Awantura o żarty Stuhra na gali Orłów. Były zabawne czy zbyt ostre?

Stuhr żartował m.in. z "gorszego sortu" i Tupolewa. Wielu uważa, że aktor przesadził, inni docenili jego humor. A co ty o tym sądzisz? Daj znać w komentarzach.

Maciej Stuhr podczas gali rozdania Polskich Nagród Filmowych wręczał nagrodę dla najlepszej aktorki drugoplanowej. Krótką zapowiedź wypełniły aluzje do sytuacji politycznej w Polsce. Aktor w żartach nawiązał też do katastrofy smoleńskiej. - Przepraszam, miało być poważnie, a państwo mają tu polew - mówił.

Widownia bawiła się świetnie, a pierwsze komentarze wskazywały zapowiedź Stuhra jako najjaśniejszy punkt gali. Jednak już następnego dnia zaczęły pojawiać się głosy krytyczne. Wśród nich był materiał "Wiadomości" , w którym wystąpienie Stuhra zestawiono m.in. ze zdjęciami wraku Tupolewa.

"Brak klasy" czy "dowcip na poziomie"?

Dyskusja rozgorzała również pod naszymi tekstami - część z was chwaliła dowcip aktora, inni zgadzali się, że nie powinien żartować z katastrofy.

Czy uważasz, że żarty Stuhra były zbyt ostre?

Za

"Są granice, których przekraczać nie wolno. Pan Maciej wczoraj to zrobił. Pokazał brak klasy i przyzwoitości. Pan się śmieje, ale wielu płakało i dalej płacze po katastrofie smoleńskiej" - pisze na naszym forum użytkownik o nicku Zniesmaczona.
"Łatwiej wywoływać rechot niż ocierać łzy. Lekarstwem na naprawę RP nie są celebryci, tylko ciężko pracujący normalni ludzie" - dodaje pod innym tekstem użytkownik bukowski_t.
"Powinien przeprosić za aluzje do żołnierzy wyklętych" - ocenia na newsweek.pl Tomasz.

Przeciw

"Koniec wypowiedzi z 'tupolewem' mnie przez chwilę zabolał, nie powiem. Wiedziałam jednak, że myślimy podobnie. Jesteśmy zmęczeni ... a uśmiech jest nam niezbędny by przetrwać. Po prostu" - pisze na Facebooku Krystyna Łuczak-Surówka, wdowa po chor. Jacku Surówce, który zginął w katastrofie Tu-154.
chor. Jacku Surówce (http://www.tvn24.pl)
chor. Jacku Surówce (http://www.tvn24.pl)
"
Publiczność się śmiała.I to jest najlepsza recenzja.
Publiczność się śmiała.I to jest najlepsza recenzja" - broni Stuhra na naszym forum użytkownik o nicku fabricated.
"Moim zdaniem aktor nie żartował z katastrofy ani wypadku z oponą, tylko ze sposobu rozgrywania tych zdarzeń przez partię rządzącą" - dodaje w komentarzach do artykułu Lena.

A ty co sądzisz o żartach Stuhra? Daj znać w komentarzach!

Czy uważasz, że żarty Stuhra były zbyt ostre?