Komentarze (504)
"Czarny dzień dla Angeli Merkel". Niemieckie media biją na alarm po wygranej PiS
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • ak102

  Oceniono 7 razy 7

  ARD jest niemiecką telewizją, a nie gazetą. Jeden głupi lewak przytacza opinie drugiego głupiego lewaka i tak sobie żyją z oszukiwania ludzi.

 • trans.sib

  Oceniono 9 razy 7

  Niemcom nie chodzi o Kaczora czy PiS tylko bardzo martwi ich geopolityczna konsekwencja tej zmiany. Istotna, szczególnie w okresie militarnie wyceniającej się Rosji, nizina środkowoeuropejska zmieniła elitę z proniemieckiej na opcję proamerykańską. Niemcy panicznie boją się utraty swoich wpływów w Mitteleuropie, bo to zablokuje ich dalszy wzrost prosperity. Dlatego tak naparzają w Orbana, który próbuje neutralizować wpływy Niemiec macaniem się z Putinem (ze względu na położenie może sobie na to pozwolić), czy teraz Polski, która pod nową władzą będzie neutralizować zbyt duże uzależnienie od Berlina kontaktom z USA (usadowienie Dudy obok Obamy - na tym poziomie polityki nie ma przypadków). Dla Niemiec szczególnie sprawa Polski jest niebezpieczna, bo od jakiegoś czasu zbyt samodzielna polityka zagraniczna Niemiec nie podoba się USA, które dają Berlinowie znaki ostrzegawcze w stylu "afery Volkswagena".

 • masofrev

  Oceniono 13 razy 7

  Europejskie lewactwo już na serio trzęsie portkami... Zaproście jeszcze więcej imigrantów, to na pewno wygracie!

 • gustav45

  Oceniono 13 razy 7

  FAZ nie bije, ARD ani slowa, Die Welt ani slowa stan na 12:00. Swiat wg wyborczej

 • antypopis2

  Oceniono 15 razy 7

  A może Gazeta UBecka imienia Maleszki wyjaśni nam łaskawie, czemu polska giełda wystrzeliła dziś w górę?

 • kochambolka

  Oceniono 12 razy 6

  Sukces lekarki:
  W Brukseli opublikowano raport, w którym porównano służby zdrowia w 36 państwach Europy. Okazało się, że polska służba zdrowia zajęła w nim zaszczytne 34. miejsce. Gorzej niż u nas ma być jedynie na Litwie i w Rumunii. Brawo Platformo! Wasz kolejny sukces!

 • roggeven

  Oceniono 10 razy 6

  Czy GW zaczyna znowu manipulowac?"Niemieckie media bija na alarm"
  Czy sadzicie, iz NIemcy nie maja innych problemow, by prasa "bila na alarm" z powodu polskich wyborow? Po, diabla to straszenie?
  Czytam "Spiegel", "Welt", "Handelsblatt"-nigdzie nie znajduje gwaltownych reakcji.
  Ta skladana ze zdjeciem Angeli z poglebionymi graficznie bruzdami na twarzy-tego nie robi nawet proputinowska prasa w Rosji-co za proba manipulacji!

 • a_weasley

  Oceniono 14 razy 6

  Rząd Angeli Merkel przegrał wybory parlamentarne. Na razie w Polsce.

 • g.m.jackie

  Oceniono 12 razy 6

  Może zmiana władzy nie byłaby takim zaskoczeniem, gdyby w zachodniej prasie informacji udzielali różni korespondenci, a nie tylko ci z Wyborczej. Gdybym wiedzę o Polsce czerpał jedynie z GW i TVN też byłbym zaskoczony - same sukcesy, szerokie poparcie dla PO a tu nagle...

 • super_smaczny

  Oceniono 12 razy 6

  www pomozmy Angeli odzyskac humor i wyslijmy jej pare pociagow z uchodzcami :-) www

 • cholonek

  Oceniono 48 razy 6

  No to pogratulować czerskiej szczujni i lisiarni walnego przyczynienia się do zwycięstwa Polskęzbawa.
  Myśleliście, że wszyscy ludzie to wilanowskie lemingi? Macie za swoje, pieprzone gebelsy! Szkoda tylko, że teraz inni będą przez was cierpieć, tępe tłumoki.

 • jp.1950

  Oceniono 5 razy 5

  Pani Marine Le Pen w ubieglym roku rozmawiala o zalozeniu koalicji ultra prawicowych w Brukseli z panami z PIS et zludzmi Korwina i potem w prasie francuskiej powiedziala,
  ci panowie mnie wystraszyli! jak szefowa tak extremalej francuskiej partii tak powiedziala to juz mozna sie domyslic co oznacza dla nich Korwin i Pis

 • 43norbert

  Oceniono 7 razy 5

  I znowu klamiecie w Niemczech nikt nie bije na alarm po zwyciestwie PIS. Na alarm bija lewacko-antypolskie media w Polsce taka jest prawda. Jak dlugo bedziecie prowadzic taka nachalna gebelsowska propagande. Dzis coraz wiecej Polakow wam nie wierzy!

 • olias

  Oceniono 5 razy 5

  " warszawski korespondent ZDF analizował w telewizyjnych wiadomościach przyczyny obalenia rządu Ewy Kopacz w momencie, kiedy "Polakom powodzi się tak dobrze".

  dajmy Niemcom umowę śmieciową za 300 EUR i popatrzmy jaka tam będzie rzeź.
  jeśli w ciągu tygodnia Niemcy przestaną polować na polityków i banksterów, zaś złapanych zdążą pochować w grobach to my grzecznie przeprosimy i przyznamy że "się nam dobrze powodzi"
  no, k... jakim trzeba być ........ by tak ....... ?

 • representation1

  Oceniono 7 razy 5

  Ziejące nienawiścią lewactwo z Niemiec
  --------------------------------------------------
  Prowadzi antypolską politykę, wspierając faszystowską Rosję. Teraz nie może otrząsnąć się z szoku.

  Polska i Węgry nie są same. Ponad 60% Czechów też już ma dość EU i jej idiotycznych pomysłów. EU w obecnym kształcie nie przetrwa.

 • super_smaczny

  Oceniono 9 razy 5

  jeszcze kilkaset tysiecy uchodzcow i bedziecie pisac o bylej pani kanclerz ... Merkel ignoruje glos spoleczenstwa i predzej czy pozniej zbierze owoce swej pracy to juz tylko kwestia czasu

 • alica32

  Oceniono 9 razy 5

  POLACY nie pozwólmy pogańsko -islamskim Niemcom islamizować katolickiej Polski.Zapraszała Merkek islamistów to niech Niemcy się nimi opiekują teraz.

 • malgoska_k

  Oceniono 5 razy 5

  A od kiedy to miarą sukcesu polskiej polityki zagranicznej ma być zadowolenie zagranicznej prasy ? Niemcy wiedzą, że skończyły się złote czasy, kiedy Tusk wykonywał wszystkie polecenia ciotki Angeli i dlatego tak kwiczą, bo wynik wyborów jest zły dla ich interesów...

 • stellaney

  Oceniono 27 razy 5

  "Obalili rząd Kopacz i to wtedy gdy Polakom powodzi się tak dobrze". Jak widać nic nie rozumieją , uwierzyli POwskiej propagandzie sukcesu i się dziwią. Dobrze powodzi się 20% Polaków i to zapewne oni głosowali na PO

 • baby1

  Oceniono 25 razy 5

  Makrela narobiła sobie wystarczająco dużo wrogów w kraju, że jej zewnętrzni już nie są potrzebni. Powinna powoli się pakować. Pewnie w USA znajdzie jakąś posadę.

 • towarzysz.dyrektor

  Oceniono 8 razy 4

  Jak mawial klasyk, Gazeto Wyborczo, szczujnio czersko, nie idz tą drogą.

 • observanto

  Oceniono 6 razy 4

  Czy wybory w Polsce komentują potomkowie tych Niemców, którzy napadli na Polskę 1 września 1939, zakładali obozy koncentracyjne i mordowali Polaków?

 • adam b

  Oceniono 4 razy 4

  "Niemcy biją na alarm" - normalnie taki tytuł jakby Pisiaki zaatakowały pocztę w Görlitz albo ostrzelały z kutra rybackiego wolne miasto Hamburg...co uniemożliwiło organizację kolejnej parady równości...wiem mieszam, ale to samo robią media.

 • tuitam_online

  Oceniono 10 razy 4

  Łącze się z Angelą "w bulu i nadzieji". Może niech się niemiecka prasa zajmie problemami Angeli w związku z imigrantami?

 • medycynaradziecka

  Oceniono 8 razy 4

  Niemieckie establiszmenty są tak samo oderwane od rzeczywistości jak polskie.

 • towarzysz.dyrektor

  Oceniono 6 razy 4

  << "Czarny dzień dla Angeli Merkel" >>
  Gar nicht. To czarny dzien dla Nadredaktora Michnika i jego szczujni z Czerskiej.

 • towarzysz.dyrektor

  Oceniono 6 razy 4

  << Niemieckie media biją na alarm po wygranej PiS >>
  NEIN, to Michnik i jego organ bije na alarm i - po nocnej naradzie - wzmaga antypolskie szczucie.

 • patriotaa

  Oceniono 8 razy 4

  HAHA HA CO ZA IDIOTA KORESPONDENT ,,warszawski korespondent ZDF analizował w telewizyjnych wiadomościach przyczyny obalenia rządu Ewy Kopacz w momencie, kiedy "Polakom powodzi się tak dobrze". I ty idioto chamie masz czelność p i e r d o l i ć że Polakom powodzi się tak dobrze i dla mnie z rentą iwalidzką 800 zł Obyś korespondencie musiał żyć za taką kwotę i POtem zdechł pod płotem. Takich jak ja jest kilka milionów polaków jak nie jeszcze więcej. Zdychaj niemiecka świnio. I dobrze że PIS wygrał skończy się wam nazistom dojenie polskich obywateli, skończy się wam wciskanie muzułmanów zapraszliście ich to teraz utrzymujcieich i dawajcie im swe córeczki i żony do zaspakajania ich seksu. HA HA HA I MAMY CZYSTĄ RASĘ ARYJSKĄ HITLER W GROBIE SIE ZE WŚCIEKŁOŚCI PRZEKRĘCA.

 • 31.februarius

  Oceniono 8 razy 4

  "To także "czarny dzień dla Angeli Merkel" - konstatuje dziennik."

  Czarny dzień dla Merkel?
  Dobre!
  Mutti Angie od paru miesięcy, a dokładnie od potopu "wzbogacaczy kultury", nie ma już "jasnych" dni!
  No chyba że w "gazecie" ARD!

 • observanto

  Oceniono 6 razy 4

  Taka marionetka pasowała jej lepiej:
  www.youtube.com/watch?v=SDlZckpgVrg

 • sunim

  Oceniono 10 razy 4

  Polska powiedziała wyraźne nie dla lewackiego faszyzmu. Nic dziwnego, że to cios dla lewackich faszystów w całej Europie, dla całej lewackiej ekstremy.
  Mam nadzieję, że zwycięstwo PiS to zwrot polityki wewnętrznej i zewnętrznej w stronę interesu Polski. Niech chodzi więc o bezmyślne małpowanie Orbana, ale o służbę Polsce i polskiemu interesowi.
  Czy gdy zapraszali Niemcy murzynów i ciapatych do siebie to zapytali kogokolwiek o zdanie? Nie było potrzeby? A teraz jest?

 • ohayoo

  Oceniono 10 razy 4

  Niemcy zamiast zajmować się nami powinni bardziej zainteresować się problemami, które za sprawą szalonej Merkel narastają lawinowo, obozy dla imigrantów płoną, a ruch nazistowski na tej pożywce się coraz bardziej rozrasta.

 • jar_i_mir

  Oceniono 6 razy 4

  Zobaczymy jak będą głosowali Niemcy, gdy się naocznie przekonają, jakie atrakcje im Pani Kanclerz zapraszając w gościnę wszystkich chętnych zgotowała.

