Meller: Deklarowanie: "emigrujemy" jest arcypolskie. Ale ci nie mówią, że sfałszowano wybory

Czy "warszawka" jest w żałobie po zwycięstwie PiS-u? - Szok był większy w maju, kiedy Bronisław Komorowski przegrał wybory. Teraz tej porażki PO się spodziewano - ocenia w studiu Gazeta.pl dziennikarz Marcin Meller.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

- "Warszawka" dziś chodzi w żałobie? - pytał prowadzący Marcina Mellera. - Może nie chodzi, ale siedzi przy komputerze i pisze o tym na Facebooku - odpowiedział dziennikarz. w programie #PoranekLIVE dziennikarz Marcin Meller.

fot. Jacek Marczewski/AG

- Szok był większy w maju, kiedy Bronisław Komorowski przegrał wybory. My Polacy, zainteresowani polityką, mamy skłonność do egzaltacji i histerii. To nie jest sprawa tylko jednej strony, tej liberalno-lewicowej, czy ''Warszawki'', czy ''lemingów'' - mówił Meller.

fot. Jacek Marczewski/AG

- Deklaracje o tym, że emigrujemy, są "arcypolskie". Ale po prawej stronie to rozemocjonowanie bywało takie samo. Po każdych wyborach mówiono, że zostały sfałszowane. Ta strona chociaż tego nie mówi - ocenił Meller.

- Wybory prezydenckie pokazały, że straszenie wyborców PiS-em już nie działa. I co robi Platforma? Straszy PiS-em. - Ja tego pojąć nie mogę - powiedział dziennikarz. Jako pozytywne przykładu z kampanii PO podał Rafała Trzaskowskiego i Grzegorza Schetynę.

Cała rozmowa z Marcinem Mellerem:Cały program #PoranekLIVE z m.in. Pawłem Kowalem, Jackiem Żakowskim i Jarosławem Gugałą możecie zobaczyć na kanale Gazeta.pl na serwisie Youtube.com.Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Więcej o:
Komentarze (33)
Meller: Deklarowanie: "emigrujemy" jest arcypolskie. Ale ci nie mówią, że sfałszowano wybory
Zaloguj się
 • popijajac_piwo

  Oceniono 18 razy 8

  Zamiast płacić na ośmiorniczki będziecie płacić na czarną ośmiornicę synalka Szydełko...

 • bog43

  Oceniono 20 razy 6

  kiedy spotykam pisowca , zawsze zadaję to samo pytanie " dlaczego sfałszowaliście wybory "
  i za nim mu się w tym łbie wymiesza , to zawsze widzę tę samą głupią minę .

 • trym28

  Oceniono 5 razy 5

  Meller to taki przemądrzałek, od lat walił w PO, ale też SLD bezrefleksyjnie, bez alternatywy, nie wskazując innej drogi. Przyczynił się do tego co się wczoraj stało.

 • jojo148

  Oceniono 17 razy 5

  A my, ludzie, którzy przeżyli okupację niemiecką, powtarzaliśmy sobie w gronie przyjaciół w wieczór wyborczy:
  Przeżylismy główki trupie, przeżyjemy i te głupie!!!

 • mariajoanna.dwa.2

  Oceniono 16 razy 4

  I właśnie przez takich jak pan Meller pozytecznych idiotów PIS wygrał. Panie Meller = czy jak matka mówi dziecku : nie wkładaj rączki do kontaktu bo cię prąd kopnie " to straszy prądem , czy może ostrzega. PIS sam się straszy sobą każdą wypowiedzią a ostrzeganie przed nim jest obowiązkiem odpowiedzialnych ludzi . !

 • a.k.traper

  Oceniono 1 raz 1

  Panie redaktorze, to straszenie zapoczątkowały media a niektórzy przygłupawi, tak przygłupawi politycy w to uwierzyli, społeczeństwo nie bo ma w pamięci różne warianty władzy, entuzjazmuje się tym także część niedojrzałych internautów i nikt poza tym, podobnie jest z wyjazdami, wyjeżdżają ci, co nie widzą tu szansy na założenie rodziny i rozwój i to jest normalne, takie dążenie mieli też młodzi ludzie w latach 80-ych tylko możliwości mniejsze.
  Przed PiS-em stoi olbrzymie wyzwanie, podobne jak stało przed PO, tylko PO zmarnowało kilka lat bo sie bało podejmować decyzji, jak będzie to się zobaczy, wystarczyło słuchać prezesa Kaczyńskiego, który jak widać sporo przemyślał i nie ma koło siebie tych co nadawali arogancki i chamski ton w 2005, selekcja naturalna i najśmieszniejsze, że wchłonęła ich Platforma i zamiast trzymac na dystans to ich wzięli do sztabu:)))

 • pogromca_mrowek

  Oceniono 1 raz 1

  "Panie Prezesie Melduję wykonanie zadania"
  Michał "Elop" Kamiński

 • bies127

  0

  Co mnie to obchodzi. Tydzień temu odkryłem, że mogę grać na smartfonie w WWE Immortals i nie robię już nic innego, tylko w to gram. Najlepsza gra na androida, mogę powiedzieć to z całą pewnością. Na wyborach nie byłem. Muszę ukończyć challenge i wygrać złotą kartę z Johnnym Cage'em z Mortal Kombat, a sprawa nie jest prosta, bo mam same srebrne przeciw złotym. Popróbujcie, to zrozumiecie, o co kaman.

  PiS nie może zmienić konstytucji, a zresztą wolę Kaczyńskiego od kukizowców, korwinowców i giertychowców. W sumie nie chcę mieć dzieci, to co mnie obchodzi in vitro i aborcja, do szkoły tym bardziej nikogo nie poę, sam już chodzić nie będę, to sobie tam mogą wieszać krzyże i klepać paciorek na wszystkich lekcjach obowiązkowo. Jestem hetero i noe zamierzam wchodzić w formalny związek, prawa LGBT też jakoś nie są najistotniejszym problemem w moim życiu. Co mnie to obchodzi. PiS to socjaliści, chleba nie zabiorą.

  No to co, wracam do gry. Pozdro szejset.

 • wiesscar

  0

  Tusk jest Niemcem? Albo inaczej zapytam: obywatelem polskim pochodzenia niemieckiego?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX