjalne ARKUSZE!

Dziś o godzinie 9 rozpoczął się drugi dzień egzaminu gimnazjalnego 2014. Uczniowie ostatnich klas gimnazjów zmierzyli się z zadaniami z matematyki, biologii, chemii, fizyki i geografii. Publikujemy oficjalne arkusze z części przyrodniczej - BIOLOGIA, CHEMIA, FIZYKA, GEOGRAFIA.
Tylko 60 minut mieli do dyspozycji uczniowie, którzy dziś napisali egzamin gimnazjalny 2014 z części przyrodniczej, która obejmowała zadania z biologii, chemii, fizyki i geografii.

Co zawsze można spotkać na egzaminie gimnazjalnym z przedmiotów przyrodniczych?

Egzamin gimnazjalny z przedmiotów przyrodniczych składa się z zadań zamkniętych, w których trzeba wybrać właściwą odpowiedź spośród kilku podanych. W ciągu 60 minut uczniowie muszą rozwiązać zadania z 4 przedmiotów, w związku z czym z każdego przedmiotu na egzaminie może znaleźć się tylko kilka zadań.

Sprawdź, jak Ci poszło! Oto oficjalne arkusze egzaminu gimnazjalnego 2014:

Pobierz arkusze - ZOBACZ ARKUSZE EGZAMINU GIMNAZJALNEGO 2014 - PRZEDMIOTY PRZYRODNICZE: BIOLOGIA, CHEMIA, FIZYKA, GEOGRAFIACzy jesteś zadowolony z tego, jak napisałaś/eś egzamin gimnazjalny 2014 z przedmiotów przyrodniczych?