 • tomtg123

  Oceniono 6 razy 4

  Angela sama sobie sprowadziła na głowę PiS.
  Polityka UE wobec uchodźców podyktowana przez Merkel (w skrócie: "chodźcie, wszyscy chodźcie ! o, przyszliście i tylu was ? kto mógł się spodziewać ? OK, to teraz spie...ć !")
  może posłużyć za definicje głupoty, krótkowzroczności i obłudy - a wątek uchodźców był w tej kampanii bardzo silny i Kaczyński umiał wykorzystać głupotę pani Merkel przeciwko partiom pro-europejskim. Angela ukręciła sobie bat na własne głupie dupsko, bo teraz to współpracy Polski z Niemcami w sprawie kryzysu imigracyjnego na pewno nie będzie.

 • 2-julita

  Oceniono 3 razy 3

  odstawi szwabów na bok

 • maarek75

  Oceniono 3 razy 3

  Pod Wiedniem Sobieski uratował Europę od zalewu tureckiego. Europa to zmarnowała i pozwoliła się "zalać" islamem w XXw. w imię braku rąk do pracy (tak jakby nie można było wpuścić innych narodów niemuzułmańskich dla równowagi. Teraz po 400 latach wychodzi na to,ze znowu my musimy się brać do roboty żeby zatrzymać kolejną falę...
  Nie jestem zwolennikiem PiS.

 • enedue3

  Oceniono 3 razy 3

  Niemcy nie będą miały pachołka jak dotychczas. Dlatego płacz i lament !

  Cieszę się, że spuszczono POPSEL do rynsztoka politycznego :) Po Zlewie nie płaczę należało im się za pedalstwo i propagowanie ideii , które psuły obyczaje ! A najbardziej homoterroryzm :(

 • znj2

  Oceniono 3 razy 3

  Ciotka Aniela, niech się martwi o swoich. Jak Niemiaszki zaczną czytać dzieła "dziadziusia Adolfa" , to mogą ciotce skoczyć do gardziołka!

 • jegorism

  Oceniono 3 razy 3

  Urwał nie wiedziałem że mam tak dobrze , ale niemiecka gazeta mi powiedziała i teraz już wiem.

 • cezaris

  Oceniono 3 razy 3

  Gdybyście, przyjaciele Niemiaszki, dali sobie na wstrzymanie i nie napieprzali Polski za chłodny stosunek do uchodźców, to wynik PiS-u byłby znacznie gorszy. A tak macie teraz kartoflaka.

 • lukki69

  Oceniono 3 razy 3

  ..u pisiorów będą musieli płacić podatki..:)))

 • 29elmi

  Oceniono 3 razy 3

  "twierdzi komentator gazety ARD Robin Lautenbach" - Gazeta ARD? Ta domagala pewnie doznala uszczerbku na psychice w czasie wczorajszych wyborow.

 • pankracywpracy

  Oceniono 5 razy 3

  No właśnie miał być służalczy i sprzedajny rząd PO - PSL i ryży król na tronie a tu Polacy mimo manipulacji wybrali patriotów , teraz porządki powinny nastąpić , np .Towarzysz LIS itp.

 • luka12121

  Oceniono 9 razy 3

  a gdzie fakiba? wybiórcza przestała mu płacić czy może już spakował walizki i odleciał?

 • gaston.taument

  Oceniono 9 razy 3

  niemieckie media biją na alarm?!?
  to poczytajcie sobie drogie misiaczki komentarze zwykłych Niemców pod tymi artykułami. znakomita większość bije ale brawo i zazdrości Polakom tego wyboru!

 • blue911

  Oceniono 7 razy 3

  POTusk I Komorowski stali sie wykonawcami polecen Zahodu zamiast dbac o dobro kraju I.......sie przejechali. I cala ekipa razem z nimi. Polacy nie maja ochoty bratac sie z Ukraincami czy Muzulmanami I bylo nam nie po drodze,hahaha.

 • super_smaczny

  Oceniono 7 razy 3

  Merkel (urzedujacy kanclerz Niemiec) zawiesila obowiazujace prawo azylowe i dzis wlasnie zlozono wniosek do prokuratury ... wsadzenie do pierdla na 5 lat lub ukaranie grzywna raczej nie wchodzi w gre ale trzeba bedzie niezle "falandyzowac" zeby usprawiedliwic lamanie prawa ... kres tych nieodpowiedzialnych decyzji jest bliski, Tusk kreci sie jak pacynka, brak wizji i jakiegokolwiek planu jest porazajacy, struktury UE przechodza ciezka probe i moga sie rozsypac ...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX